18.01.2018
Rezerwy wznawiają treningiW tym tygodniu przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęła drużyna rezerw Polonii Środa Wielkopolska.
Podopieczni trenera, Grzegorza Burchackiego trenują trzy razy w tygodniu. Zajęcia odbywają się na hali sportowej oraz na boisku. Drużyna ma zaplanowanych kilka meczów sparingowych. Wśród rywali są m.in. zespoły występujące na co dzień w poznańskiej Klasie Okręgowej: Kłos Zaniemyśl i Wiara Lecha Poznań. – Jeżeli pojawią się jeszcze jakieś propozycje rozegrania meczów sparingowych to na pewno z nich skorzystamy – powiedział trener Burchacki.
Pierwszy sparing zostanie rozegrany 24 lutego. Rywalem drugiego zespołu Polonii będzie WKS Witaszyce, występujący w rozgrywkach A Klasy gr. Kalisz I. Tydzień później rezerwy zmierzą się z Lubońskim KS. Na początku marca średzianie zmierzą się z Vitcovią Witkowo oraz wspominaną WLP. Ostatnim sprawdzianem przed wznowieniem rozgrywek ligowych będzie starcie z rywalem zza miedzy, Kłosem Zaniemyśl. Do rozgrywek ligowych poloniści wrócą w Wielką Sobotę 31 marca. Drużynę trenera Burchackiego czeka wyjazdowe starcie z liderem rozgrywek, Czarnymi Czerniejewo.
Plan sparingów Polonii II:
18 lutego – WKS Witaszyce
24 lutego 2018 – Luboński KS
3 marca 2018 – Vitcovia Witkowo
10 marca 2018 – Wiara Lecha Poznań
17 marca 2018 – Kłos Zaniemyśl
Szczegóły dotyczące miejsca oraz godziny rozegrania meczów sparingowych zostaną wkrótce ustalone.
Najnowsze aktualności
-
07.04.2013
Galeria: Polonia Środa - Fogo Luboń
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego spotkania 19. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska, a Fogo Luboń. Mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym.
-
07.04.2013
Statystyki z meczu Polonia Środa - Fogo Luboń
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu Polonii Środa Wielkopolska z Fogo Luboń. Poloniści w swoim pierwszym spotkaniu rundy wiosennej zanotowali bezbramkowy remis, mimo że byli stroną przeważającą o czym świadczą m.in. poniższe liczby
-
07.04.2013
Z Fogo po raz drugi bezbramkowy remis
W swoim pierwszym w rundzie wiosennej meczu trzeciej ligi piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzyli się w Grodzisku Wielkopolskim z Fogo Luboń. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów po bezbramkowym remisie.
-
07.04.2013
Wyjściowe składy na mecz Polonia - Fogo
Znamy już wyjściowe składy Polonii Środa Wielkopolska i Fogo Luboń na dzisiejszy mecz 19. kolejki trzeciej ligi. W średzkim zespole oficjalny debiut zanotuje bramkarz Paweł Beser.
-
07.04.2013
23. urodziny Mateusza Plucińskiego
Dziś, 7 kwietnia swoje 23. urodziny obchodzi pomocnik Polonii Środa Wielkopolska - Mateusz Pluciński.
-
07.04.2013
Grad bramek w sparingu juniorów
W sobotę 6 kwietnia zespół juniorów młodszych rozegrał kolejny mecz sparingowy, gdyż ponownie do skutku nie doszło spotkanie mistrzowskie. Poloniści na boisku hokejowym w Środzie spotkali się z zespołem juniorów młodszych KS Gniezno. Nasi zawodnicy popisali się formą strzelecką i pokonali przeciwnika 17:0, prowadząc do przerwy 10:0.
-
07.04.2013
Polonia faworytem wg kibiców
Już dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają pierwszy w tym roku mecz ligowy. Przeciwnikiem polonistów będzie wymagający rywal z Lubonia. Po długich oczekiwaniach na inaugurację rundy wiosennej i optymistycznych wynikach spotkań sparingowych kibice oczekują dziś od polonistów zwycięstwa.
-
07.04.2013
Nie zawsze wynik jest adekwatny do gry
W sobotni poranek orliki młodsze udały się na mecz wyjazdowy do drużyny Lidera Swarzędz.






















































