18.06.2018
Luis Henriquez zostaje w PoloniiPanamski obrońca Luis Henriquez w weekend przedłużył kontrakt z naszym Klubem o kolejny rok.
W obecnym sezonie Luis wystąpił w 12 meczach ligowych Polonii Środa w których za każdym razem był pewnym punktem średzkiej defensywy. W tych dwunastu meczach Luis obejrzał 2 żółte kartki. Po za występami w lidze były reprezentant Panamy zdobył z naszym Klubem okręgowy i Wielkopolski Puchar Polski dzięki czemu już w przyszłym sezonie razem z Polonią będzie miał okazję wystąpić w centralnej edycji tych rozgrywek. Warto tutaj przypomnieć, że w sezonie 2008/09 Luis Henriquez zdobył Puchar Polski z Lechem Poznań.
Cieszymy się że Luis zdecydował się zostać w Polonii na kolejny sezon i liczymy że będzie mocnym punktem naszego zespołu.
Najnowsze aktualności
-
12.05.2014
Cenne zwycięstwo juniorów
Sobotnie spotkanie było dla naszego zespołu bardzo ważne, ponieważ był to mecz dwóch drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli, które walczą o utrzymanie w lidze.
-
11.05.2014
Skrót meczu Polonia II - Concordia
Dostępny jest już skrót niedzielnego meczu klasy A w którym drugi zespół Polonii zwyciężył na własnym boisku Concordię Murowana Goślina 1:0.
-
11.05.2014
Polonia II pokonała Concordię Murowana Gośl.
W meczu 20. kolejki poznańskiej klasy A rezerwy średzkiej Polonii zwyciężyły na własnym boisku Concordię Murowana Goślina 1:0.
-
10.05.2014
MECZ REZERW O GODZINIE 11
Z powodu błędu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu prowadzącego rozgrywki o mistrzostwo klasy A niedzielny mecz rezerw Polonii z Concordią Murowana Goślina nie zostanie rozegrany o godzinie 16.
-
10.05.2014
Polonia TV: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia skrótu dzisiejszego spotkania III ligi pomiędzy Centra Ostrów, a Polonią Środa. Zawody zakończyły się wygraną ostrowian 1:0.
-
10.05.2014
Wyniki 29. kolejki III ligi
Dzisiaj rozegrana została 29. kolejka spotkań o mistrzostwo trzeciej ligi. W meczu na szczycie pomiędzy Sokołem Kleczew, a Startem Warlubie padł remis 3:3. Wykorzystał to Lech II Poznań pokonując Polonię Leszno 2:1.
-
10.05.2014
Centra wygrała po rzucie karnym
W meczu 29. kolejki trzeciej ligi piłkarze średzkiej Polonii przegrali w Ostrowie Wielkopolskim z Centrą 0:1 po golu Tomasza Adamiaka z rzutu karnego w drugiej minucie doliczonego czasu gry.
-
08.05.2014
Centra kolejnym rywalem Polonii
W meczu 29. kolejki III ligi piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zagrają w Ostrowie Wielkopolskim z miejscową Centrą.





















































