09.10.2011
Remis w Zielonej GórzeW sobotnie popołudnie (8.10.2011 r.)o godzinie 13.30 w Zielonej Górze odbył się mecz na szczycie III ligi. Stawką meczu była pozycja lidera III ligi. Zespół z Zielonej Góry to mistrz III ligi z zeszłego sezonu i był uznawany przez miejscowych za faworyta tego spotkania. Mecz zakończył się sprawiedliwym bezbramkowym remisem.
W pierwszej połowie optyczną przewagę w posiadaniu piłki miał zespół gospodarzy. Dla naszej drużyny kilku dogodnych sytuacji nie wykorzystały napastniczki i pomocniczki. Zespół gospodarzy odpowiedział strzałem w poprzeczkę z 20 m oraz uderzeniem z rzutu wolnego, który doskonale wybroniła nasza bramkarka Emilia Krajewska.
W drugiej połowie gra toczyła się w środku pola. Naszemu zespołowi nie udało się wykorzystać sytuacji sam na sam z bramkarką gospodarzy.
Po meczu walki nasza drużyna uzyskała zwycięski remis, który zapewnia nam utrzymanie pozycji lidera III ligi.
Kluczem do sukcesu zespołu była bardzo dobra realizacja założeń taktycznych.
Skład: Emilia Krajewska, Daria Sroczyńska, Beata Plewa, Agnieszka Muszyńska, Sylwia Jędrzejczyk(42’ Judyta Pasternak), Agnieszka Szafran, Monika Purgał(60’ Aleksandra Jędrzejczak), Natalia Zaborniak, , Alicja Oczkowska(60’ Magdalena Cierzniak), Agata Ratajczak(36’ Anna Regulska), Jagoda Zielińska(68’ Joanna Niemier).
Najnowsze aktualności
-
01.08.2012
Dziewczyny rozpoczną ligę we wrześniu
W poniedziałek w sali konferencyjnej na stadionie imienia Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie odbyło się przedsezonowe spotkanie przedstawicieli drużyn piłki nożnej kobiecej.
-
31.07.2012
Dłuższa przerwa Macieja Gendka
Kontuzja Macieja Gendka, obrońcy drużyny Polonii Środa, okazała się groźniejsza niż wcześniej przypuszczano. Nie wiadomo kiedy polonista wróci do gry.
-
08.08.2012
Razem kibicujemy Polonii Środa
W tym sezonie chcemy pokazać naszym piłkarzom, że także kibice potrafią się zjednoczyć i wspólnie im kibicować. To właśnie dla naszych obecnych i przyszłych kibiców przygotowaliśmy ofertę specjalną obejmującą zakup karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/2013.
-
31.07.2012
Gelb-Weiß Görlitz i Huragan Pobiedziska rywalami Polonii
Powoli kończą się przygotowania Polonii Środa do zbliżającego się sezonu 2012/2013. Średzianie w piątek i sobotę rozegrają dwa ostatnie spotkania kontrolne. Rywalami polonistów będą NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 oraz Huragan Pobiedziska.
-
30.07.2012
Kolejny pracowity tydzień Polonii
Kolejny tydzień treningów do nadchodzącego sezonu 2012/2013 rozpoczną dziś piłkarze trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska. Podopieczni Mariana Kurowskiego mają na najbliższe sześć dni zaplanowane cztery treningi oraz dwa spotkania kontrolne.
-
30.07.2012
Żaki rozpoczynają treningi
W najbliższą środę, 1 sierpnia treningi rozpocznie drużyna żaków z rocznika 2004.
-
30.07.2012
Juniorzy młodsi wygrali z Pogonią Krakow
W niedzielę 29 lipca o godz. 19.00 zespół juniorów młodszych rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem Poloniści pojechali do pobliskiego Błażejewka na mecz z zespołem Pogoń Skotniki Kraków. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Polonii 2:0 po bramkach Macieja Polodego oraz Krystiana Olczyka.
-
30.07.2012
Raport ligowy cz. V
Dziś przedstawiamy kolejną, piątą część cotygodniowego raportu ligowego dotyczącego przygotowań rywali Polonii Środa Wielkopolska do nadchodzącego sezonu 2012/2013.























































