01.08.2022
Pięciu młodych gniewnych…1 sierpnia profesjonalne kontrakty z naszym Klubem podpisało pięciu młodzieżowców Polonii Środa. W rundzie wiosennej sezonu 21/22 kilkunastu młodych zawodników otrzymało szansę w rozgrywkach trzeciej ligi. Sztab szkoleniowy Polonii wraz z Zarządem zdecydował, że pięciu z nich otrzyma propozycję dwu lub trzyletnich kontraktów. Ich gra i czynione przez nich postępy na tyle spodobały się sztabowi szkoleniowemu Polonii Środa że teraz otrzymali swoją szansę na dołączenie na stałe do kadry pierwszej drużyny.
Dwuletni kontrakt, do 30 czerwca 2024 podpisał obrońca Krzysztof Maślanka, a trzyletnimi kontraktami, do 30 czerwca 2025 z Polonią Środa związali się pomocnicy Wojciech Pińczak, Oliwer Matoszko, Hubert Kaźmierczak i obrońca Krystian Michalak. Panowie gratulujemy Wam i życzymy jak najszybszego wywalczenia sobie miejsca w podstawowej jedenastce Polonii Środa Wielkopolska.Najnowsze aktualności
-
06.01.2026
Futsal: Polonia U-15 nie awansowała do turnieju finałowego (2011)
Polonia 2011 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu. Nasz zespół podczas turnieju rozgrywanego w Gliwicach wywalczył jeden punkt w meczu ze Śląskiem Wrocław, a następnie przegrał z Ruchem Chorzów oraz KT Gliwice.
-
06.01.2026
Futsal: Polonia U-19 awansowała do III fazy (2008/2009)
Polonia 2008/2009 awansowała do III fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w futsalu! Nasz zespół, który rywalizował z rocznikiem 2007, po zdobyciu sześciu punktów zajął 2. miejsce i wywalczył awans do ostatniego trzeciego etapu eliminacji, który rozgrywany będzie 31 stycznia.
-
22.12.2025
Wesołych Świąt
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Polonia Środa Wielkopolska składa wszystkim
najserdeczniejsze życzenia radości, spokoju i rodzinnego ciepła.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie odpoczynek, uśmiech oraz chwile, które pozostaną w pamięci na długo.
W Nowym Roku życzymy pomyślności, zdrowia oraz spełnienia zarówno sportowych, jak i osobistych marzeń.
Niech nadchodzące miesiące będą pełne sukcesów, pięknych bramek, nowych wyzwań i nieustającej pasji do futbolu.
-
20.12.2025
Futsal: Polonia U-17 awansowała do III fazy (2009/2010)
Polonia 2009/2010 po trzech emocjonujących i wyrównanych spotkaniach wygrała turniej II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu. W hali Kobra Arena nasz zespół wygrywał kolejno z Rally Teamem Opole, Polonią 1912 Leszno oraz Dremanem Opole/Komprachcice! Ostatnia III faza eliminacja zaplanowana jest na weekend 17/18 stycznia 2026.
-
20.12.2025
Futsal: Polonia U-13 nie awansowała do turnieju finałowego (2013)
Polonia 2013 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13 w futsalu. Nasz zespół dzielnie rywalizował przez trzy fazy, ale na ostatnim etapie lepsze okazały się zespoły SAF Szczecin 2014, Iskry Kochlice oraz APR Lampart Poznań.
-
15.12.2025
HPP: Polonia liderem po dwóch turniejach (2013)
Polonia 2013 pozostaje liderem grupy B po drugim turnieju z cyklu Halowego Pucharu Prezesa WZPN, który rozgrywany był w Golinie. Nasz zespół, rywalizujący w strefie konińskiej, tym razem rozpoczął od porażki z APR Lampart Jarocin, następnie raz zremisował, a potem odniósł trzy zwycięstwa.
-
15.12.2025
Futsal: Polonia U-19 awansowała do II fazy (2008/2009)
Polonia 2008/2009 awansowała do II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w futsalu! Nasz zespół, który rywalizował z rocznikiem 2007, z siedmioma punktami zajął 2. miejsce i wywalczył awans do drugiego etapu, który rozgrywany będzie 6 stycznia.
-
15.12.2025
Futsal: Polonia U-15 awansowała do III fazy (2011)
Polonia 2011 awansowała do III fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu! W średzkiej hali Kobra Arena nasz zespół wygrał dwa mecze, jeden zremisował i raz przegrał. Turniej ostatniej III fazy eliminacji rozegrany zostanie 6 stycznia.



























































