10.06.2025
Polonia mistrzem 1. ligi wojewódzkiej (2010)
Polonia 2010 w niedzielę pokonała 8:0 (3:0) Mieszko Gniezno i zapewniła sobie triumf w rozgrywkach 1. ligi wojewódzkiej w rundzie wiosennej sezonu 2024/2025! Dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek nasz zespół ma dziesięć punktów przewagi nad drugim w tabeli GES-em Poznań. Na listę strzelców w meczu z Mieszkiem wpisało się aż siedmiu zawodników. Drugi zespół rywalizujący w 2. lidze wojewódzkiej przegrał z Kotwicą Kórnik i nadal liczy się w walce zarówno o triumf w rozgrywkach, jak też o utrzymanie na tym poziomie.
Polonia 2010: 1. liga wojewódzka C1, gr. 2
8 czerwca 2025, godz. 10:00 - Gniezno
Mieszko Gniezno 0:8 (0:3) Polonia Środa Wielkopolska
Kamil Jankowiak 5, Aleksy Stratyński 18, Artsiom Kisliakou 38, 46, Mateusz Fórmaniak 43, Artur Sowa 64, Łukasz Miszkiewicz 69, Aleksander Niemczewski 78
Polonia: 1. Wiktor Nossow - 2. Mateusz Fórmaniak, 3. Borys Kasprzak, 4. Kacper Pustkowiak, 5. Tymoteusz Wesołowski, 6. Nikodem Odwrot, 7. Łukasz Miszkiewicz, 8. Aleksy Stratyński, 9. Artsiom Kisliakou, 10. Sviatoslav Melnykov, 11. Kamil Jankowiak. Grali także: 12. Krzysztof Stefański - 13. Dawid Ebelewicz, 14. Aleksander Niemczewski, 15. Jakub Przybylski, 16. Artur Sowa. Trenerzy: Marcin Łopusiński oraz Marcin Grabowski.
Polonia 2010: 2. liga wojewódzka C1, gr. 2
7 czerwca 2025, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska (stadion CSiR)
Polonia II Środa Wielkopolska 0:2 (0:0) Kotwica Kórnik
Mateusz Niemier 57, Borys Gendera 72
Polonia: 12. Krzysztof Stefański - 2. Bartosz Nowicki, 3. Fabian Nowaczyk, 4. Jakub Sobczak, 5. Tymoteusz Wesołowski, 6. Aleksander Niemczewski, 7. Dawid Ebelewicz, 8. Aleksy Stratyński, 9. Jakub Przybylski, 10. Adam Nadobnik, 11. Artur Sowa. Grali także: 1. Wiktor Nossow - 13. Borys Buszewicz, 14. Jakub Dajerling, 15. Wiktor Kujawa, 16. Filip Maćkowiak, 17. Kiril Rabtsun, 18. Stanisław Wieczorek. Trenerzy: Marcin Łopusiński oraz Michał Furmańczyk.
Najnowsze aktualności
-
02.11.2021
Porażka juniorów w Gostyniu (2006)
W sobotę 30 października zawodnicy z rocznika 2006 rozegrali swój kolejny mecz ligowy. Tym razem poloniści wybrali się na mecz do Gostynia, gdzie podejmowani byli przez miejscową Kanię. W pierwszym spotkaniu w Środzie bo bardzo dobrym i emocjonującym pojedynku padł remis 3-3. Niestety w rewanżu górą byli gospodarze, którzy wygrali zasłużenie 3-0.
-
02.11.2021
Remis w Radomiu
W sobotę o godzinie 6.00 rano po bardzo długiej przerwie reprezentacyjnej wyruszyłyśmy w podróż do Radomia by tam walczyć o kolejne punkty ligowe. Runda jesienna powoli dobiega końca i trudy rozgrywek są już dość mocno odczuwane przez nasze zawodniczki. Zdajemy sobie jednak sprawę w jak dobrym położeniu się znajdujemy i nie chcemy tej szansy zaprzepaścić dlatego przed każdym meczem motywacja w naszych szeregach jest ogromna. Mecz w Radomiu rozpoczął się o godzinie 12.30. Przeciwniczki dobrze nam znane i dotychczas nie miałyśmy dobrego bilansu spotkań z nimi. Chciałyśmy tę złą passę odmienić.
-
02.11.2021
Zwycięstwo z LZS Cielcza
W niedzielę 31.10.2021 o godz. 14.00 na boisku w Środzie Wlkp. drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkaniu w klasie okręgowej z zespołem LZS Cielcza. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 2-0. Bramki dla Polonii strzelili: Krystian Pawlak -1, Oliwier Matoszko - 1.
-
30.10.2021
Bez bramek w Kołobrzegu
W meczu piętnastej kolejki III ligi grupy drugiej piłkarze Polonii Środa mierzyli się w Kołobrzegu z miejscowym zespołem Kotwicy.
-
29.10.2021
Transmisja z Kołobrzegu
Ze spotkania piętnastej kolejki III ligi grupy 2 pomiędzy Polonią Środa Wlkp., a Kotwicą Kołobrzeg przeprowadzimy bezpośrednią transmisję...Jest to możliwe dzięki sponsorowi transmisji firmie TRANS PRO

Firma zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym oraz spedycją na terenie Polski i Europy.
bartosz.ratajczak@transpro.com.pl
509-120-300Transmisja:
30.10.2021
14:50 -
28.10.2021
Wygrana juniorów w Złotowie (2006)
W sobotę 23 października juniorzy młodsi naszego klubu rozegrali kolejny mecz ligowy. Poloniści na własnym boisku podejmowali zespół Fair Play Złotów.
-
26.10.2021
Zagrają u wicelidera
W sobotę 30 października piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe w tym sezonie. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie wicelider ligowej tabeli Kotwica Kołobrzeg. Spotkanie pomiędzy oboma zespołami zawsze są bardzo emocjonujące i dostarczają kibicom wielu wrażeń.
-
26.10.2021
Trzy punkty w Ostrowie (2002/03)
W kolejnym meczu ligowym juniorzy starsi Polonii Środa mierzyli się w Ostrowie Wielkopolskim z tamtejszym zespołem Ostrovii.
























































