OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

23.09.2009

Potrzebujemy Was w niedziele !!!

W niedziele w Komornikach, zespół prowadzony przez trenera Ryszarda Rybaka zmierzy się w bardzo ważnym meczu z Gromem Plewiska. Dobry wynik pozwoli naszemu zespołowi na utrzymanie się w ścisłej czołówce i będzie niezłym prognostykiem przed przyjazdem za półtora tygodnia Lechii Kostrzyn.

 

Jak zawsze dla naszych kibiców planowany jest wyjazd. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy przed budynek Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej, w niedzile na 14.15 (autokar wyruszy o godz. 14.30). Na wyjazd można się zapisywać: Darek Białkowski (Klub Kibica)- 694 412 523, KS Polonia- 0-61 287 01 77 lub bezpośrednio w siedzibie klubu w godz. 10-17.

Niedzielny mecz to pierwszy z trzech arcyważnych spotkań jakie czekają Polonie w najbliższych tygodniach. Będą one miały również niebagatelny wpływ na miejsce jakie nasza drużyna zajmie po rundzie jesiennej. Z kolei Grom Plewiska to drużyna, która nie leży średziej jedenastce. W ostatnich 4 spotkaniach ligowych przegraliśmy trzy i raz zremisowaliśmy. Dlatego piłkarzą bardzo przyda się Wasza pomoc.

Mecze wyjazdowe naszych kibiców są dumą dla całego naszego klubu. Ostatni mecz w Trzemesznie był popisem średzkich fanów, którzy przez pełne 90 minut głośno dopingowali swój zespół, co spowodowało, że Polonia grała właściwie u siebie.

W ostatnich 3 meczach wyjazdowych zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie kilkudziesięciu, a nawet ponad 100 kibiców. Mamy nadzieję, że tym razem będzie tak samo i znów będziecie dla chłopaków 12 zawodnikiem oraz po raz kolejny pokażecie kto ma najgłośniejszy i najlepszy doping na meczach wyjazdowych.

Potrzebujemy Was w niedzielę !!!

Najnowsze aktualności

 • 15.09.2021

  Pojedynek z beniaminkiem

  W sobotę piłkarze Polonii Środa udadzą się do Stargardu aby rozegrać spotkanie ligowe z absolutnym beniaminkiem na tym poziomie rozgrywkowym – zespołem Kluczevi Stargard. Szczególny to będzie mecz dla szkoleniowca Polonii Środa Krzysztofa Kapuścińskiego dla którego będzie to powrót na stare śmieci bo to w Stargardzie osiągał swoje największe sukcesy piłkarskie a dodatkowo będzie miał się okazje spotkać ze swoim starym dobrym znajomym – bramkarzem Kluczevi Markiem Ufnalem który w tych sukcesach miał duży udział.

 • 14.09.2021

  Sześć bramek w starciu ze Słupcą (2007)

  Zespół rocznika 2007 w niedzielę 12 września podejmował drużynę SKP Słupca . Spotkanie od pierwszego gwizdka sędziego było w pełni kontrolowane przez gospodarzy, którzy zepchnęli słupczan do niskiej obrony nie pozwalając im na wyjście z własnej połowy boiska .

 • 14.09.2021

  UKS Śrem pokonany (2005)

  W niedzielę o godzinie 14:00 w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej mierzyliśmy się z drużyną ze Śremu.

 • 14.09.2021

  Podział punktów z Kanią Gostyń (2006)

  W sobotę 11 września zespół juniorów młodszych rozegrał kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem polonistów była Kania Gostyń – zespół bardzo dobrze znany, gdyż nasi zawodnicy rywalizują już kolejny rok z rówieśnikami z Gostynia na tym samym poziomie rozgrywkowym.

 • 13.09.2021

  Pięć bramek z Ostrzeszowem (2004)

  W sobotę w południe zespół Polonii Środa z rocznika 2004 mierzył się z drużyną AP Ostrzeszów.

 • 13.09.2021

  Turniej WZPN w Jarocinie (2014)

  W niedzielę (12.09.2021r.) zespół Polonii Środa rocznik 2014 uczestniczył w II Turnieju Żaków Młodszych organizowanym przez Wielkopolski ZPN. Zmagania odbyły się w Jarocinie, wzięło w nich udział łącznie 8 zespołów: 2x Warta Śrem, 2x Jarota Jarocin, 2x Akademia Piłkarska Reissa Jarocin oraz 2x Polonia Środa. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Mecze rozgrywały się na 2 boiskach i trwały 1x15 minut w systemie każdy z każdym w obrębie swojej grupy.

 • 13.09.2021

  Pracowity tydzień orlików (2012)

  Miniony tydzień piłkarze z rocznika 2012 spędzili bardzo pracowicie. Podopieczni Trenerów Radosława Falgiera i Pawła Hoffmana rozegrali kilka gier podsumowujący bieżący mikrocykl treningowy.

 • 13.09.2021

  Gra wewnętrzna skrzatów (2015)

  W sobotni piękny poranek odbyła się gra wewnętrzna Skrzata Starszego zespołu Polonii Środa Wlkp. Mecze odbyły się na boisku głównym przy ul. Sportowej. Pięknie przygotowane boisko, świeżo skoszona murawa pozwoliła na świetną zabawę i rywalizację zawodników.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.