OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

12.11.2009

Lider poza zasięgiem juniorów młodszych

W XV kolejce WLJM zespół trenera Darka Dukarskiego udał sie na mecz do Popowa, gdzie swoje mecze rozgrywa Lech I Poznań.

Od pierwszej minuty zaznaczyła się wyraźna przewaga gospodarzy, którzy już w 7 min. zdobyli prowadzenie. W 15 min. stworzyli drugą dogodną okazję i niestety skończyła się ona utratą drugiej bramki.

Poloniści próbowali grać z kontry, ale niestety nie potrafili zagrozić bramce lechitów. Jedyną groźną sytuację miał Dominik Baziór, ale piłka nie znalazła drogi do bramki. Dobra i konsekwentna gra Lecha została uwieńczona jeszcze trzema trafieniami i wynik do przerwy brzmiał 5:0.

W drugiej połowie młodzi średzianie potrafili dłużej utrzymać się przy piłce, a ich gra nie ograniczała się tylko do obrony. Braki w przygotowaniu technicznych i kondycyjnym próbowali nadrobić wolą walki. Niestety było to za mało na dobrze dysponowanego Lecha, który w swoim składzie posiada również reprezentantów Polski. W 54 min. tracimy szóstą bramkę. Przed ostatnim gwizdkiem Polonia traci jeszcze 7 bramkę.

Skład:

Kusik (Pietrzak) Tokarek Strojny Szcześniak Mucha Cechmann (Kamiński) Kudła Kostecki (Purgał) Grzelak (Sowizdrzał) Baziór Kąkol.

W niedzielę o 13.00 juniorzy młodsi zagrają swój ostatni mecz w tym roku z Wartą II Poznań.

Najnowsze aktualności

  • 16.05.2022

    Bez punktów z Radomiem

    W sobotę na płycie głównej Stadionu Średzkiego piłkarki Polonii Środa podejmowały swoje rywali z Radomia. Pomimo dobrego meczu i ambitnej gry w okolicach 80 minuty nasz zespół popełnia dwa błędy, które kosztowały utratę punktów. 

  • 14.05.2022

    Derby dla Polonii

    W sobotę 14 maja w Jarocinie piłkarze Polonii Środa mierzyli się z miejscowym zespołem Jaroty. Dla obu zespołów było to bardzo ważny mecz. Polonia Środa w przypadku zwycięstwa zapewniała sobie utrzymanie w III lidze na kolejny sezon. Z kolei Jarota potrzebowała trzech punktów w tym meczu aby wydostać się ze strefy spadkowej.

  • 14.05.2022

    Bez transmisji z Jarocina

    Wczoraj wieczorem przedstawiciel Jaroty  przekazał informację, że Zarząd klubu z Jarocina wycofał zgodę na przeprowadzenie bezpośredniej transmisji z dzisiejszego meczu. Oznacza to, że aby zobaczyć mecz na żywo trzeba osobiście wybrać się do Jarocina.

  • 12.05.2022

    Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

    Zarząd Klubu Sportowego „Polonia" zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków, które odbędzie się 13 czerwca 2022 r. o godzinie 18:00 (I termin) oraz o godzinie 18:30 (II termin) w Restauracji Turystyczna przy ulicy Sportowej 2 w Środzie Wielkopolskiej.

  • 12.05.2022

    Derby w Jarocinie

    W sobotę 14 maja na stadionie w Jarocinie kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Jarota Jarocin. Spotkania pomiędzy oboma zespołami zawsze dostarczały kibicom sporo emocji. Wystarczy tylko przywołać mecz z poprzedniego sezonu kiedy to poloniści przegrywali już 0:2 by ostatecznie wygrać 3:2 po bramce w doliczonym czasie gry. Także jesienią w starciu obu ekip górą był zespół Polonii Środa który wygrał na własnym boisku 1:0 po bramce z 84 minuty Jędrzeja Kujawy.

  • 12.05.2022

    Miłosz Garstkiewicz zagrał w meczu el. Regions' Cup

    Miłosz Garstkiewicz rozegrał 90 minut w meczu eliminacji Regions' Cup 2022 pomiędzy kadrami Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego ZPN. Reprezentacja naszego okręgu przegrała 4:5 na poznańskim Golęcinie. Rewanż zostanie rozegrany 25 maja w Policach.

  • 12.05.2022

    Akademia: Harmonogram gier na weekend 14-15 maja

    Prezentujemy harmonogram gier zespołów akademii Polonii Środa Wielkopolska w najbliższy weekend 14-15 maja. Czeka nas mnóstwo piłkarskich emocji - mecze ligowe, a także turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 w Środzie Wielkopolskiej. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny Stadionu Średzkiego!

  • 12.05.2022

    Wyjazd orlików do Wrocławia (2011)

    Zespoły orlików z rocznika 2011 mają za sobą bardzo intensywny weekend. Zawodnicy rozegrali trzy mecze ligowe, a także odbyli wyjazd do Wrocławia na trójmecz z miejscowym Śląskiem oraz GKS-em Katowice. Po meczu zawodnicy mieli okazję obejrzeć na żywo mecz PKO BP Ekstraklasy: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.