OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

25.01.2023

Dublet Polonii w Koziołek Cup! (2013)

W miniony weekend orlicy młodsi spędzili dużo czasu grając. W piątek zawodnicy mieli okazję rywalizować i trenować ze starszymi kolegami z rocznika 2012. W niedzielę natomiast podzielona na dwie grupy drużyna zdominowała turniej Koziołek Cup w Kórniku - Poloniści zajęli dwa pierwsze miejsca.

Piątkowe popołudnie zawodnicy spędzili wraz ze starszymi kolegami z rocznika 2012. Część zawodników rywalizowała na boisku hokejowym w formule 7x7, natomiast druga część miała możliwość treningu ze starszymi kolegami na orliku przy Lipowej.

Polonia 2013 w meczu z rocznikiem 2012 wystąpiła w składzie: Sebastian Ciszewicz, Kacper Fiołka, Mikołaj Kaczałka, Jakub Kanoniczak, Krystian Kasprzak, Gabriel Lipiński, Maksymilian Małecki, Brajan Ostański, Wojciech Polk, Antoni Szał, Adrian Szkudlarek, Patryk Tórz.
trener: Radosław Falgier.


Niedzielne popołudnie młodzi piłkarze spędzili w Kórniku, gdzie rywalizowali w turnieju Koziołek Cup. W zmaganiach brało udział 8 zespołów, w tym dwa zespoły Polonii: czerwoni oraz niebiescy. W trakcie zawo na twarzach naszych zawodników widać było uśmiech i radość z gry. Nic dziwnego, ponieważ do ostatniej kolejki turnieju zarówno czerwoni, jak i niebiescy odnotowali komplet zwycięstw. W ostatniej serii gier doszło do pojedynku derbowego, w którym czerwoni rywalizowali z niebieskimi. Po bardzo wyrównanym meczu zwyciężyli czerwoni, pokonując swoich kolegów 1:0.

Polonia niebiescy: Sebastian Ciszewicz, Kacper Fiołka, Mikołaj Kaczałka, Maksymilian Małecki, Szymon Plewiński, Wojciech Polk, Jakub Przybyłek, Damian Siwek, Antoni Szał.
Polonia czerwoni: Leon Jacków, Jakub Kanoniczak, Krysian Kasprzak, Gabriel Lipiński, Brajan Ostański, Adrian Szkudlarek, Paweł Szumski, Patryk Tórz.
trener: Radosław Falgier.

Najnowsze aktualności

 • 28.03.2023

  Towarzysko z Orlikiem (2015)

  Ubiegły weekend dla żaków urodzonych w roku 2015 był okazją do sprawdzenia się w wyjazdowej rywalizacji z zawodnikami Orlika Miłosław. Mecze odbywały się na boisku typu orlik w Miłosławiu.

 • 28.03.2023

  Wygrana z Nielbą (2009)

  W rozegranym w sobotę meczu 2 kolejki Ligi Wojewódzkiej grupy 1, trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2009) wygrali 4:2 z zespołem Nielby Wągrowiec. Bramki dla Polonii strzelali: Stanisław Korzeniewski, Marcel Kuźniewski, Antoni Staszak i Miłosz Gauza.

 • 28.03.2023

  Osiem bramek Pogoni (2008)

  W czwartej kolejce CLJ U-15 Polonia Środa Wlkp. udała się do Szczecina na mecz z miejscową Pogonią. Po raz drugi w sezonie przyszło nam zagrać w doskonałych warunkach (sztuczna nawierzchnia pod balonem).

 • 28.03.2023

  Porażka juniorów w Poznaniu (2006)

  W sobotę 25 marca w ramach drugiej kolejki rozgrywek wiosennych poloniści w meczu wyjazdowym zmierzyli się z GES Sport Academy. Dla gospodarzy było to dopiero pierwsze spotkanie w tej rundzie, gdyż tydzień temu pauzowali. Poloniści natomiast przystępowali do tego meczu po wysokiej wygranej z GKS Trzcinica. Faworytem tego pojedynku byli zawodnicy z Poznania, ale nasz zespół odpowiednio zmotywowany postanowił wysoko ustawić poprzeczkę i mając swój plan na ten mecz  chciał zagrać odważnie i zdecydowanie.

 • 28.03.2023

  Porażka z Dopiewem

  W kolejnym meczu ligowym zespół rezerw Polonii Środa podejmował na własnym boisku GKS Dopiewo. Znów przegrywamy 1:2, choć z przebiegu spotkania mogliśmy liczyć na więcej. Szczególnie w pierwszej połowie meczu stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, po której wystarczyło dokładniej dograć piłkę w polu karnym lub oddać lepszy strzał. Świetnie rozgrywał piłkę Olek Kluczyński, przez którego przechodziło większość dogodnych do zdobycia goli okazji.

 • 27.03.2023

  Licheń Winter Cup (2010)

  W weekend zespół młodzika starszego Polonii Środa udał się do Lichenia na międzynarodowy turniej Licheń Winter Cup. Cały turniej był potrzebnym doświadczeniem świetną zabawą, a przede wszystkim nauką. Mimo braku kilku kluczowych zawodników spowodowanych chorobami i zgrupowaniem kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej daliśmy radę!

 • 27.03.2023

  Orliki rozpoczęły zmagania (2014)

  W niedzielę 26.03.2023r. podopieczni trenera Radosława Piotrowskiego byli gospodarzem turnieju  ligowego w kategorii orlików młodszych Wielkopolskiego ZPN. Na boiska wybiegły zespoły: Polonii, Sparty  Sklejki Orzechowo, Orlika Miłosław oraz Warty Śrem. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym.  Podczas turnieju młodzi piłkarze Polonii zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, ambitnie walcząc o każdą  piłkę. Spotkania obfitowały w pojedynki 1x1, piękne bramki i ciekawe akcje.

 • 27.03.2023

  Minimalna porażka z Sucharami (2011)

  W minioną sobotę meczem z Sucharami Suchy Las rozgrywki ligowe zainaugurowali zawodnicy pierwszej drużyny rocznika 2011.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.