OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

04.12.2023

Gry kontrolne i turniej żaków (2015)

W sobotę 2 grudnia obie grupy żaków starszych (rocznik 2015) podejmowały rówieśników z Koziołka Poznań. Grupa czerwona ponadto wzięła udział w IV Turnieju Mikołajkowym o Puchar Burmistrza Jarocina organizowany przez LZS Cielcza.

Jako pierwsi mecz z Koziołkiem rozegrali biali, którzy zdobyli wiele bramek, popisywali się odważnymi pojedynkami 1x1, ale również tworzyli wiele zespołowych akcji na jeden kontakt i grając "po trójkącie". Również w obronie zawodnicy pokazywali się ze świetnej strony. Grupa czerwona także podczas spotkania wygrywała wiele pojedynków 1x1 i była autorem świetnych bramek oraz interwencji w defensywie.

Dla grupy czerwonej nie było to jedyne granie podczas tego weekendu. Wzięli też udział w turnieju halowym w Cielczy, podczas którego mieli przyjemność rywalizować z zespołami LZS Cielcza I, LZS Cielcza II, Jaroty Jarocin oraz Stali Pleszew.

Polonia 2015 (grupa biała): Lena Wawroska, Yan Dzendziur, Maciej Małecki, Franciszek Pokładecki, Piotr Talaga, Radosław Polk, Nikodem Tatarek, Bartosz Wachowiak, Wiktor Cavaliere.
Polonia 2015 (grupa czerwona): Bartosz Różański, Wojciech Łukaszewski, Konrad Kriger, Mateusz Korcz, Kacper Nowacki, Michał Pietrzak, Artem Zhyhadlo, Leon Ruszkiewicz, Michał Fludra, Jan Leporowski, Filip Stasiak.
trenerzy: Adrian Wojtysiak oraz Paweł Hoffmann.

Najnowsze aktualności

  • 10.04.2026

    Akademia: Zapowiedź (11/12.04.2026)

    Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 11/12 kwietnia 2026.

  • 10.04.2026

    Sześć goli w bratobójczym pojedynku (2010)

    Czwartkowy bratobójczy pojedynek w 1. lidze wojewódzkiej B1 zakończył się sześciobramkowym zwycięstwem Polonii 2010 I. Bramki strzelali Stanisław Czub - trzy, Michał Pluta, Mateusz Fórmaniak oraz Łukasz Miszkiewicz.

  • 09.04.2026

    Osiem goli z Wartą (2012)

    Pewne zwycięstwo na własnym stadionie odniosła w środę Polonia 2012, wygrywając aż 8:0 (2:0) z Wartą Poznań 2013. Drużyna prowadzona przez Bartosza Tomaszewskiego i Jakuba Szymczaka przeważała przez całe spotkanie, choć do przerwy było tylko 2:1. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w 72. minucie, bo od tego momentu z ciągu ośmiu minut nasz zespół strzelił pięć bramek. Hat tricka skompletował Karol Marciniak.

  • 09.04.2026

    Porażka w doliczonym czasie (2009)

    Bez punktów ze Swarzędza wróciła w środę Polonia 2009, która przegrała 0:1 z miejscową Unią. Nasz zespół stwarzał sobie wiele sytuacji, ale zawodziła skuteczność. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w doliczonym czasie gry, kiedy to zawodnik gospodarzy wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego.

  • 09.04.2026

    Akademia: Raport ligowy (08/09.04.2026)

    Wyniki meczów ligowych drużyn akademii w dniach 8/9 kwietnia 2026.

  • 08.04.2026

    Akademia: Zapowiedź (08/09.04.2026)

    Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 8/9 kwietnia 2026.

  • 07.04.2026

    Młodzicy w kratkę (2014)

    Dwa mecze w czwartek rozegrała Polonia 2014. Pierwszy zespół w 1. lidze wojewódzkiej przegrał 3:7 (1:3) z Lechem Poznań Niebieskimi. Dwie bramki w tym meczu strzelił Karol Krawczewski, a jedną Witold Artomski. Drugi zespół, który rywalizuje w 2. lidze okręgowej, na własnym boisku wygrał 6:0 (2:0) z Kłosem Zaniemyśl.

  • 07.04.2026

    Porażka z Lesznem w końcówce (2013)

    Nie udało się w minioną środę wywalczyć punktów Polonii 2013. Mecz z Polonią 1912 był wyrównany i oba zespoły stwarzały sobie okazje bramkowe. Decydująca okazała się końcówka spotkania, kiedy to w 78. i 80. minucie goście zdobyli bramki na wagę trzech punktów. Po pięciu meczach Polonia jest 7. w ligowej tabeli.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.