OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

25.03.2021

Rundę zasadniczą zakończą w Gdyni

W sobotę piłkarzy Polonii Środa czeka ostatnie spotkanie ligowe w rundzie zasadniczej. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego udadzą się do Gdyni aby zmierzyć z tamtejszym Bałtykiem. Dla obu zespołów spotkanie będzie bardzo ważne. Poloniści chcąc zachować kontakt z Radunią Stężyca muszą ten mecz wygrać. Z kolei Bałtyk Gdynia aby być pewnym gry w czołowej ósemce w dalszej części sezonu musi przynajmniej w tym meczu wywalczyć remis. Inaczej podopieczni trenera Jastrzębowskiego będą musieli spoglądać na wyniki innych spotkań.

Polonia Środa w pierwszych trzech ligowych spotkaniach wiosennych sezonu 2020/21 zdobyła pięć punktów. Na ten dorobek naszego zespołu złożyło się jedno zwycięstwo i dwa remisy. Szczególnie te dwa remisy odniesione na własnym boisku są solą w oku średzkich kibiców którzy mocno liczą to że w kolejnym meczu ligowym nasz zespół zainkasuje już komplet punktów i wróci na zwycięską ścieżkę. Zwłaszcza że w środę podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego pokazali się z bardzo dobrej strony pewnie pokonując w spotkaniu pucharowym Victorię Września 6:1.

W spotkaniu z Bałtykiem Gdynia w zespole Polonii Środa na pewno zabraknie Adama Boruckiego który będzie musiał odbyć karę za cztery żółte kartki które obejrzał w tym sezonie. Na szczęście reszta zawodników jest zdrowa i będzie do dyspozycji naszego sztabu szkoleniowego.

Bałtyk Gdynia obecnie zajmuje szóstą lokatę w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 33 punkty. Na ten dorobek zespołu z Gdyni złożyło się dziewięć zwycięstw, sześć remisów i pięć porażek. Bilans bramkowy zespołu Bałtyku to 30-20. Najlepszym strzelcem jest Michał Marczak który zdobył dwanaście bramek.

Oba zespoły do tej pory w spotkaniach ligowych spotkały się ze sobą siedem razy. Trzy razy górą byli zawodnicy Bałtyku, dwa razy padł remis a dwa razy wygrywali zawodnicy Polonii Środa. Bilans bramkowy tych spotkań to 11-10 na korzyść naszego sobotniego rywala. Niestety póki co w spotkaniach rozgrywanych w Gdyni zespół Polonii Środa nie odniósł zwycięstwa dwa razy przegrywając z Bałtykiem a raz remisując.

Spotkanie z Bałtykiem Gdynia odbędzie się w sobotę 27 marca na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Oczywiście mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Nasz klub przeprowadzi z tego spotkania transmisję na którą już teraz zapraszamy. Jej początek przewidzieliśmy na godzinę 13:50. Oczywiście na naszym kanale na portalu You Tube. Sponsorem transmisji jest firma Meblokompleks ---> https://www.meblokompleks.com.pl/pl/

Najnowsze aktualności

  • 24.04.2025

    Z Flotą o kolejne punkty

    Tym razem w niedzielę 27 kwietnia piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Nasz zespół na własnym boisku podejmować będzie Flotę Świnoujście. Jesienią w starciu obu ekip był remis 1:1, a spotkanie to było debiutem na ławce trenerskiej Polonii Środa w roli pierwszego trenera Macieja Rozmarynowskiego.


  • 24.04.2025

    Bezpłatne dmuchańce na meczu z Flotą

    Na kibiców którzy wybiorą się w niedzielę 27 kwietnia na stadion na mecz z Flotą Świnoujście będzie czekało sporo atrakcji.

  • 23.04.2025

    Pewny awans do półfinału

    W środowe popołudnie 23 kwietnia piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejną rundę Wielkopolskiego Pucharu Polski. Ich rywalem była czwartoligowa Obra a spotkanie odbywało się w Kościanie. Stawką tego meczu był awans do półfinału pucharowych rozgrywek.

  • 23.04.2025

    Akademia: Zapowiedź (26/27.04.2025)

    Na pełnych obrotach zespoły akademii wracają do gry po przerwie świątecznej. Na nadchodzący weekend zaplanowanych zostało jedenaście meczów, głównie lig wojewódzkich. Jako pierwsi, bo już w czwartek, na boisko wybiegną młodzicy z rocznika 2012, który na wyjeździe zmierzą się z Jarotą Jarocin. W sobotę ważny mecz rozegrają juniorki - w Miejskiej Górce będą rywalizować z miejscową Spartą. W niedzielę rozegranych zostanie sześć meczów lig wojewódzkich roczników 2008-2013.

  • 23.04.2025

    W Zaniemyślu na piątkę (2012)

    Prowadzony przez Kornela Ladrowskiego zespół Polonii 2012 II w czwartek wygrał na wyjeździe 5:0 (3:0) z Kłosem Zaniemyśl. Bramki dla Polonii strzelali Karol Marciniak - dwie, Marcin Buczak, Jan Wojciechowski oraz Nikodem Mazurczak. W tabeli 2. ligi okręgowej D1 nasz zespół zajmuje drugie miejsce.

  • 23.04.2025

    Polonia gromi u siebie (2012)

    Prawdziwy festiwal strzelecki obejrzeli kibice oglądający domowy mecz Polonii 2012, która wygrała 10:0 (5:0) ze Zjednoczonymi Rychwał w spotkaniu 1. ligi wojewódzkiej młodzików D1. Bramki dla drużyny Bartosza Tomaszewskiego strzelało trzech zawodników i każdy z nich skompletował hat tricka. Do siatki rywali trafiali Jeremi Sójka - 3 gole, Marcel Hoffmann - 4 gole oraz Jakub Jacków - 3 gole.

  • 23.04.2025

    Porażka i zwycięstwo trampkarzy (2011)

    Dwa mecze z tygodniu świątecznym rozegrała Polonia 2011 w 1. lidze wojewódzkiej trampkarzy C2. W czwartek zespół udał się do Konina, gdzie dość nieoczekiwanie doznał porażki 1:6 (0:3). Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Oskar Różewicz. We wtorek na stadionie CSiR zespół rozegrał po zaciętym spotkaniu wywalczył trzy punkty w starciu z SMS APR Ślesin, wygrywając 2:0 (0:0). Bramki na wagę cennych trzech punktów strzelili Wojciech Śnitko oraz Oskar Różewicz.

  • 23.04.2025

    Bez punktów ze Stellą (2010)

    Zespół Polonii 2010 II w sobotę rozegrał mecz 1. ligi okręgowej ze Stellą Luboń. Nasz trzeci zespół w kategorii C1 przegrał 0:9 (0:6) ze Stellą Luboń. Kolejnym rywalem Polonii będą Błękitni Owińska.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.