OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

31.01.2021

Kadra na obóz w Policach

Od poniedziałku 1 lutego zespół seniorów Polonii Środa będzie przebywać na obozie zimowym w Policach. Poloniści spędzą tam cały tydzień, a podczas treningów będą wykuwać jak najlepszą formę przed zbliżającą się rundą wiosenną sezonu 2020/21. Poloniści spać będą w Hotelu Dobosz, a treningi będą się odbywały na obiektach polickiego OSiR-u.

będą się odbywały na obiektach polickiego OSiR-u.

Trener Krzysztof Kapuściński w sumie na zgrupowanie zabierze 26 piłkarzy. Wśród nich znalazło się trzech bramkarzy, ośmiu obrońców, dwunastu pomocników i trzech napastników. Dziesięciu z tych graczy to wychowankowie Polonii Środa a szansę zaprezentowania trenerowi w większym wymiarze czasu otrzyma dwóch zawodników z rocznika 2003 – Kacper Cyka i Igor Motyl. Oczywiście w kadrze na obóz nie zabrakło trzech nowych nabytków naszego Klubu. Są obrońca Piotr Skrobosiński, pomocnik Paweł Mandrysz i napastnik Paweł Brychlik.

Kadra Polonii Środa na obóz w Policach

Bramkarze: Miłosz Garstkiewicz, Mateusz Janczar, Przemysław Frąckowiak

Obrońcy: Jacek Chraplak, Tomasz Ceglewski, Piotr Skrobosińki, Piotr Wujec, Oskar Kozłowski, Luis Henriquez, Jan Kiel, Adam Borucki

Pomocnicy: Krzysztof Biegański, Kacper Cyka, Igor Motyl, Damian Buczma, Szymon Zgarda, Jędrzej Kujawa, Kacper Nowak, Szymon Sobkowiak, Damian Słabikowski, Mateusz Stolecki, Oskar Janoś, Paweł Mandrysz

Napastnicy: Adrian Szynka, Krystian Pawlak, Przemysław Brychlik

Najnowsze aktualności

  • 13.06.2022

    Zwycięstwo z Lechitą Kłecko

    W sobotę 11.06.2022 o godz. 15.00 na boisku w Kłecku  drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkaniu w klasie okręgowej z zespołem Lechita Kłecko. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 4-0. Bramki dla Polonii strzelili: Jędrzej Drame - 3, Krystian Pawlak - 1.

  • 10.06.2022

    Bez punktów w Przodkowie

    W meczu 33 kolejki III ligi grupy drugiej piłkarze Polonii Środa udali się na Kaszuby do Przodkowa na spotkanie z tamtejszym GKS-em.

  • 09.06.2022

    Zwycięstwo przybliżyło do baraży (2008)

    W zaległym meczu 6. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych Polonia Środa Wielkopolska wysoko pokonała Rawię Rawicz aż 7:0 (2:0). Bramki dla naszego zespołu strzelali Paweł Sarna - dwie, Aleksander Krause, Mikołaj Kowalski, Mikołaj Szymański, Wiktor Motyl oraz Jakub Michalak. Swój ostatni mecz rozegrał już KKS 1925 Kalisz, który pokonał Polonię 1912 Leszno. To oznacza, że jeśli Poloniści pokonają w sobotę GKS Grębanin to awansują do pierwszego etapu baraży o awans do Centralnej Ligi Juniorów U15!

    Mecz z GKS-em Grębanin zostanie rozegrany w sobotę 11 czerwca o godzinie 12:00 na płycie głównej Stadionu CSiR.

  • 09.06.2022

    Młodziczki: 5 punktów w Racocie

    W ostatnim turnieju ligowym rozegranym w Racocie młodziczki Polonii Środa Wielkopolska wywalczyły pięć punktów. Nasze zawodniczki pokonały 2:0 PKS Racot, a także bezbramkowo remisowały z Medykiem Konin oraz Juna-Trans Stare Oborzyska.

  • 09.06.2022

    Akademia: Harmonogram meczów (11-12 czerwca)

    Powoli drużyny akademii KS Polonia Środa Wielkopolska zbliżają się ku końcowi rozgrywek ligowych. Dla kilku naszych zespołów najbliższe mecze będą bardzo istotne dla układu ligowej tabeli, zwłaszcza w ligach wojewódzkich. Bardzo ważne spotkanie mają przed sobą trampkarze (rocznik 2008), którzy walczą o zwycięstwo w rozgrywkach. W środę podopieczni Przemysława Otuszewskiego wygrali aż 7:0 z Rawią Rawicz, a w weekend ich rywalem będzie GKS Grębanin.

  • 08.06.2022

    W piątek do Przodkowa

    Stosunkowo mało czasu na świętowanie mają piłkarze Polonii Środa po wtorkowym zwycięstwie w Wielkopolskim Pucharze Polski. Bo już w piątek 10 czerwca nasz zespół czeka kolejne spotkanie. Tym razem będzie to mecz trzeciej ligi w którym poloniści zmierzą się z GKS Przodkowo a mecz odbędzie się na boisku rywali.

  • 08.06.2022

    Zagrali w turnieju Red Box (2015)

    W sobotę zespół skrzatów Polonii Środa Wlkp. 2015 brał udział w turniejowym graniu organizowanym przez Akademię Piłkarską RedBox na stadionie przy ul. Promienistej w Poznaniu. Gry sprawiły wszystkim wiele radości. Nasza drużyna mierzyła się z takimi zespołami jak Warta Poznań, PKS Racot, Lipno Stęszew, UKS Talent, czy Red Box Akademia Piłkarska.

  • 08.06.2022

    19. miejsce w Steel Cup 2022 (2013)

    Zespół żaków starszych rywalizował w weekend w międzynarodowym turnieju Steel Cup 2022 w Zakopanym. Wśród 36 bardzo silnych drużyn Poloniści zajęli dobre 19. miejsce. Nasi zawodnicy mieli okazję rywalizować z takimi markami jak NK Lokomotiva Zagrzeb, Stoke City FC, Barça Academy Warszawa, FK AS Trenčín, Jagiellonia Białystok czy Stal Rzeszów. Drugi zespół wziął udział w ligowym turnieju rozgrywanym w Kórniku.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.