OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

26.09.2023

Hokejowy rezultat z Koziołkiem (2010)

Hokejowym rezultatem zakończył się mecz drugiej grupy Polonii 2010 z Koziołkiem Poznań. Podopieczni Patryka Słomczyńskiego i Dominika Rogowskiego przegrali 6:8 (2:4).

W niedzielę trampkarze Polonii zmierzyli się w meczu wyjazdowym z Koziołkiem Poznań. Mecz rozpoczął się po myśli gości i to właśnie Polonia wyszła jako pierwsza na prowadzenie po strzale Muszyńskiego w 7. minucie. Poloniści chcieli pójść za ciosem i stworzyli sobie jeszcze dwie 100-procentowe sytuacje, których niestety goście nie potrafili wykorzystać i zamienić na bramki. W myśl powiedzenia „niewykorzystane sytuacje lubią się mścić” to później gospodarze doszli do głosu i byli w tym meczu bardzo skuteczni, czego potwierdzeniem były cztery strzelone bramki. W 33. minucie bramkę dla Polonii zdobył Kurkowiak. Po pierwszej połowie było 4:2 dla Koziołka.

W drugiej połowie Polonia zabrała się do odrabiania strat i zdobyła kontaktową bramkę, a jej autorem był Buczma. W drugiej połowie obie drużyny pokazały swój potencjał w fazie atakowania i stwarzały sobie dogodne sytuacje. Gospodarze w tym meczu okazali się lepsi o dwie bramki. Bramki dla drużyny Polonii zdobyli jeszcze Poloszyk i Kurkowiak. Ten drugi strzelając bramkę w ostatniej minucie meczu skompletował hat-tricka.

Polonia 2010: II liga okręgowa C2 - grupa 7
24 września 2023, godz. 10:00 - Poznań
Koziołek Poznań 8:6 (4:2) Polonia III Środa Wielkopolska
Alan Ziółek 14, 18, 24, 47, 57, Mikołaj Sibilski 28, Oskar Popławski 68, Filip Wieczorek 74 - Jan Muszyński 7, Bartosz Kurkowiak 32, 44, 80, Dawid Buczma 53, Adam Poloszyk 61

Polonia: 42, Krzysztof Stefański - 7. Jan Muszyński, 10. Dawid Gołębiak, 14. Jakub Mikołajczak, 17. Adam Poloszyk, 21. Dawid Buczma, 22. Oleksandr Misiurkevych, 23. Franciszek Smoliński, 24. Oskar Tkaczyk, 47. Kamil Zenker, 68. Wojciech Ignaszewski. Grali także: 2. Filip Cichosz, 3. Franciszek Leżała, 9. Damian Hypki, 13. Franciszek Kaczmarek, 16. Wiktor Dimitrov, 30. Bartosz Kurkowiak, 99. Adam Kłopocki.
trenerzy: Patryk Słomczyński oraz Dominik Rogowski.


II liga okręgowa C2 - grupa 7 (2010)
  Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1. Polonia II Środa Wlkp. 5 69:2 15
2. Koziołek Poznań 6 28:23 15
3. AKF Poznań 5 36:8 12
4. Polonia III Środa Wlkp. 6 30:32 9
5. Sparks Poznań 6 10:36 6
6. Clescevia Kleszczewo 6 14:41 3
7. Lotnik 1997 Poznań 6 6:51 0

 

Najnowsze aktualności

  • 25.10.2022

    Rabat w sklepie stacjonarnym Polonii Środa

    Masz Kartę Dużej Rodziny albo Średzką Kartę Dużej Rodziny?

  • 24.10.2022

    Ważne zwycięstwa młodzików (2010)

    W spotkaniu 10. kolejki I Ligi Okręgowej młodzików starszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała 4:2 (2:1) Wielkopolskę Komorniki i nadal liczy się w walce o awans do Ligi Wojewódzkiej. Za tydzień podopiecznych Łukasza Żeglenia i Radosława Piotrowskiego czeka mecz o przysłowiowe sześć punktów z UKS-em Śrem!

    Drugi zespół pewnie 6:0 (3:0) wygrał w Mosinie z Orlikiem II i prowadzi w ligowej tabeli z przewagą trzech punktów nad Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski i AP Oborniki.

    Trzeci zespół prowadzony przez Dominika Rogowskiego i Patryka Słomczyńskiego wygrał aż 7:0 (2:0) z Zawiszą Dolsk i liczą się jeszcze w walce o 2. miejsce w tabeli.

  • 24.10.2022

    Czas na Błękitnych

    W sobotę 29 października kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa. Będzie to druga z rzędu wyjazdowa potyczka naszego zespołu, a rywalem tym razem będzie zespół Błękitnych Stargard. Do tej pory obie ekipy w lidze radzą sobie bardzo dobrze i zajmują miejsca w górnej części tabeli więc czeka nas ciekawy pojedynek.

  • 24.10.2022

    Gole Amelii Guzendy w kadrze WZPN U-15!

    Julia Brzęcka, Maria Drzewiecka oraz Amelia Guzenda wystąpiły w meczach reprezentacji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej do lat 15 dziewcząt w ramach turnieju o Puchar im. Ireny Półtorak w Policach, będącego eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Amelia Guzenda zdobyła w tych meczach dwa gole!

    Podopieczne Anny Jankowskiej po sześciu spotkaniach mają na koncie 14 punktów i prowadzą w tabeli turnieju.

  • 24.10.2022

    Wiktoria z Victorią. Polonia II z awansem (2009)

    W meczu 10. kolejki I Ligi Okręgowej trampkarzy młodszych zespół Polonii Środa Wielkopolska pokonał na Nowym Stadionie CSiR Victorię Września 3:0 (1:0). Dzięki temu zwycięstwu Polonia utrzymuje sześciopunktową przewagę na Avią Kamionki, która ma rozegrane jedno spotkanie więcej, a za tydzień będzie rywalem naszego zespołu. Punkt w tym spotkaniu zagwarantuje średzkiej drużynie awans do I Ligi Wojewódzkiej.

    Druga drużyna wygrała aż 17:0 na wyjeździe z Pogonią Książ Wielkopolski, dzięki czemu zapewniła sobie ona awans do II Ligi Okręgowej.

  • 24.10.2022

    Trampkarze ponownie w barażach o CLJ! (2008)

    W meczu 12. kolejki I Ligi Wojewódzkiej trampkarzy starszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała na wyjeździe 6:1 (2:0) Rawię Rawicz, dzięki czemu zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach i udział w wojewódzkim barażu o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15.

    Rywalem Polonii w wojewódzkim barażu będzie zwycięzca grupy pierwszej - Suchary Suchy Las lub UKS AP Reissa Poznań. Wielkopolski ZPN zaplanował mecze barażowe na 11 oraz 13 listopada. Zwycięzca w pojedynku o awans zmierzy się z najlepszym zespołem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, a te mecze zaplanowano na 30 listopada oraz 4 grudnia.

  • 24.10.2022

    Dwucyfrowe zwycięstwo z SKP Słupca (2006)

    W meczu 11. kolejki I Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych Polonia Środa Wielkopolska wygrała na Nowym Stadionie CSiR z SKP Słupca aż 10:0 (4:0)! Dominacja Polonii została udokumentowana już w pierwszych minutach, kiedy to nasz zespół zdobył trzy gole i w 8. minucie gry było już 3:0. Podopieczni Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka mają już osiem punktów przewagi nad drugim Jarotą Jarocin, a za tydzień czeka ich wyjazdowe spotkanie z trzecią w tabeli Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Zwycięstwo zagwarantuje Polonii triumf w rozgrywkach!

  • 24.10.2022

    Przełamanie zespołu kobiet

    W sobotę 22 października zespół kobiet Polonii Środa podejmował na własnym boisku drugi zespół UKS SMS Łódź w ramach spotkania I ligi kobiet. Dla polonistek była to doskonała okazja do przełamania złej passy spotkań bez zwycięstwa.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.