30.04.2025
Orlicy zagrali przy Bułgarskiej (2015)
W niedzielę 27 kwietnia drużyna Polonii Środa Wlkp. 2015 I udała się na turniej rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN w kategorii orlik E2 gr. 2, który rozgrywany był w Poznaniu na ul. Bułgarskiej. Gospodarzem turnieju była drużyna Lecha Poznań 2015 III.
Dwa zespoły Polonii zgłoszone do tych rozgrywek rywalizowały w sumie w siedmiu meczach. Poza gospodarzem z Poznania przeciwnikami naszych orlików były jeszcze zespoły Mieszka Gniezno oraz Zjednoczonych Września. W ostatnim meczu turnieju rozgrywek bezwynikowych dwie drużyny Polonii zmierzyły się bezpośrednio ze sobą. Turniej obfitował w wiele widowiskowych akcji oraz pięknych bramek. Wysoka intensywność i wysoki poziom turnieju na pewno zaprocentują w dalszym rozwoju wszystkich młodych zawodników biorących w nim udział. Był to pierwszy z czterech turniejów WZPN tej grupy.
Polonię reprezentowali: Julian Zimoch, Igor Jaśkowiak, Tymon Jędrzejewski, Franciszek Pokładecki, Lena Wawrowska, Adam Winkel, Aleksander Błaszyk oraz Maciej Małecki, Piotr Talaga, Wiktor Cavaliere, Yan Dzendziur, Radosław Polk, Filip Trzciński, Nikodem Tatarek, Bartosz Wachowiak. Trenerzy: Michał Furmańczyk oraz Marcin Duchała.
Najnowsze aktualności
-
11.03.2012
Wysokie sparingowe zwycięstwo młodzików
W sobotę 10 marca zespół młodzików Polonii Środa Wlkp. rozegrał kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem nasi młodzi piłkarze udali się do Tarnowa Podgórnego na mecz z Tarnowiakiem. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Polonistów 9:3.






















































