13.09.2013
Polonistki zagrają z wicelideremW najbliższą niedzielę, 15 września drużyna dziewczyn Polonii Środa Wielkopolska rozegra trzeci mecz ligowy w tym sezonie. Na własnym boisku polonistki podejmą GSS Grodzisk Wielkopolski.
Przeciwniczki średzianek zajmują obecnie pozycję wicelidera II ligi. Miejsce w tabeli grodziskiej drużyny może nieco mylić przez walkower jaki otrzymał GSS za spotkanie z Unifreeze Górzno. Na boisku wysokie zwycięstwo odniosły piłkarski Unifreeze 7:0, ale ze względu na występ nieuprawnionej zawodniczki straciły swój wypracowany na boisku dorobek. W drugim ligowym meczu GSS pokonał na własnym boisku rezerwy ekstraligowego KPP Bydgoszcz 1:0. Dzięki sześciu punktom drużyna z Grodziska ustępuje w tabeli tylko przez gorszy bilans bramkowy Koziołkowi Poznań.
Średzianki rozgrywki ligowe zainaugurowały wyśmienicie rozbijając GOSRiT Luzino 7:2. Niestety tydzień później nasze zawodniczki zamieniły się rolami i zostały pokonane przez Unifreeze Górzno 9:2. W niedzielę podopieczne Andrzeja Powstańskiego będą na pewno chciały powiększyć swój dorobek punktowy, by jak najszybciej powrócić do czołówki.
Początek spotkania o godzinie 16.
Najnowsze aktualności
-
03.09.2009
Czas na rehabilitacje
W najbliższą sobotę o godzinie 16.00, pierwszy zespół naszego klubu będzie miał możliwość zmazania nie najlepszego wizerunku jaki zostawił po ostatnim meczu w Margoninie.
-
02.09.2009
II runda Pucharu Polski
Dzisiaj rusza już druga runda kolejnej edycji Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Na tym etapie do rozgywek przystępuje nasza druga drużyna.
-
31.08.2009
Porto Cup 2009
W niedzielę 30.08.2009 r. nasi najmłodsi piłkarze- chłopcy urodzeni w latach 2000/01 udali się do Mosiny na "I Turniej Orlików i Żaków- PORTO CUP 2009".
-
01.09.2009
Zawiodła skuteczność
W niedzielę 30 sierpnia zespół juniorów starszych rozegrał kolejny ligowy mecz na wyjeździe w ramach Wielkopolskiej Ligi. Tym razem nasi zawodnicy ulegli Warcie Śrem 1:0.
-
31.08.2009
Koncepcja nowoczesnej trybuny
Czy w Środzie Wlkp. powstanie trybuna spełniająca wymogi współczesności? W budżecie gminy na 2009 r. burmistrz Wojciech Ziętkowski zabezpieczył środki finansowe na remont trybuny oddzielającej boisko do hokeja i piłki nożnej na średzkim stadionie. Na zeszłotygodniowe sesji radni mieli okazję zapoznać się z przygotowaną koncepcją.






















































