12.03.2012
Remis z MOS ZagórówPierwszy sprawdzian drużyny trampkarzy Polonii Środa Wlkp. w 2012r.,zakończył się wynikiem remisowym 4:4. Przeciwnikiem był zespół MOS Zagórów, trampkarze rocznika 1997, zajmujący w lidze konińskiej III miejsce po rundzie jesiennej.
W pierwszej połowie zakończonej wynikiem 2 : 2, w naszym zespole wystąpiło pięciu zawodników z rocznika 1997, z drużyny trenera Marcina Łuczaka. Bramki zdobyli Szymon Chudy i Miłosz Filipiak. Druga połowa, w której grali już tylko w naszej drużynie zawodnicy rocznika 1998 i mł., zakończyła się także wynikiem remisowym 2: 2, a całe spotkanie remisem 4:4. Obie bramki w drugiej połowie spotkania strzelił dla naszej drużyny Marcin Typański. Mimo tego, że był to pierwszy wiosenny sparing, nasz zespół zaprezentował się całkiem przyzwoicie i przy lepszej skuteczności napastników mogliśmy to spotkanie zakończyć zwycięstwem.
Polonia wystąpiła w następującym składzie:
Dawid Machajewski, Adam Grabowski, Adam Cichoń, Piotr Skrobosiński, Adrian Borowiak, Maciej Jóźwiak, Szymon Chudy, Jędrzej Kujawa, Marcin Typański, Mikołaj Zys, Maciej Króliczak, Adam Brzóstowicz, Mikołaj Janicki, Adam Skrobosiński, Wojciech Leporowski i Bartosz Wolski.
Najnowsze aktualności
-
27.03.2023
Orliki rozpoczęły zmagania (2014)
W niedzielę 26.03.2023r. podopieczni trenera Radosława Piotrowskiego byli gospodarzem turnieju ligowego w kategorii orlików młodszych Wielkopolskiego ZPN. Na boiska wybiegły zespoły: Polonii, Sparty Sklejki Orzechowo, Orlika Miłosław oraz Warty Śrem. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym. Podczas turnieju młodzi piłkarze Polonii zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, ambitnie walcząc o każdą piłkę. Spotkania obfitowały w pojedynki 1x1, piękne bramki i ciekawe akcje.
-
27.03.2023
Minimalna porażka z Sucharami (2011)
W minioną sobotę meczem z Sucharami Suchy Las rozgrywki ligowe zainaugurowali zawodnicy pierwszej drużyny rocznika 2011.
-
27.03.2023
Na inaugurację z Lubońskim (2011)
W sobotę na boisku na popularnej Rolibudzie pierwszą kolejkę ligowa rozegrali młodzicy młodsi naszego klubu, którzy występują w 2 lidze okręgowej. Przeciwnikiem polonistów był zespół Lubońskiego Luboń.
-
27.03.2023
Turniej orlików w Kórniku (2012)
W sobotę, 25 marca rozgrywki ligowe wznowił drugi zespół Orlików Starszych Polonii. Podobnie jak jesienią, rozgrywki dla zespołów składających się z zawodników urodzonych w 2012 r. i młodszych odbywają w formie bez wynikowych turniejów.
-
25.03.2023
Trzy punkty z Wolina
W kolejnym meczu ligowym piłkarze Polonii Środa udali się do Wolina na spotkanie z tamtejszym zespołem Vinety.
-
23.03.2023
Transmisja z Wolina
Ze spotkania 21 kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Vinetą Wolin przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji o godzinie 12:15.
-
22.03.2023
Towarzyskie granie skrzatów
W piątkowy wieczór zespoły Skrzata Młodszego i Skrzata Starszego rozegrały mecze kontrolne z rówieśnikami z LPFA Łubowo. Mecze rozgrywane były w systemie 5x5, więc zawodnicy zadowoleni wracali do domu z workiem bramek i asyst. Mecz obfitował pojedynkami 1x1, ale także kibice mogli oglądać świetne akcje dwójkowymi zakończone golami
-
22.03.2023
Pięć bramek od Lecha (2008)
Los w trzeciej kolejce Centralnej Ligi Juniorów skojarzył nasz zespół z Lechem Poznań.


























































