OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

20.09.2015

Skromna wygrana z imienniczką z Leszna (1999/00)

Pierwszą rundę jesiennych rozgrywek juniorzy młodsi mają już za sobą. Ostatnim przeciwnikiem tej rundy był zespół Polonii Leszno.

Mecz od pierwszych minut był bardzo chaotyczny w wykonaniu naszych zawodników, którzy wykazują się dużą niemocą w środkowej strefie boiska. Żaden z pomocników nie potrafi spokojnie rozegrać piłki co sprawia, że nasza gra jest bardzo szarpana. Sytuacji do zdobycia bramki w pierwszej połowie nasz zespół wypracował sobie w trzech akcjach, jednak żadna z nich nie zakończyła się powodzeniem. Po przerwie mimo trzech zmian w środkowej formacji obraz gry nie uległ poprawie. Po jednej z akcji lewą stroną boiska Krzysztof Kaźmierczak zdobył prowadzenie dla naszego zespołu, którego nie oddaliśmy do ostatniego gwizdka sędziego.

Podsumowując pierwszą rundę jesiennych rozgrywek mogę pochwalić za bardzo dobrą postawę formację obronną i bramkarzy, zadowolony choć nie do końca mogę być z dobrze grającego ataku, jednak sporo czeka nas jeszcze pracy na treningach aby poprawić grę w środkowej strefie boiska. Trener Polonii Ireneusz Janicki ma nadzieję, że w końcu wykreuje w swoim zespole zawodnika w środku pola, który będzie kierował grą, tak jak to czynił w poprzednich sezonach Jędrzej Kujawa i jego koledzy.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w przyszłą niedzielę w Szamotułach z zespołem Sokoła Szamocin.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: bramkarz- Dawid Włodarczak (41 Łukasz Spychała); obrońcy: Adam Adamczyk, Krzysztof Kaźmierczak, Stanisław Kiel, Piotr Skrobosiński; pomocnicy:  Marcin Typański (60’Kacper Gołębiak), Wojciech Leporowski(60’ Adam Buczma), Szymon Puzicki ; atak: Marcin Szymorek (70’Łukasz Buczma), Denis Mutschke, Rafał Kościelniak (32’Mikołaj Zys).

Najnowsze aktualności

  • 26.09.2023

    Sparing orlików w Krzywiniu (2014)

    W sobotę zespół orlików młodszych udał się do Krzywinia na mecz kontrolny z miejscowym Promieniem.

  • 26.09.2023

    Zagrali z Błękitnymi (2013)

    W sobotę druga grupa orlików starszych (2013) rozegrała mecz kontrolny z Błękitnymi Owińska. Spotkanie odbyło się na boisku CTP 2.

  • 26.09.2023

    Przełamać złą passę

    W sobotę 30 września piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie KP Starogard Gdański a mecz odbędzie się na Stadionie Średzkim. Polonię Środa w tym meczu po raz pierwszy w roli szkoleniowca poprowadzi trener Paweł Kutynia. Średzcy kibice na pewno mają nadzieję że zadziała efekt nowej miotły i poloniści wrócą na zwycięską ścieżkę. Po za meczem dla wszystkich kibiców którzy zjawią się na stadionie klub przewidział wiele atrakcji. Będzie między innymi zamek dmuchany dla najmłodszych, będzie pyszna gastronomia, a także konkurs w przerwie meczu.

  • 26.09.2023

    Oczko młodzików (2012)

    Aż dwadzieścia jeden bramek zdobyli w Kórniku młodzicy młodsi Polonii (rocznik 2012). Łupem w postaci bramek podzielili się Gabriel Banaszak - 8, Mikołaj Biskup - 4, Leon Jankowiak - 3, Franciszek Batycki - 3, Nikodem Mazurczak - 2 oraz Adam Płóciennik.

  • 26.09.2023

    Hokejowy rezultat z Koziołkiem (2010)

    Hokejowym rezultatem zakończył się mecz drugiej grupy Polonii 2010 z Koziołkiem Poznań. Podopieczni Patryka Słomczyńskiego i Dominika Rogowskiego przegrali 6:8 (2:4).

  • 26.09.2023

    Zwycięstwo juniorek z Medykiem! (Dziewczyny)

    Dwa mecze rozegrał w weekend zespół dziewcząt Polonii. W sobotę rozegrały mecz II ligi okręgowej trampkarzy starszych, który przegrały 2:4 (2:3) z Zawiszą Dolsk. W niedzielę natomiast zmierzyły się z Medykiem Konin w ramach ligi juniorek i wygrały to spotkanie 6:2!

  • 26.09.2023

    Rezerwy powalczą o ćwierćfinał

    Już w środę 27 września o godzinie 17:00 na Stadionie Średzkim drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska rozegra spotkanie okręgowego Pucharu Polski. Rywalem młodych polonistów będzie występująca także w V lidze Warta Śrem a stawką tego pojedynku będzie awans do ćwierćfinału tych rozgrywek.

  • 25.09.2023

    Kolejne zwycięstwo w lidze młodzików (2013)

    Doskonale radzi sobie zespół orlików starszych (rocznik 2013) w rozgrywkach I ligi okręgowej młodzików młodszych, w których nasz zespół rywalizuje ze starszymi zawodnikami. Poloniści odnieśli w weekend kolejne zwycięstwo, tym razem odwracając niekorzystny wynik do przerwy. W drugiej połowie Polonia odrobiła dwubramkową stratę i ostatecznie wygrała 3:2!

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.