19.08.2015
Julia Mikołajczak powołana na turniej w BiałorusiZawodniczka Polonii Środa Julia Mikołajczak została powołana do reprezentacji Polski kobiet do lat 17 na międzynarodowy turniej UEFA WU 17 Preparatory Tournament który odbędzie się na Białorusi w dniach od 30 sierpnia do 8 września 2015 roku.
W ramach tego turnieju Polki rozegrają trzy spotkania: 2 września w Słucku z Białorusią, 4 września w Zhodzino z Niemcami i 7 września w Borysowie z Francją.
Na ten turniej oprócz naszej zawodniczki trener Nina Patalon powołała:
1. Katarzyna Włodarczyk (AZS AWF Warszawa)
2. Edyta Botor (AZS PWSZ Wałbrzych)
3. Jessica Pluta (AZS PWSZ Wałbrzych)
4. Klaudia Miłek (ZS PWSZ Wałbrzych)
5. Klaudia Słowińska (AWFiS Sztorm Gdańsk)
6. Marcjanna Zawadzka (AWFiS Sztorm Gdańsk)
7. Dominika Gąsieniec (Czwórka Radom)
8. Kasandra Parczewska (GKS Górnik Łęczna)
9. Roksana Ratajczyk (MKS Olimpia Szczecin)
10. Weronika Zawistowska (MUKS Praga Warszawa)
11. Wiktoria Marszewska (KKPK Medyk Konin)
12. Marta Fil (KKPK Medyk Konin)
13. Jagoda Sapor (KKPK Medyk Konin)
14. Aleksandra Stasiak (KKPK Medyk Konin)
15. Małgorzata Grec (KS AZS Wrocław)
16. Joanna Olszewska (KS AZS Wrocław)
17. Anita Turkiewicz (KS AZS Wrocław)
18. Julia Mikołajczak (KS Polonia Środa Wielkopolska)
19. Nicole Jessica Panas (Scottish United Edmonton)
20. Weronika Hossa (Unifreeze Górzno)
Najnowsze aktualności
-
16.05.2022
Bez punktów z Radomiem
W sobotę na płycie głównej Stadionu Średzkiego piłkarki Polonii Środa podejmowały swoje rywali z Radomia. Pomimo dobrego meczu i ambitnej gry w okolicach 80 minuty nasz zespół popełnia dwa błędy, które kosztowały utratę punktów.
-
14.05.2022
Derby dla Polonii
W sobotę 14 maja w Jarocinie piłkarze Polonii Środa mierzyli się z miejscowym zespołem Jaroty. Dla obu zespołów było to bardzo ważny mecz. Polonia Środa w przypadku zwycięstwa zapewniała sobie utrzymanie w III lidze na kolejny sezon. Z kolei Jarota potrzebowała trzech punktów w tym meczu aby wydostać się ze strefy spadkowej.
-
14.05.2022
Bez transmisji z Jarocina
Wczoraj wieczorem przedstawiciel Jaroty przekazał informację, że Zarząd klubu z Jarocina wycofał zgodę na przeprowadzenie bezpośredniej transmisji z dzisiejszego meczu. Oznacza to, że aby zobaczyć mecz na żywo trzeba osobiście wybrać się do Jarocina.
-
12.05.2022
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
Zarząd Klubu Sportowego „Polonia" zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków, które odbędzie się 13 czerwca 2022 r. o godzinie 18:00 (I termin) oraz o godzinie 18:30 (II termin) w Restauracji Turystyczna przy ulicy Sportowej 2 w Środzie Wielkopolskiej.
-
12.05.2022
Derby w Jarocinie
W sobotę 14 maja na stadionie w Jarocinie kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Jarota Jarocin. Spotkania pomiędzy oboma zespołami zawsze dostarczały kibicom sporo emocji. Wystarczy tylko przywołać mecz z poprzedniego sezonu kiedy to poloniści przegrywali już 0:2 by ostatecznie wygrać 3:2 po bramce w doliczonym czasie gry. Także jesienią w starciu obu ekip górą był zespół Polonii Środa który wygrał na własnym boisku 1:0 po bramce z 84 minuty Jędrzeja Kujawy.
-
12.05.2022
Miłosz Garstkiewicz zagrał w meczu el. Regions' Cup
Miłosz Garstkiewicz rozegrał 90 minut w meczu eliminacji Regions' Cup 2022 pomiędzy kadrami Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego ZPN. Reprezentacja naszego okręgu przegrała 4:5 na poznańskim Golęcinie. Rewanż zostanie rozegrany 25 maja w Policach.
-
12.05.2022
Akademia: Harmonogram gier na weekend 14-15 maja
Prezentujemy harmonogram gier zespołów akademii Polonii Środa Wielkopolska w najbliższy weekend 14-15 maja. Czeka nas mnóstwo piłkarskich emocji - mecze ligowe, a także turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 w Środzie Wielkopolskiej. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny Stadionu Średzkiego!
-
12.05.2022
Wyjazd orlików do Wrocławia (2011)
Zespoły orlików z rocznika 2011 mają za sobą bardzo intensywny weekend. Zawodnicy rozegrali trzy mecze ligowe, a także odbyli wyjazd do Wrocławia na trójmecz z miejscowym Śląskiem oraz GKS-em Katowice. Po meczu zawodnicy mieli okazję obejrzeć na żywo mecz PKO BP Ekstraklasy: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin.
























































