OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

04.05.2021

Skromna wygrana w Kleszczewie

Pierwsze minuty nie zapowiadały, że ten mecz będzie nas kosztował wiele niepotrzebnych nerwów. Powodowały je niewykorzystane sytuacje polonistów, których nie brakowało zarówno w pierwszej  , jak i w drugiej połowie oraz brak  koncentracji i dokładności w rozegraniu piłki. Kilkukrotnie doprowadziły one do stałych fragmentów gry , w których gospodarze dobrze się czuli. Na szczęście dzięki dobrej postawie naszego bramkarza i obrońców Clescevia nie potrafiła umieścić piłki w bramce Polonii. Natomiast w rezerwach ponownie można było liczyć na J. Draszczyka, który po asyście K. Nowaka w 33 minucie dał prowadzenie swojej drużynie, które udało się dowieźć  do końca spotkania.

Miejmy nadzieję, że w następnych spotkaniach poloniści  wyeliminują wszystkie swoje błędy , bo te najtrudniejsze mecze dopiero przed nimi. Najbliższy w  sobotę 8 maja na boisku w Nekli z tamtejszym zespołem Płomienia, który z 32 punktami zajmuje 7 pozycję.

Z Clescevią zagrali: M. Garstkiewicz, J. Chraplak, J. Kiel, K. Maślanka, T. Ceglewski, M. Łoniewski ( 46’ W. Kozłowski ), M. Madaj  ( 64’ F. Michalak ), O. Janoś,         ( 87’ I. Motyl ), K. Nowak (72’ K. Cyka ), D. Słabikowski, J. Draszczyk.

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.