10.05.2010
Redboxtv: Polonia Sroda- Nordenia DopiewoTelewizja Redbox przygotowała relacje z sobotniego meczu na szczycie IV ligi , w którym Polonia podejmowała Nordenię.
Aby obejrzeć wystarczy kliknąć w link do strony.
Najnowsze aktualności
-
17.06.2012
Młodzicy przegrali w Owińskach
Ostatni zaległy mecz ligowy młodzicy Polonii rozegrali w środę 13 czerwca na wyjeździe z zespołem Błękitnych Owińska. Spotkanie to zakończyło się niespodziewaną porażką naszych zawodników 2:1.






















































