12.06.2012
Rozgrywki młodzieżyPowoli dobiegają już końca rozgrywki zespołów młodzieżowych. Część drużyn już zakończyła zmagania, a część zakończy je w tym tygodniu.
Żakom prowadzonym przez Mariusza Kułaka pozostało do rozegrania spotkanie z poznańską Wartą. Od tego meczu zależeć będzie które miejsce zajmą średzianie na koniec sezonu. Początek spotkania w najbliższy piątek o godzinie 18:00.
Także jeden mecz pozostał juniorom młodszym, którzy zmierzą się na wyjeździe z Błękitnymi Wronki. Będzie to spotkanie bezpośrednich sąsiadów w tabeli, a jego stawką jest czwarta lokata na koniec rozgrywek.
Prawdziwy maraton piłkarski czeka natomiast trampkarzy, którzy w przeciągu pięciu dni rozegrają aż trzy spotkania. Pierwszy z nich odbędzie się w środę na własnym boisku z Lechem 13 Poznań. Pozostałe dwa rozegrane zostaną na wyjeździe: w piątek z KS Gniezno i w niedzielę z Wartą Poznań.
Sezon zakończą także młodzicy. Podopieczni Roberta Halaburdy w środę wybiorą się do Owińsk na mecz z miejscowymi Błękitnymi.
Terminarz spotkań
środa, 13.06.2012
Młodzicy: Błękitni Owińska – Polonia Środa, g. 17:00
Trampkarze: Polonia Środa – Lech 13 Poznań, g. 16:00
piątek, 15.06.2012
Trampkarze: KS Gniezno – Polonia Środa g. 17:00
Żaki: Polonia Środa – Warta Poznań, g. 18:00
sobota, 16.06.2012
Juniorzy młodsi: Błękitni Wronki – Polonia Środa, g. 14:00
niedziela, 17.06.2012
Trampkarze: Warta Poznań – Polonia Środa, g. 11:00
Najnowsze aktualności
-
04.06.2024
Czwarte miejsce w Bałtyk Cup (2015)
W długi weekend Polonia 2015 udała się do Ustki na turniej Bałtyk Cup. W turnieju udział wzięły dwa nasze zespoły. Grupa biała zajęła 4. miejsce w całych zawodach, natomiast grupa czerwona wywalczyła 6. miejsce w Pucharze Jantaru.
-
04.06.2024
Na zakończenie Świt
Dobiegają końcowi rozgrywki sezonu 2023/24 w trzeciej lidze grupa druga. W ostatnim meczu ligowym w tym sezonie poloniści zmierzą się ze świeżo upieczonym beniaminkiem drugiej ligi Świtem Szczecin. Zespół ze Szczecina w tym sezonie przegrał tylko trzy spotkania będąc bezsprzecznie najlepszą ekipą ligową. Czy wracająca na właściwe tory średzka Polonia będzie tym zespołem który pokona lidera? Spotkanie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie…
-
04.06.2024
Polonia druga w Bałtyk Cup! (2014)
Fantastycznie podczas turnieju Bałtyk Cup w Ustce spisała się Polonia 2014. Nasz zespół orlików zajął drugie miejsce, przez cały turniej przegrywając jedynie z triumfatorem - AP Progres Białystok. Najlepszym zawodnikiem Polonii wybrany został Franciszek Czaja.
-
03.06.2024
Zwycięstwo w Capchem Cup 2024 (2013)
Sobotę i niedzielę zespół orlików starszych (rocznik 2013) spędził w Śremie, gdzie wziął udział w turnieju piłkarskim Capchem Cup 2024. Nasi zawodnicy świetnie się spisali, zdobywając dwa miejsca na podium - pierwsze oraz trzecie. Zawodnikiem turnieju wybrany został Krystian Kasprzak.
-
03.06.2024
Komplet punktów w Kole (2012)
Polonia 2012 w sobotę odniosła swoje trzynaste zwycięstwo w rundzie wiosennej. Tym razem nasz zespół wygrał na wyjeździe 4:0 (2:0) z Olimpią Koło i utrzymuje swoją przewagę nad drugą drużyną w tabeli.
-
03.06.2024
Pewne zwycięstwa młodzików (2011)
Miniony weekend był bardzo udany dla młodzików starszych Polonii (rocznik 2011), gdyż oba zespoły wygrały swoje mecze. Pierwsza drużyna w meczu I ligi okręgowej wygrała 3:0 (1:0) z Kotwicą Kórnik i pewnie zmierza po zwycięstwo w rozgrywkach. Drugi zespół wygrał aż 19:4 (8:0) z 1922 Lechią Kostrzyn, a gole strzelało siedmiu zawodników. Najskuteczniejszy był Marcel Łuczak, który do siatki trafiał siedmiokrotnie, a pięć bramek dołożył Kuba Kucharski.
-
03.06.2024
Show Staszaka z Lechem (2009)
Dobrą formę utrzymują trampkarze starsi Polonii Środa Wielkopolska, którzy w niedzielę na Stadionie Średzkim podejmowali zespół Lecha Poznań 2010. Poloniści nie dali szans rywalom, wygrywając aż 5:1 (3:1), a fenomenalny występ zaliczył zdobywca czterech goli - Antoni Staszak. Dorobek bramkowy Polonii uzupełnił Antoni Łukaszewski. Podopieczni Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego zajmują 2. miejsce w ligowej tabeli.
-
03.06.2024
Bezbramkowo w Opalenicy (2008)
W niedzielę Polonia 2008 udała się do Opalenicy na pojedynek z wiceliderem ligi profesjonalnej juniorów B1 - AP Reissa Poznań. Gospodarze od 22. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce, ale naszemu zespołowi nie udało się wykorzystać przewagi i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.




























































