02.12.2013
Orliki starsze biorą udział w lidze halowejW niedziele 1 grudnia rozpoczęła się Młodzieżowa Ligi Piłki Nożnej Halowej w Trzemesznie pod nazwą Kapi Cup w której bierze udział jedna z drużyn Polonii Środa - orliki starsze.
Do ligi tej zgłoszonych jest 9 drużyn w tym dwie drużyny organizatora, dwie drużyny Mieszka Gniezno oraz dwie Gniewka Gniezno, natomiast po jednej ekipie zgłosiły się Pogoń Mogilno i nasza Polonia.
Mecze te rozgrywane są systemem ligowym, a każdy mecz trwa 2 x 10 min. Podczas pierwszej kolejki spotkań Polonia rozegrała mecze z: Gniewko Gniezno 2004 – Mecz toczył się na wyrównanym poziomie, lecz to Polonia zwyciężyła po jedynym golu, którego strzelcem był Marcel Scholz wykorzystując rzut wolny.
Mieszko Carbo Gniezno Biali – Polonia bez problemu poradziła sobie z rywalem pokonując rywali z Gniezno aż 3:0. Na listę strzelców dwa razy wpisał się Kuba Kusik oraz jedno trafienie zaliczył Marcel Scholz.
Gniewko Gniezno 2003 – W pierwszej połowie poloniści spisywali się bardzo dobrze strzelając 2 bramki, których autorami był Michał Kościelniak i Kuba Kusik. Niestety w drugiej połowie piłkarze reprezentujący drużynę Gniewka zdołali odrobić straty i w końcowym efekcie mecz zakończył się remisem 2:2.
Dodatkowo Wiktor Król otrzymując czerwoną kartkę musiał opuścić boisko po zagraniu ręką za polem karnym, przez co ostatnie 2 minuty Polonia grała w osłabieniu. Podczas niedzielnych spotkań bardzo dobrze spisywał się Kuba Kusik, który mimo gry jako nominalny obrońca, potrafił przeprowadzić piłkę na połowę rywala, a także dobrze ustawić się pod jego bramką.
Drużynę ze Środy podczas rozgrywek w Trzemesznie reprezentuje 13 zawodników, natomiast podczas niedzielnych spotkań brało udział 10 piłkarzy.
W. Król, M. Dolata, M. Ochowiak, J. Szymczak, K. Kusik, I. Motyl, K. Poznański, M. Hulewicz, M. Scholz, M. Kościelniak
Najnowsze aktualności
-
04.08.2012
Relacja LIVE! Huragan Pobiedziska - Polonia Środa
Zapraszamy na relację na żywo z dzisiejszego wyjazdowego spotkania towarzyskiego średzkiej Polonii z Huraganem Pobiedziska.
-
03.08.2012
Statystyki z meczu Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Gelb-Weiß Görlitz.
-
03.08.2012
Galeria: Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
Dostępna jest już galeria zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z niemieckim zespołem NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 3:0.
-
03.08.2012
Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa 0:3
W rozegranym w Sierakowie meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska pokonali występujący w Landesligen Sachsen NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 3:0 (1:0).
-
03.08.2012
Relacja LIVE! Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
W piątkowym, przedostatnim meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa podejmą na boisku w Sierakowie niemiecką drużynę NFV Gelb-Weiß Görlitz 09.
-
03.08.2012
Rezerwy zagrają z juniorami Unii Swarzędz
Trzeci mecz sparingowy w trakcie przygotowań letnich do sezonu 2012/2013 rozegrają w najbliższą sobotę piłkarze rezerw Polonii Środa, którzy podejmą na wyjeździe juniorów Unii Swarzędz.
-
03.08.2012
Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa, piątek - 18:00
Dziś piłkarze Polonii Środa rozegrają przedostatni mecz towarzyski. Rywalem naszej drużyny będzie niemiecki zespół NFV Gelb-Weiß Görlitz 09. Spotkanie odbędzie się na boisku w Sierakowie.
-
02.08.2012
Remis juniorów młodszych w Krotoszynie
W środę 1 sierpnia juniorzy młodsi Polonii Środa rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem nasi zawodnicy udali sie na spotkanie do Krotoszyna z miejscową Astrą. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1.

























































