OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

20.09.2015

Skromna wygrana z imienniczką z Leszna (1999/00)

Pierwszą rundę jesiennych rozgrywek juniorzy młodsi mają już za sobą. Ostatnim przeciwnikiem tej rundy był zespół Polonii Leszno.

Mecz od pierwszych minut był bardzo chaotyczny w wykonaniu naszych zawodników, którzy wykazują się dużą niemocą w środkowej strefie boiska. Żaden z pomocników nie potrafi spokojnie rozegrać piłki co sprawia, że nasza gra jest bardzo szarpana. Sytuacji do zdobycia bramki w pierwszej połowie nasz zespół wypracował sobie w trzech akcjach, jednak żadna z nich nie zakończyła się powodzeniem. Po przerwie mimo trzech zmian w środkowej formacji obraz gry nie uległ poprawie. Po jednej z akcji lewą stroną boiska Krzysztof Kaźmierczak zdobył prowadzenie dla naszego zespołu, którego nie oddaliśmy do ostatniego gwizdka sędziego.

Podsumowując pierwszą rundę jesiennych rozgrywek mogę pochwalić za bardzo dobrą postawę formację obronną i bramkarzy, zadowolony choć nie do końca mogę być z dobrze grającego ataku, jednak sporo czeka nas jeszcze pracy na treningach aby poprawić grę w środkowej strefie boiska. Trener Polonii Ireneusz Janicki ma nadzieję, że w końcu wykreuje w swoim zespole zawodnika w środku pola, który będzie kierował grą, tak jak to czynił w poprzednich sezonach Jędrzej Kujawa i jego koledzy.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w przyszłą niedzielę w Szamotułach z zespołem Sokoła Szamocin.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: bramkarz- Dawid Włodarczak (41 Łukasz Spychała); obrońcy: Adam Adamczyk, Krzysztof Kaźmierczak, Stanisław Kiel, Piotr Skrobosiński; pomocnicy:  Marcin Typański (60’Kacper Gołębiak), Wojciech Leporowski(60’ Adam Buczma), Szymon Puzicki ; atak: Marcin Szymorek (70’Łukasz Buczma), Denis Mutschke, Rafał Kościelniak (32’Mikołaj Zys).

Najnowsze aktualności

  • 07.12.2023

    Udana runda juniorów (2005)

    W lipcu drużyna Junior A1 rozpoczęła przygotowania do sezonu na obiektach Centrum Treningowego Polonii Środa przy ul. Sportowej. Trenerem zespołu jest Leszek Maźwa. Przygotowania można uznać w pełni za udane świadczy o tym gra zespołu w meczach ligowych.

  • 06.12.2023

    Czwarte miejsce w Fairplay Cup (2011)

    Zespół młodzików młodszych Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2011) w miniony weekend wziął udział w turnieju Fairplay Cup w Licheniu Starym. Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony i trafili do grupy Gold. Ostatecznie zostali sklasyfikowani na czwartym miejscu.

  • 06.12.2023

    Akademia: Składy lig ścieżki profesjonalnej

    Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował wczoraj komunikat Wydziału Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego oraz Wydziału Gier i Ewidencji dotyczący rozgrywek ścieżki profesjonalnej. Za jego sprawą zespoły Polonii Środa Wielkopolska poznały swoich ligowych rywali w ścieżce profesjonalnej rozgrywek młodzieżowych.

  • 05.12.2023

    Udana runda zespołu kobiet

    Piłkarki Polonii Środa zakończyły rundę jesienną sezonu 2023/24. Nasze piłkarki ostatecznie nie rozegrały spotkania ostatniej jesiennej kolejki z Czwórką Radom i to spotkanie zostanie rozegrane na wiosnę.

  • 05.12.2023

    Zapraszamy na Polonia Cup 2024!

    Klub Sportowy Polonia Środa Wielkopolska zaprasza drużyny dziecięce na dziewiątą edycję cyklu turniejów halowych Polonia Cup! Zapraszamy drużyny orlików (2013 oraz 2014), żaków (2015 oraz 2016) i skrzatów (2017/2018). Zawody będą rozgrywane w hali sportowej Kobra Arena przy Szkole Podstawowej nr 3.

  • 05.12.2023

    13. miejsce w SBG Cup (2010)

    W miniony weekend zespół trampkarzy młodszych Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2010) wziął udział w silnie obsadzonym turnieju SBG Cup w Jarocinie. Poloniści rozpoczęli zmagania od trzech bezbramkowych remisów, a następnie przegrali trzy mecze i pozostało im rywalizować o 13. miejsce. W dwumeczu nasz zespół najpierw zremisował 1:1, a potem pokonał Znicza Pruszków 1:0.

  • 04.12.2023

    Święta z KS POLONIA ŚRODA

    Zbliża się czas magicznych świąt, a my chcemy podziękować Wam za wspólny rok pełen pasji i zaangażowania! Serdecznie ZAPRASZAMY Was na Spotkanie Świąteczne dla wszystkich sekcji Klubu Polonia Środa Wielkopolska!

  • 04.12.2023

    Gry kontrolne i turniej żaków (2015)

    W sobotę 2 grudnia obie grupy żaków starszych (rocznik 2015) podejmowały rówieśników z Koziołka Poznań. Grupa czerwona ponadto wzięła udział w IV Turnieju Mikołajkowym o Puchar Burmistrza Jarocina organizowany przez LZS Cielcza.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.