29.03.2018
Inauguracja rundy wiosennej (2008)29 marca drużyna Orlika młodszego 2008 rok rozegrali swój pierwszy mecz rundy rewanżowej. Przeciwnikiem Polonistów była renomowana drużyna Warty Poznań.
Wrześniowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Warciarzy 3:2. Od początku pierwszej połowy lekką przewagę miała drużyna gości co udokumentowała bramką na 1:0. Po krótkim czasie i błędzie bramkarza Piotr Kamiński przejął piłkę i doprowadził do remisu. Goście w bardzo krótkim czasie odpowiedzieli na stratę zdobywając kolejną bramkę. W końcówce pierwszej połowy z rzutu wolnego wykonanego przez Franciszka Wiczyńskiego piłka po rykoszecie znalazła się w bramce i z wynikiem 2:2 zakończyła się.
W drugiej połowie wpadło jeszcze pięć bramek z czego trzy strzelili goście i dwie gospodarze. I tym samym Poznaniacy z wynikiem 5:4 zakończyli spotkanie. Młodzi Poloniści w tym meczu mimo że ciągle gonili wynik okazali dobry charakter dążąc do wyrównania wyniku lub nawet zwycięstwa. Dowodem tego były niewykorzystane sytuacje strzeleckie.
Polonia zagrała w składzie: Piotr Kamiński, Patryk Karczewski, Kuba Pawlaczyk, Wiktor Motyl, Adrian Wojciechowski, Miłosz Cichowlas, Hubert Kujawa i Kuba Jaśkowiak.
Najnowsze aktualności
-
11.03.2012
Wysokie sparingowe zwycięstwo młodzików
W sobotę 10 marca zespół młodzików Polonii Środa Wlkp. rozegrał kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem nasi młodzi piłkarze udali się do Tarnowa Podgórnego na mecz z Tarnowiakiem. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Polonistów 9:3.






















































