11.01.2021
Skrzaty grały w Racocie (2014)W sobotę (09.01.2021r.) drużyna rocznika 2014 udała się do Racotu, aby wziąć udział w turnieju halowym przeznaczonym dla skrzatów starszych. Do zmagań przystąpiły również zespoły: Obry Kościan, Orlika Mosina, Warty Śrem, LPFA Wolsztyn, Korony Wschowa, Futsalu Gostyń oraz gospodarze PKS Racot. W pierwszej części turnieju zespoły rywalizowały systemem 4x4 na cztery bramki, natomiast w drugiej fazie rozgrywek chłopcy grali na boisku 40x20m czterech zawodników w polu i bramkarz.
Średzkie skrzaty rozegrały podczas turnieju łącznie 6 spotkań. W każdym z nich ambitnie walczyli od pierwszej do ostatniej minuty. Determinacja i zaangażowanie zaowocowały pokaźnym dorobkiem bramkowym, a Igor Kasprzak w końcowym rozrachunku okazał się ex aequo najlepszym strzelcem rozgrywek.
Polonię reprezentowali: Szymon Różewicz, Adam Małolepszy, Franciszek Pokładecki, Wiktor Pokładecki, Igor Kasprzak, Aleksander Król, Michał Zdziennicki oraz Jędrzej Braszak.
Najnowsze aktualności
-
26.09.2023
Sparing orlików w Krzywiniu (2014)
W sobotę zespół orlików młodszych udał się do Krzywinia na mecz kontrolny z miejscowym Promieniem.
-
26.09.2023
Zagrali z Błękitnymi (2013)
W sobotę druga grupa orlików starszych (2013) rozegrała mecz kontrolny z Błękitnymi Owińska. Spotkanie odbyło się na boisku CTP 2.
-
26.09.2023
Przełamać złą passę
W sobotę 30 września piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie KP Starogard Gdański a mecz odbędzie się na Stadionie Średzkim. Polonię Środa w tym meczu po raz pierwszy w roli szkoleniowca poprowadzi trener Paweł Kutynia. Średzcy kibice na pewno mają nadzieję że zadziała efekt nowej miotły i poloniści wrócą na zwycięską ścieżkę. Po za meczem dla wszystkich kibiców którzy zjawią się na stadionie klub przewidział wiele atrakcji. Będzie między innymi zamek dmuchany dla najmłodszych, będzie pyszna gastronomia, a także konkurs w przerwie meczu.
-
26.09.2023
Oczko młodzików (2012)
Aż dwadzieścia jeden bramek zdobyli w Kórniku młodzicy młodsi Polonii (rocznik 2012). Łupem w postaci bramek podzielili się Gabriel Banaszak - 8, Mikołaj Biskup - 4, Leon Jankowiak - 3, Franciszek Batycki - 3, Nikodem Mazurczak - 2 oraz Adam Płóciennik.
-
26.09.2023
Hokejowy rezultat z Koziołkiem (2010)
Hokejowym rezultatem zakończył się mecz drugiej grupy Polonii 2010 z Koziołkiem Poznań. Podopieczni Patryka Słomczyńskiego i Dominika Rogowskiego przegrali 6:8 (2:4).
-
26.09.2023
Zwycięstwo juniorek z Medykiem! (Dziewczyny)
Dwa mecze rozegrał w weekend zespół dziewcząt Polonii. W sobotę rozegrały mecz II ligi okręgowej trampkarzy starszych, który przegrały 2:4 (2:3) z Zawiszą Dolsk. W niedzielę natomiast zmierzyły się z Medykiem Konin w ramach ligi juniorek i wygrały to spotkanie 6:2!
-
26.09.2023
Rezerwy powalczą o ćwierćfinał
Już w środę 27 września o godzinie 17:00 na Stadionie Średzkim drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska rozegra spotkanie okręgowego Pucharu Polski. Rywalem młodych polonistów będzie występująca także w V lidze Warta Śrem a stawką tego pojedynku będzie awans do ćwierćfinału tych rozgrywek.
-
25.09.2023
Kolejne zwycięstwo w lidze młodzików (2013)
Doskonale radzi sobie zespół orlików starszych (rocznik 2013) w rozgrywkach I ligi okręgowej młodzików młodszych, w których nasz zespół rywalizuje ze starszymi zawodnikami. Poloniści odnieśli w weekend kolejne zwycięstwo, tym razem odwracając niekorzystny wynik do przerwy. W drugiej połowie Polonia odrobiła dwubramkową stratę i ostatecznie wygrała 3:2!

























































