OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

30.01.2023

Młodziczki halowymi mistrzyniami Wielkopolski!

Zawodniczki Polonii Środa Wielkopolska zostały Halowymi Mistrzyniami Wielkopolski do lat 13! Polonistki z kompletem zwycięstw i bez straty gola zakończyły fazę grupową, a w półfinale po rzutach karnych pokonały Akademię Talentów Krotoszyn. W finale nasze piłkarki bezbramkowo zremisowały z Wartą Poznań, ale ponownie skuteczniej egzekwowały rzuty karne. Poza końcowym triumfem zawodniczka Polonii - Julia Brzęcka - została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U-13

Grupa A:

SP Girls Mieścisko 0:6 Warta II Poznań
UKS AT Krotoszyn 5:1 Futsal Gostyń
SP Girls Mieścisko 1:1 UKS AT Krotoszyn
Warta II Poznań 3:0 Futsal Gostyń
SP Girls Mieścisko 3:2 Futsal Gostyń
Warta II Poznań 2:1 UKS AT Krotoszyn

Grupa B:

Polonia Środa Wlkp. 1:0 Warta Poznań
UKS Olimpia Szczecin 1:0 Juna-Trans Stare Oborzyska
Polonia Środa Wlkp. 3:0 UKS Olimpia Szczecin
Warta Poznań 3:0 Juna-Trans Stare Oborzyska
Polonia Środa Wlkp. 7:0 Juna-Trans Stare Oborzyska
Warta Poznań 4:0 UKS Olimpia Szczecin

Półfinały:

Warta II Poznań 0:3 Warta Poznań
UKS AT Krotoszyn 1:1 (k. 2:3) Polonia Środa Wlkp.

Mecz o 7. miejsce:

Futsal Gostyń 1:0 Juna-Trans Stare Oborzyska

Mecz o 5. miejsce:

SP Girls Mieścisko 0:0 (k. 5:4) UKS Olimpia Szczecin

Mecz o 3. miejsce:

UKS AT Krotoszyn 1:0 Warta II Poznań

Finał:

Polonia Środa Wlkp. 0:0 (k. 3:2) Warta Poznań


Nagrody indywidualne:

Królowa strzelczyń: Weronika Sobczak (UKS AT Krotoszyn)

Najlepsza bramkarka: Julia Brzęcka (Polonia Środa Wlkp.)

Najlepsza zawodniczka: Zofia Kalak (UKS AT Krotoszyn)

Najnowsze aktualności

  • 24.04.2025

    Z Flotą o kolejne punkty

    Tym razem w niedzielę 27 kwietnia piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Nasz zespół na własnym boisku podejmować będzie Flotę Świnoujście. Jesienią w starciu obu ekip był remis 1:1, a spotkanie to było debiutem na ławce trenerskiej Polonii Środa w roli pierwszego trenera Macieja Rozmarynowskiego.


  • 24.04.2025

    Bezpłatne dmuchańce na meczu z Flotą

    Na kibiców którzy wybiorą się w niedzielę 27 kwietnia na stadion na mecz z Flotą Świnoujście będzie czekało sporo atrakcji.

  • 23.04.2025

    Pewny awans do półfinału

    W środowe popołudnie 23 kwietnia piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejną rundę Wielkopolskiego Pucharu Polski. Ich rywalem była czwartoligowa Obra a spotkanie odbywało się w Kościanie. Stawką tego meczu był awans do półfinału pucharowych rozgrywek.

  • 23.04.2025

    Akademia: Zapowiedź (26/27.04.2025)

    Na pełnych obrotach zespoły akademii wracają do gry po przerwie świątecznej. Na nadchodzący weekend zaplanowanych zostało jedenaście meczów, głównie lig wojewódzkich. Jako pierwsi, bo już w czwartek, na boisko wybiegną młodzicy z rocznika 2012, który na wyjeździe zmierzą się z Jarotą Jarocin. W sobotę ważny mecz rozegrają juniorki - w Miejskiej Górce będą rywalizować z miejscową Spartą. W niedzielę rozegranych zostanie sześć meczów lig wojewódzkich roczników 2008-2013.

  • 23.04.2025

    W Zaniemyślu na piątkę (2012)

    Prowadzony przez Kornela Ladrowskiego zespół Polonii 2012 II w czwartek wygrał na wyjeździe 5:0 (3:0) z Kłosem Zaniemyśl. Bramki dla Polonii strzelali Karol Marciniak - dwie, Marcin Buczak, Jan Wojciechowski oraz Nikodem Mazurczak. W tabeli 2. ligi okręgowej D1 nasz zespół zajmuje drugie miejsce.

  • 23.04.2025

    Polonia gromi u siebie (2012)

    Prawdziwy festiwal strzelecki obejrzeli kibice oglądający domowy mecz Polonii 2012, która wygrała 10:0 (5:0) ze Zjednoczonymi Rychwał w spotkaniu 1. ligi wojewódzkiej młodzików D1. Bramki dla drużyny Bartosza Tomaszewskiego strzelało trzech zawodników i każdy z nich skompletował hat tricka. Do siatki rywali trafiali Jeremi Sójka - 3 gole, Marcel Hoffmann - 4 gole oraz Jakub Jacków - 3 gole.

  • 23.04.2025

    Porażka i zwycięstwo trampkarzy (2011)

    Dwa mecze z tygodniu świątecznym rozegrała Polonia 2011 w 1. lidze wojewódzkiej trampkarzy C2. W czwartek zespół udał się do Konina, gdzie dość nieoczekiwanie doznał porażki 1:6 (0:3). Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Oskar Różewicz. We wtorek na stadionie CSiR zespół rozegrał po zaciętym spotkaniu wywalczył trzy punkty w starciu z SMS APR Ślesin, wygrywając 2:0 (0:0). Bramki na wagę cennych trzech punktów strzelili Wojciech Śnitko oraz Oskar Różewicz.

  • 23.04.2025

    Bez punktów ze Stellą (2010)

    Zespół Polonii 2010 II w sobotę rozegrał mecz 1. ligi okręgowej ze Stellą Luboń. Nasz trzeci zespół w kategorii C1 przegrał 0:9 (0:6) ze Stellą Luboń. Kolejnym rywalem Polonii będą Błękitni Owińska.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.