20.07.2012
Orliki 2003 wznawiają treningiJuż w najbliższy wtorek 24 lipca treningi wznowi zespół orlików prowadzony przez trenera Mariusza Kułaka. Zajęcia w nadchodzącym sezonie odbywać się będą na boiskach typu Orlik.
Plan pierwszych treningów:
24.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 25.07 - godz. 17:30 - orlik przy SP nr 1 26.07 - godz. 17:00 - orlik przy ul. Witosa (niedaleko cmentarza)Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników zespołu jak i nowych chłopców z rocznika 2003 którzy chcieli by rozpocząć grę w piłkę.
Najnowsze aktualności
-
11.03.2012
Wysokie sparingowe zwycięstwo młodzików
W sobotę 10 marca zespół młodzików Polonii Środa Wlkp. rozegrał kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem nasi młodzi piłkarze udali się do Tarnowa Podgórnego na mecz z Tarnowiakiem. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Polonistów 9:3.






















































