03.08.2018
Marta Woźniak dołącza do PoloniiMiło nam poinformować, że drugim trenerem pierwszoligowego zespołu kobiet Polonii Środa została była reprezentantka Polski w piłce nożnej Marta Woźniak.
Marta Woźniak przez ponad 20 lat grała w piłkę nożną w Medyku Konin, gdzie przeszła wszystkie szczeble od zespołów młodzieżowych po piłkę seniorską. Nowa Pani trener jest także byłą reprezentantką Polski. Jako trener pracowała w grupach młodzieżowych Medyka Konin. Była także pierwszym trenerem UKS Górnicza Konin oraz prowadziła zespół chłopców z rocznika 2004/2005 w Oranje Konin.
Marta posiada licencję trenerską UEFA A. Witamy na pokładzie.
Najnowsze aktualności
-
30.03.2013
Wda Świecie rozgromiła Noteciankę Pakość
Bardzo dobrze zainaugurowali rundę wiosenną trzeciej ligi piłkarze Wdy Świecie, którzy na początek rundy rewanżowej rozgromili Noteciankę Pakość 5:0 (1:0).
-
30.03.2013
Rezerwy nie pograły
W dniu dzisiejszym drużyna rezerw Polonii Środa Wielkopolska miała się zmierzyć towarzysko na własnym boisku ze Spartą Sklejka Orzechowo.
-
30.03.2013
Statystyki z meczu Ostrovia - Polonia
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa Wielkopolska przeciwko Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
-
30.03.2013
Z Ostrovią remis 1:1
W rozegranym w Wielką Sobotę meczu sparingowym piłkarze Polonii Środa Wielkopolska spotkali się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie z liderem III ligi Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1.
-
30.03.2013
Relacja LIVE! Ostrovia - Polonia
W dzisiejszym spotkaniu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzą się na boisku w Jarocinie z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Dla obu zespołów będzie to prawdopodobnie ostatni sprawdzian przed rozgrywkami ligowymi.
-
29.03.2013
Po raz drugi ze Spartą Orzechowo
W sobotę po raz drugi w okresie przygotowawczym drużyna rezerw Polonii Środa Wielkopolska rozegra sparingowe spotkanie ze Spartą Sklejka Orzechowo. Pierwotnie poloniści zaplanowany mieli mecz ligowy z Szturmem Junikowo Poznań, który ze względu na opady śniegu został odwołany.
-
29.03.2013
Startuje III liga
W najbliższą sobotę zainaugurowana zostanie runda wiosenna III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Po 139 dniach przerwy (niektórzy) kibice znów będą mogli się ekscytować rozgrywkami ligowymi.
























































