OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

10.06.2025

Polonia mistrzem 1. ligi wojewódzkiej (2010)

Polonia 2010 w niedzielę pokonała 8:0 (3:0) Mieszko Gniezno i zapewniła sobie triumf w rozgrywkach 1. ligi wojewódzkiej w rundzie wiosennej sezonu 2024/2025! Dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek nasz zespół ma dziesięć punktów przewagi nad drugim w tabeli GES-em Poznań. Na listę strzelców w meczu z Mieszkiem wpisało się aż siedmiu zawodników. Drugi zespół rywalizujący w 2. lidze wojewódzkiej przegrał z Kotwicą Kórnik i nadal liczy się w walce zarówno o triumf w rozgrywkach, jak też o utrzymanie na tym poziomie.

Polonia 2010: 1. liga wojewódzka C1, gr. 2
8 czerwca 2025, godz. 10:00 - Gniezno
Mieszko Gniezno 0:8 (0:3) Polonia Środa Wielkopolska
Kamil Jankowiak 5, Aleksy Stratyński 18, Artsiom Kisliakou 38, 46, Mateusz Fórmaniak 43, Artur Sowa 64, Łukasz Miszkiewicz 69, Aleksander Niemczewski 78

Polonia: 1. Wiktor Nossow - 2. Mateusz Fórmaniak, 3. Borys Kasprzak, 4. Kacper Pustkowiak, 5. Tymoteusz Wesołowski, 6. Nikodem Odwrot, 7. Łukasz Miszkiewicz, 8. Aleksy Stratyński, 9. Artsiom Kisliakou, 10. Sviatoslav Melnykov, 11. Kamil Jankowiak. Grali także: 12. Krzysztof Stefański - 13. Dawid Ebelewicz, 14. Aleksander Niemczewski, 15. Jakub Przybylski, 16. Artur Sowa. Trenerzy: Marcin Łopusiński oraz Marcin Grabowski.


Polonia 2010: 2. liga wojewódzka C1, gr. 2
7 czerwca 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (stadion CSiR)
Polonia II Środa Wielkopolska 0:2 (0:0) Kotwica Kórnik
Mateusz Niemier 57, Borys Gendera 72

Polonia: 12. Krzysztof Stefański - 2. Bartosz Nowicki, 3. Fabian Nowaczyk, 4. Jakub Sobczak, 5. Tymoteusz Wesołowski, 6. Aleksander Niemczewski, 7. Dawid Ebelewicz, 8. Aleksy Stratyński, 9. Jakub Przybylski, 10. Adam Nadobnik, 11. Artur Sowa. Grali także: 1. Wiktor Nossow - 13. Borys Buszewicz, 14. Jakub Dajerling, 15. Wiktor Kujawa, 16. Filip Maćkowiak, 17. Kiril Rabtsun, 18. Stanisław Wieczorek. Trenerzy: Marcin Łopusiński oraz Michał Furmańczyk.

Najnowsze aktualności

  • 29.05.2021

    Polonia zatopiła Bałtyk

    W kolejnym spotkaniu ligowym piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku Bałtyk Gdynia. Nasz zespół do tego meczu przystąpił mocno osłabiony. Zabrakło Luisa Henriqueza, Pawła Mandrysza i Przemysława Brychlika.

  • 27.05.2021

    Kolejna wygrana rezerw

    W środę 26 maja druga drużyna Polonii podejmowała na własnym boisku rezerwy Victorii Września. Jesienią w starciu na ich boisku padł nieoczekiwany remis, który  bardziej ucieszył zawodników z Wrześni. Tym bardziej teraz młodzi poloniści chcieli pokazać, że tamta strata punktów była tylko ,,wypadkiem przy pracy’’, że stać ich na lepszą grę i komplet punktów.

  • 26.05.2021

    Wysoka wygrana Polonii (2008)

    W sobotę 22 maja kolejny mecz ligowy w ramach Ligi Wojewódzkiej Młodzika D1 rozegrali chłopcy z rocznika 2008. Na boisku Centrum Treningowego młodzi Poloniści podejmowali zespół Canarinhos Skórzewo.

  • 26.05.2021

    Porażka z Odolanovią Odolanów (2002/03)

    W niedzielę 23.05.2021 o godz. 17.00. na boisku w Odolanowie  drużyna juniora starszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Juniora A1 z zespołem Odolanovi Odolanów. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-2. Bramki dla Polonii strzelili: Krystian Michalak - 1, Wojciech Pinczak - 1.

  • 25.05.2021

    Mecze orlików (2010)

    W sobotę 22 marca na Orliku w Środzie Wlkp , zespół młodych Polonistów podejmował AP Champion.

  • 25.05.2021

    Polonia na drugim miejscu (2011)

    Po trzech emocjonujących dniach Polonia Środa Wlkp.  zajmuje ostatecznie drugą lokatę w Jarocinie na turnieju SBG JAROCIN CUP 2021  dla rocznika 2011.

  • 25.05.2021

    Losowanie Sokolika (2011)

    W  poniedziałek w Hotelu Perła Południa w Rytrze odbyło się  losowanie grup X Turniej Sokolika, Sokolik Cup, Poland U10, w którym również wystąpi drużyna Polonii Środa. W Starym Sączu wystąpi blisko 400 młodych piłkarzy z Polski, Hiszpanii, Ukrainy i Słowacji. Zawody odbędą się 5 i 6 czerwca.

  • 25.05.2021

    Po raz trzeci z Bałtykiem

    Nieco inny sezon ligowy niż co roku spowodował że z częścią ligowych rywali piłkarze Polonii Środa spotkają się aż trzy razy w ciągu jednej kampanii. Tyczy się to zespołów które tak jak Polonia Środa znalazły się w czołowej ósemce ligowej tabeli i rywalizują w grupie mistrzowskiej. Jednym z tych zespołów jest Bałtyk Gdynia który zawita do naszego miasta w sobotę 29 maja na spotkanie ligowe.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.