31.01.2021
Kadra na obóz w PolicachOd poniedziałku 1 lutego zespół seniorów Polonii Środa będzie przebywać na obozie zimowym w Policach. Poloniści spędzą tam cały tydzień, a podczas treningów będą wykuwać jak najlepszą formę przed zbliżającą się rundą wiosenną sezonu 2020/21. Poloniści spać będą w Hotelu Dobosz, a treningi będą się odbywały na obiektach polickiego OSiR-u.
będą się odbywały na obiektach polickiego OSiR-u.
Trener Krzysztof Kapuściński w sumie na zgrupowanie zabierze 26 piłkarzy. Wśród nich znalazło się trzech bramkarzy, ośmiu obrońców, dwunastu pomocników i trzech napastników. Dziesięciu z tych graczy to wychowankowie Polonii Środa a szansę zaprezentowania trenerowi w większym wymiarze czasu otrzyma dwóch zawodników z rocznika 2003 – Kacper Cyka i Igor Motyl. Oczywiście w kadrze na obóz nie zabrakło trzech nowych nabytków naszego Klubu. Są obrońca Piotr Skrobosiński, pomocnik Paweł Mandrysz i napastnik Paweł Brychlik.
Kadra Polonii Środa na obóz w Policach
Bramkarze: Miłosz Garstkiewicz, Mateusz Janczar, Przemysław Frąckowiak
Obrońcy: Jacek Chraplak, Tomasz Ceglewski, Piotr Skrobosińki, Piotr Wujec, Oskar Kozłowski, Luis Henriquez, Jan Kiel, Adam Borucki
Pomocnicy: Krzysztof Biegański, Kacper Cyka, Igor Motyl, Damian Buczma, Szymon Zgarda, Jędrzej Kujawa, Kacper Nowak, Szymon Sobkowiak, Damian Słabikowski, Mateusz Stolecki, Oskar Janoś, Paweł Mandrysz
Napastnicy: Adrian Szynka, Krystian Pawlak, Przemysław Brychlik
Najnowsze aktualności
-
16.05.2022
Bez punktów z Radomiem
W sobotę na płycie głównej Stadionu Średzkiego piłkarki Polonii Środa podejmowały swoje rywali z Radomia. Pomimo dobrego meczu i ambitnej gry w okolicach 80 minuty nasz zespół popełnia dwa błędy, które kosztowały utratę punktów.
-
14.05.2022
Derby dla Polonii
W sobotę 14 maja w Jarocinie piłkarze Polonii Środa mierzyli się z miejscowym zespołem Jaroty. Dla obu zespołów było to bardzo ważny mecz. Polonia Środa w przypadku zwycięstwa zapewniała sobie utrzymanie w III lidze na kolejny sezon. Z kolei Jarota potrzebowała trzech punktów w tym meczu aby wydostać się ze strefy spadkowej.
-
14.05.2022
Bez transmisji z Jarocina
Wczoraj wieczorem przedstawiciel Jaroty przekazał informację, że Zarząd klubu z Jarocina wycofał zgodę na przeprowadzenie bezpośredniej transmisji z dzisiejszego meczu. Oznacza to, że aby zobaczyć mecz na żywo trzeba osobiście wybrać się do Jarocina.
-
12.05.2022
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
Zarząd Klubu Sportowego „Polonia" zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków, które odbędzie się 13 czerwca 2022 r. o godzinie 18:00 (I termin) oraz o godzinie 18:30 (II termin) w Restauracji Turystyczna przy ulicy Sportowej 2 w Środzie Wielkopolskiej.
-
12.05.2022
Derby w Jarocinie
W sobotę 14 maja na stadionie w Jarocinie kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Jarota Jarocin. Spotkania pomiędzy oboma zespołami zawsze dostarczały kibicom sporo emocji. Wystarczy tylko przywołać mecz z poprzedniego sezonu kiedy to poloniści przegrywali już 0:2 by ostatecznie wygrać 3:2 po bramce w doliczonym czasie gry. Także jesienią w starciu obu ekip górą był zespół Polonii Środa który wygrał na własnym boisku 1:0 po bramce z 84 minuty Jędrzeja Kujawy.
-
12.05.2022
Miłosz Garstkiewicz zagrał w meczu el. Regions' Cup
Miłosz Garstkiewicz rozegrał 90 minut w meczu eliminacji Regions' Cup 2022 pomiędzy kadrami Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego ZPN. Reprezentacja naszego okręgu przegrała 4:5 na poznańskim Golęcinie. Rewanż zostanie rozegrany 25 maja w Policach.
-
12.05.2022
Akademia: Harmonogram gier na weekend 14-15 maja
Prezentujemy harmonogram gier zespołów akademii Polonii Środa Wielkopolska w najbliższy weekend 14-15 maja. Czeka nas mnóstwo piłkarskich emocji - mecze ligowe, a także turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 w Środzie Wielkopolskiej. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny Stadionu Średzkiego!
-
12.05.2022
Wyjazd orlików do Wrocławia (2011)
Zespoły orlików z rocznika 2011 mają za sobą bardzo intensywny weekend. Zawodnicy rozegrali trzy mecze ligowe, a także odbyli wyjazd do Wrocławia na trójmecz z miejscowym Śląskiem oraz GKS-em Katowice. Po meczu zawodnicy mieli okazję obejrzeć na żywo mecz PKO BP Ekstraklasy: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin.
























































