OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

20.11.2020

Struktura organizacyjna: Stadler Środa

#Stadler #Struktura #Organizacyjna 

 

Nasz główny Sponsor Stadler Środa, to jedno z największych przedsiębiorstw w naszym mieście. Przedsiębiorstw, ale również i pracodawców. Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak wygląda struktura organizacyjna w firmie – zapraszamy do krótkiej lektury.

Stadler Środa zatrudnia około 220 pracowników. 82% z nich to pracownicy produkcyjni, a 18% to pracownicy biurowi. Cała załoga rozdzielona jest pomiędzy 12 działów, w skład których wchodzą:

- administracja,                
- dział personalny,          
- dział planowania i przygotowania produkcji,   
- dział utrzymania ruchu,             
- dział produkcji Środa,
- dział lakierni,
- dział zarządzania łańcuchem dostaw (logistyka + zakupy),         
- dział głównego spawalnika, technologii i zapewnienia jakości,
- dział IT,            
- dział QM (systemy zarządzania),           
- dział BHP i Ppoż.

Zespołów jest wiele, pozwalając na specjalizację poszczególnych pracowników. Dzięki temu każdy
z nich jest w stanie do perfekcji doprowadzić procesy produkcyjne, zwiększając konkurencyjność firmy.

Zainteresowani pracownicy mogą stale przesyłać swoje aplikacje na adres mailowy: pracuj@stadlerrail.com.

Aktualne oferty pracy publikowane są na stronie:

https://pracodawcy.pracuj.pl/stadler-sroda-sp-z-o-o,350557


Najnowsze aktualności

 • 04.02.2023

  Gry młodzików z Resovią i Arką (2011)

  Pododnie jak starsi koledzy, również młodzicy młodsi (rocznik 2011) mieli okazję sprawdzenia się na tle Resovii Rzeszów oraz Arki Gdynia. Nasi zawodnicy zebrali cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje już w niedalekiej przyszłości.

 • 03.02.2023

  Zagrali z Resovią i Arką Gdynia (2010)

  W ubiegłym tygodniu drużyna młodzików starszych (rocznik 2010) rozegrała dwa mecze z silnymi rywalami - Resovią Rzeszów oraz Arką Gdynia. Oba mecze rozegrane zostały w Licheniu Starym i były bardzo cennym doświadczeniem dla Polonistów.

 • 02.02.2023

  Zagrali dla WOŚP (2014)

  W sobotę drużyna żaków starszych (rocznik 2014) wzięła udział w turnieju Swarzędz Cup z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podopieczni trenerów Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego rywalizowali z pięcioma innymi zespołami: Meblorzem Swarzędz, Liderem Swarzędz, Pelikanem Niechanowo, Piastem Kobylnica oraz Sucharami Suchy Las.

 • 02.02.2023

  Gry kontrolne i turniej orlików (2012/2013)

  Zespoły orlików z roczników 2012 oraz 2013 mają za sobą bardzo intensywne dni. Drużyny rozgrywały gry wewnętrzne pomiędzy sobą, a ponadto orlicy starsi wzięli udział w turnieju Rehau Football Park Cup w Śremie.

 • 02.02.2023

  Towarzyska porażka z Zagłębiem Lubin (2009)

  W rozegranym w Lubinie meczu towarzyskim Polonia Środa Wielkopolska przegrała 0:2 (0:1) z Zagłębiem Lubin. Mecz był pełny walki i obie drużyny miały swoje okazje, ale to gospodarze byli skuteczniejsi.

 • 01.02.2023

  Dwie gry orlików (2012)

  Drużyna orlików starszych (rocznik 2012) w piątek rozegrała mecz towarzyski z Arką Gdynia, natomiast w niedzielę rywalem Polonii był Mieszko Gniezno.

 • 01.02.2023

  Kontrolne porażki trampkarzy (2008)

  W ubiegły weekend przygotowujący się do gry w Centralnej Lidze Juniorów trampkarze starsi (rocznik 2008) rozegrali dwa mecze kontrolne. Średzki zespół przegrał 0:2 z Poznańską 13 (rocznik 2007), a także 0:1 z UKS AP Reissa Poznań.

 • 31.01.2023

  Wygrana rezerw w Krotoszynie

  Okazałym zwycięstwem 3:0 rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej zawodnicy zespołu rezerw Polonii Środa. W pierwszym zimowym sparingu poloniści wygrali z grającą w V lidze (kaliska) Astrą Krotoszyn. Wynik powinien być jeszcze wyższy, jednak Oskarowi Janosiowi zabrakło trochę precyzji pod bramką przeciwnika.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.