20.01.2020
Mieszko wyjeżdża z pucharem (2011)W niedzielę 19 stycznia także w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 3 odbył się drugi turniej Polonia Cup 2020 dla rocznika 2011. Tym razem po za dwoma zespołami Polonii Środa do rywalizacji stanęły Huragan Pobiedziska, TMS "Stella" Luboń, Uczniowski Klub Sportowy Śrem, SSNC Meblorz Swarzędz, UKS Salezjanie Poznań i MKS Mieszko Gniezno.
Po krótkim oficjalnym otwarciu turnieju zespoły przystąpiły do zaciętej rywalizacji sportowej.
Wyniki zespołów Polonii Środa:
Polonia I Środa – Mieszko Gniezno 1:4
Polonia I Środa – Salezjanie Poznań 5:1
Polonia I Środa – Meblorz Swarzędz 3:0
Polonia I Środa – Huragan Pobiedziska 0:3
Polonia I Środa – UKS Śrem 4:0
Polonia I Środa – Stella Luboń 0:2
Polonia I Środa – Polonia II Środa 1:0
Polonia II Środa – Salezjanie Poznań 5:1
Polonia II Środa – Huragan Pobiedziska 0:2
Polonia II Środa – Stella Luboń 2:1
Polonia II Środa – Mieszko Gniezno 0:4
Polonia II Środa – Meblorz Swarzędz 1:0
Polonia II Środa – UKS Śrem 5:0
Tabela końcowa:
1. Mieszko Gniezno 18 pkt.
2. Huragan Pobiedziska 16 pkt.
3. Stella Luboń 15 pkt.
4. Polonia I Środa 12 pkt.
5. Polonia II Środa 12 pkt.
6. UKS Salezjanie Poznań 6 pkt.
7. Meblorz Swarzędz 1 pkt.
8. UKS Śrem 1 pkt.
Zwycięzcą turnieju został zespół Mieszka Gniezno. Każdy zespół otrzymał puchar, a na szyi każdego zawodnika zawisł pamiątkowy medal.
Polonia I Środa wystąpiła w składzie: Ratajczak, Duszczak, Pawlaczyk, Twardowski, Kaust, Lachowicz, Grobleny, Kucharski, Jaśkowiak.
Polonia II Środa wystąpiła w składzie: Bakulin, Ciesielski, Dydymski, Jerszyński, Kaźmierczak, Kiciński, Łuczak, Nyczak, Pauter, Painer, Słomczyński, Stempin.
Najnowsze aktualności
-
31.07.2012
Dłuższa przerwa Macieja Gendka
Kontuzja Macieja Gendka, obrońcy drużyny Polonii Środa, okazała się groźniejsza niż wcześniej przypuszczano. Nie wiadomo kiedy polonista wróci do gry.
-
08.08.2012
Razem kibicujemy Polonii Środa
W tym sezonie chcemy pokazać naszym piłkarzom, że także kibice potrafią się zjednoczyć i wspólnie im kibicować. To właśnie dla naszych obecnych i przyszłych kibiców przygotowaliśmy ofertę specjalną obejmującą zakup karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/2013.
-
31.07.2012
Gelb-Weiß Görlitz i Huragan Pobiedziska rywalami Polonii
Powoli kończą się przygotowania Polonii Środa do zbliżającego się sezonu 2012/2013. Średzianie w piątek i sobotę rozegrają dwa ostatnie spotkania kontrolne. Rywalami polonistów będą NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 oraz Huragan Pobiedziska.
-
30.07.2012
Kolejny pracowity tydzień Polonii
Kolejny tydzień treningów do nadchodzącego sezonu 2012/2013 rozpoczną dziś piłkarze trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska. Podopieczni Mariana Kurowskiego mają na najbliższe sześć dni zaplanowane cztery treningi oraz dwa spotkania kontrolne.
-
30.07.2012
Żaki rozpoczynają treningi
W najbliższą środę, 1 sierpnia treningi rozpocznie drużyna żaków z rocznika 2004.
-
30.07.2012
Juniorzy młodsi wygrali z Pogonią Krakow
W niedzielę 29 lipca o godz. 19.00 zespół juniorów młodszych rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem Poloniści pojechali do pobliskiego Błażejewka na mecz z zespołem Pogoń Skotniki Kraków. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Polonii 2:0 po bramkach Macieja Polodego oraz Krystiana Olczyka.
-
30.07.2012
Raport ligowy cz. V
Dziś przedstawiamy kolejną, piątą część cotygodniowego raportu ligowego dotyczącego przygotowań rywali Polonii Środa Wielkopolska do nadchodzącego sezonu 2012/2013.
-
28.07.2012
Polonia TV: Wypowiedzi trenerów po meczu z Obrą
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów Polonii Środa i Obry Kościan po dzisiejszym meczu sparingowym.























































