11.08.2015
Juniorzy młodsi w półfinaleJak już wcześniej pisaliśmy nasi juniorzy przebywają w Słubicach na Finale Centralnym Turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka’’.
Po rozgrywkach grupowych ,które zakończyły się w poniedziałek 10 sierpnia i po których zajęli pierwsze miejsce, przyszła pora na ćwierćfinał. Spotkali się w nim z zespołem LKS Błonie Barwice. Mecz ten miał dwóch bohaterów. Najpierw Wojtek Łuczak w 10 minucie meczu dał prowadzenie Polonistom umieszczając piłkę w bramce rywali po strzale głową. Natomiast w 27 minucie nasz bramkarz – Łukasz Spychała ratuje swoich kolegów przed utratą bramki znakomicie broniąc rzut karny wykonywany przez jednego z rywali.
W drugiej części meczu- w 38 minucie ponownie błysnął Wojtek Łuczak, który przepięknym strzałem z ponad 20 metrów podwyższył prowadzenie i praktycznie odebrał ochotę do walki przeciwnikom. Już do końca tego spotkania nasi piłkarze kontrolowali w pełni grę . Ani razu nie pozwolili zagrozić swojej bramce, a sami przy lepszej koncentracji mogli podwyższyć wynik .
Ostatecznie Poloniści wygrali pewnie to ważne spotkanie 2 : 0 , będąc przez cały czas drużyną zdecydowanie lepszą i teraz czeka ich w środę półfinałowa potyczka z Polonią Raczki. Mecz rozpocznie się o godzinie 10:30 i już teraz prosimy wszystkich kibiców o trzymanie kciuków za naszych piłkarzy.
Oto skład naszej drużyny grającej w tym turnieju: Łukasz Spychała, Kacper Gołębiewski, Filip Lesiński, Kacper Furmanek, Wojtek Łuczak, Robert Szymczak, Łukasz Buczma, Damian Słabikowski, Michał Grześkiewicz, Mateusz Stolecki, Filip Górski, Patryk Ratajczak, Waldek Dominiczak, Kacper Szymczak.
Najnowsze aktualności
-
26.01.2023
Cenna lekcja z Górnikiem
W środę 25 stycznia na boisku ze sztuczną nawierzchnią piłkarze Polonii Środa rozegrali dodatkowy sparing tej zimy. Rywalem naszego zespołu był pierwszoligowy Górnik Łęczna który w tym czasie przebywał w Opalenicy na obozie przygotowawczym. Spotkanie trwało aż 120 minut i zostało rozegrany systemem 4x30 minut.
-
25.01.2023
Dublet Polonii w Koziołek Cup! (2013)
W miniony weekend orlicy młodsi spędzili dużo czasu grając. W piątek zawodnicy mieli okazję rywalizować i trenować ze starszymi kolegami z rocznika 2012. W niedzielę natomiast podzielona na dwie grupy drużyna zdominowała turniej Koziołek Cup w Kórniku - Poloniści zajęli dwa pierwsze miejsca.
-
24.01.2023
Intensywny weekend żaków (2015)
Ubiegły weekend dla żaków urodzonych w roku 2015 był bardzo intensywny i obfity w rywalizację boiskową. Żaki rywalizowały w turniejach w Dolsku i Śremie oraz rozegrały mecz z Polonią 2014.
-
24.01.2023
Skrzaty rywalizowały z UKS Śrem (2016/2017)
W sobotę grupy skrzatów starszych (rocznik 2016) oraz skrzatów młodszych (rocznik 2017/2018) rozegrały mecze kontrolne z rówieśnikami z UKS Śrem!
-
24.01.2023
Terminarz I ligi okręgowej młodzików młodszych (2011)
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz I ligi okręgowej młodzików młodszych (rocznik 2011). Drużyna prowadzona przez Kamila Kudłę będzie rywalizować w grupie pierwszej. Rozgrywki wystartują 25 marca i potrwają do 25 czerwca.
Poloniści zainaugurują rozgrywki wyjazdowymi meczami z Sucharami Suchy Las i Liderem Swarzędz, a pierwszy mecz na własnym boisku rozegrają 6 kwietnia z Kotwicą Kórnik.
-
23.01.2023
HMW U-13 w Środzie Wielkopolskiej!
W niedzielę 29 stycznia w Środzie Wielkopolskiej odbędą się Halowe Mistrzostwa Wielkopolski młodziczek do lat 13 (rocznik 2010 i młodsze). Polonistki, które będą gospodyniami turnieju, bronią tytułu zdobytego przed rokiem! Turniej zostanie rozegrany w hali Kobra Arena przy Szkole Podstawowej nr 3.
-
23.01.2023
Zwycięstwo w turnieju Juna Cup (2010)
Polonia Środa Wielkopolska (rocznik 2010) wygrała halowy turniej piłkarski Juna Cup w Starych Oborzyskach! Podopieczni Łukasza Żeglenia wygrali swoją grupę, a w finale nasza drużyna pokonała po rzutach karnych Koronę Wschowa. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Patryk Krawczewski!
-
23.01.2023
Gry kontrolne orlików i żaków (2013/2014)
W ubiegłym tygodniu wewnętrzne gry kontrolne rozegrały zespoły orlików młodszych (2013) oraz żaków starszych (2014). Najpierw młodzi zawodnicy rywalizowali na orliku przy ulicy Lipowej, a następnie na boisku hokejowym przy ulicy Sportowej.


























































