12.03.2026
Inauguracja na piątkę (2009)
W meczu 1. kolejki 1. ligi wojewódzkiej B1 zespół Polonii 2009 odniósł pewne wyjazdowe zwycięstwo 5:0 z AP Oborniki. Bramki dla średzkiej drużyny strzelali Antoni Staszak - dwie, Michał Deręgowski, Bartosz Szczepaniak oraz Stanisław Korzeniewski.
Polonia 2013: 1. liga wojewódzka B1
11 marca 2026, godz. 17:30 - Oborniki
AP Oborniki 0:5 (0:4) Polonia Środa Wielkopolska
Antoni Staszak 6, 29 (k), Michał Deręgowski 18, Bartosz Szczepaniak 36, Stanisław Korzeniewski 77
Polonia: 1. Mateusz Kubalak - 2. Jakub Chwastyniak, 3. Piotr Kozak, 4. Wojciech Wojciechowski (62, 18. Kacper Kucharski), 6. Adam Gołaszewski, 7. Michał Deręgowski (72, 17. Stanisław Korzeniewski), 8. Adam Mostowiak (46, 16. Maksymilian Kokociński), 9. Antoni Staszak, 10. Filip Staszak (50, 20. Benjamin Wałuszko), 13. Bartosz Szczepaniak (46, 15. Marcel Kliszkowiak), 14. Tymoteusz Torzewski (67, 19. Denys Lebid). Trenerzy: Dawid Kierzek oraz Marcin Duchała.
Najnowsze aktualności
-
06.10.2009
Karne zdecydowały w Pucharze
We wtorek 6 pazdziernika odbył się mecz czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Na boisku w Kórniku zmierzyły się miejscowa Kotwica i pierwsza drużyna Polonii Środa.
-
06.10.2009
90- lecie Polonii
W piątek o godzinie 18.00 w hotelu Almarco odbyła się już kolejna uroczystość w ramach obchodów 90- lecia naszego klubu.
-
06.10.2009
Poważna kontuzja Mikołaja Michalaka
Dłuższa przerwa w meczach i treningach czeka naszego obrońce Mikołaja Michalaka, który na ostatnim meczu wyjazdowym z Gromem Plewiska zerwał ścięgno achillesa.






















































