OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

21.07.2017

Hapoel Tel Awiw wygrał z Polonią

W czwartkowym meczu kontrolnym piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzyli się z najbardziej najsilniejszym przeciwnikiem tego lata - Hapoelem Tel Awiw. Druzyna z Izraela okazała się lepsza i wygrała 3:0.

Bramki dla rywali zdobyli Pedro Glban (32) i dwie Yonathan Rodionov (39, 87).

Przeciwnicy nie pozwolili polonistom na wiele. Mimo, że nasz zespół dobrze spisywał się w defensywie to nie ustrzegł się błędów po których padały bramki. Do przerwy Hapoel prowadził dwoma golami po trafieniach Pedro Glbana i Yonathan Rodionova z głowy. Poloniści w tej części gry nie potrafili oddać uderzenia na bramkę zespołu z Tel Awiw. Z kolei rywale nie wykorzystali dwóch świetnych szans. W pierwszej z nich napastnik będąc sam na sam z Karolem Szymańskich posłał piłkę obok bramki, a w drugiej futbolówka po dośrodkowaniu i strzale z głowy o centymetry minęła słupek.

W przerwie trener Polonii, Tomasz Dłużyk dokonał ośmiu zmian. Na placu gry pozostali tylko Karol Szymański, Igor Jurga oraz jeden z graczy testowanych. Podobnie jak w pierwszej części gry częściej przy piłce utrzymywali się piłkarze z Izraela. Poloniści kilka razy próbowali zaatakować, a najlepsza okazje stworzyli sobie w 55. minucie, gdy po świetnym przejęciu piłki przez Igora Jurgę, Krzysztof Bartoszak wycelował tylko w boczną siatkę. Wynik meczu został ustalony w końcówce spotkania, gdy głową ponownie trafił Yonathan Rodionov.

Skład Polonii I połowie: Szymański, Gwit, Gajda, Borucki, Otuszewski, Jurga, testowany 1, Pińczuk, Pawlak, Białożyt, testowany 2.

Skład Polonii w II połowie: Szymański, Barabasz, Ngamayma, Buczma, Kozłowski, Jurga (65 Pińczuk), Roszak, Łopatka, testowany 3, Bartoszak, testowany 2 (65 Gajda)

Zdjęcia z meczu autorstwa Czesława Kościelskiego zobaczyć można tutaj.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.