28.03.2022
Hokejowy remis juniorów (2003/2004)Zespół juniorów po bardzo emocjonującym spotkaniu zremisował aż 4:4 z Polonią 1912 Leszno, choć na przerwę zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie. Po przerwie goście wyszli na trzybramkowe prowadzenie, a gola na wagę punktu Średzianie zdobyli w doliczonym czasie gry.
Całą pierwszą połowę Średzianie kontrolowali grę. Wzorowo obroną kierował debiutujący w roli kapitana Bartosz Otocki. Ataki naszej drużyny były różnorodne i kilkakrotnie była ona bliska strzelenia bramki, bądź wywalczenia rzutu karnego, jednak sędzia w dwóch kontrowersyjnych sytuacjach w polu karnym gości nie zdecydował się użyć gwizdka.
W drugiej połowie Poloniści chcieli zagrać podobnie i cierpliwie szukać swoich okazji na zdobycie gola, ale ten plan posypał się już w 50. minucie. Po przegranym pojedynku w bocznym sektorze pola karnego zabrakło asekuracji i zawodnik przyjezdnych strzelił gola. Średzianie szybko chcieli odrobić straty, ale dwukrotnie zostali skontrowani.
Zespół mimo wszystko nie poddał się. W 65. minucie Wojciech Pinczak pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam, a cztery minuty później wykorzystał rzut karny, wywalczony przez Filipa Łasochę. W 81. minucie wrócili na dwubramkowe prowadzenie po rzucie rożnym, ale kilka minut później Sławomir Budnik głową zdobył trzeciego gola dla średzkiego zespołu. W doliczonym czasie gry Marcel Stelmaszyk doprowadził do wyrównania, a następnie próbował jeszcze powalczyć do zwycięskego gola, ale sędzia zakończył zawody.
I liga wojewódzka A1 Proton - grupa II (RW)
27 marca 2022, godz. 16:00 - Środa Wielkopolska (Nowy Stadion)
Polonia Środa Wielkopolska 4:4 (0:0) Polonia 1912 Leszno
Wojciech Pinczak 65', 69' (k), Sławomir Budnik 87', Marcel Stelmaszyk 90'+1 - Łukasz Witkowski 50', Tomasz Piwoński 58', Grzegorz Ciesielski 60', Rafał Smektała 81'
Polonia: 1. Mateusz Perliński - 6. Maksymilian Pogonowski, 99. Bartosz Otocki, 34. Tomasz Kozłowski, 2. Marcel Stelmaszyk, 18. Szymon Rożek, 11. Sławomir Budnik, 27 Igor Motyl (46', 16. Albert Czajka), 19. Hubert Kaźmierczak, 21. Filip Łasocha, 9. Wojciech Pinczak. Grał także: 23. Paskal Paczyński.
trenerzy: Marek Bukajski oraz Luis Henriquez.
żółte kartki: Wojciech Pinczak - Tomasz Piwoński.
sędziował: Łukasz Knypiński.
Najnowsze aktualności
-
04.08.2012
Relacja LIVE! Huragan Pobiedziska - Polonia Środa
Zapraszamy na relację na żywo z dzisiejszego wyjazdowego spotkania towarzyskiego średzkiej Polonii z Huraganem Pobiedziska.
-
03.08.2012
Statystyki z meczu Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Gelb-Weiß Görlitz.
-
03.08.2012
Galeria: Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
Dostępna jest już galeria zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z niemieckim zespołem NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 3:0.
-
03.08.2012
Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa 0:3
W rozegranym w Sierakowie meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska pokonali występujący w Landesligen Sachsen NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 3:0 (1:0).
-
03.08.2012
Relacja LIVE! Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
W piątkowym, przedostatnim meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa podejmą na boisku w Sierakowie niemiecką drużynę NFV Gelb-Weiß Görlitz 09.
-
03.08.2012
Rezerwy zagrają z juniorami Unii Swarzędz
Trzeci mecz sparingowy w trakcie przygotowań letnich do sezonu 2012/2013 rozegrają w najbliższą sobotę piłkarze rezerw Polonii Środa, którzy podejmą na wyjeździe juniorów Unii Swarzędz.
-
03.08.2012
Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa, piątek - 18:00
Dziś piłkarze Polonii Środa rozegrają przedostatni mecz towarzyski. Rywalem naszej drużyny będzie niemiecki zespół NFV Gelb-Weiß Görlitz 09. Spotkanie odbędzie się na boisku w Sierakowie.
-
02.08.2012
Remis juniorów młodszych w Krotoszynie
W środę 1 sierpnia juniorzy młodsi Polonii Środa rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem nasi zawodnicy udali sie na spotkanie do Krotoszyna z miejscową Astrą. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1.

























































