26.07.2016
Poloniści po pierwszym dniu obozu25.07.2016 trzy zespoły Polonii Środa (juniorzy młodsi I i II oraz drużyna orlika młodszego) udały się na ośmiodniowy obóz sportowy do Pobierowa w celu przygotowania jak najlepszej formy do zbliżającego się sezonu 2016/2017.
Podróż autokarowa przebiegła dość sprawnie i około godziny 16:00 grupa zakwaterowała się w OW Kala. Po zakwaterowaniu poloniści udali się na plażę aby odpocząć po trudach podróży. Po kolacji, która zaplanowana była na godzinę 18:00 i należytym odpoczynku obozowicze odbyli pierwszy nadmorski trening, na znajdującym się w pięknym ośrodku, nowoczesnym boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią. Po półtoragodzinnym zmaganiu treningowym w wysokiej temperaturze zmęczeni młodzi piłkarze udali się z powrotem do domków. Po prysznicu grupa juniorów wymaszerowała na krótki spacer deptakiem Pobierowa natomiast młodsi piłkarze po chwili integracji, o godzinie 22:20 udali się do łóżek.
Zdjęcia z pierwszego dnia obozu można obejrzeć tutaj.
Najnowsze aktualności
-
21.09.2009
Lider pokonany
W dniu dzisiejszym zespół rezerw naszego klubu pewnie pokonał lidera Stellę Luboń 4-0 (0-0) Bramki strzelili: Paweł Przybyłek -2, Łukasz Przybyłek, Krzysztof Nowaczyk.
-
19.09.2009
Pokonali Rakoniewice
W słoneczne wrześniowe popołudnie 19 września zespół Polonii w 7 kolejce o mistrzostwo IV Ligii na własnych obiektach podejmował drużynę Sokół Rakoniewice . Spotkanie zakończyło się zwycięstwem średzian 2:0. Bramki zdobyli : Mikołaj Michalak , Marcin Duchała.
-
18.09.2009
Nowe reklamy na Polonii
Od rana do wieczora trwał montaż nowych reklam na obiekcie sportowym. Bardzo duże, bo ważące kilkadziesiąt kilogramów blachy posiadają powierzchnię 4,5 m2
-
18.09.2009
Przygotowania w Polonii
Prace budowlano-remontowe w Polonii idą pełną parą - do późnych godzin popołudniowych przygotowywane zostały ostatnie elementy niezbędne do zorganizowania jutrzejszego spotkania z Sokołem Rakoniewice.
-
20.09.2009
Odwiedziliśmy podstawówkę nr 2
Miło nam poinformować, że w ostatni czwartek trzech zawodników Polonii Środa Wielkopolska spotkało się z młodzieżą w Szkole Podstawowej nr 2 w ramach akcji "Polonia idzie do szkoły".
-
18.09.2009
7 meczy przy ul. Sportowej
W nadchodzący weekend, nasze drużyny piłkarskie rozegrają 8 oficjalnych spotkań ligowych. Aż 7 odbędzie się w Środzie Wielkopolskiej na płycie głównej lub w centrum treningowym Polonii.























































