27.01.2020
Grali rywaleW mijającym już tygodniu rywale średzkiej Polonii rozegrali kolejne spotkania towarzyskie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2019/20. Naszym sympatykom prezentujemy ich wyniki.
Wyniki spotkań towarzyskich naszych rywali:
Mieszko Gniezno – Kotwica Kórnik 3:1
Polonia Środa – Victoria Września 0:2
Lech II Poznań – Nielba Wągrowiec 3:1
Bytovia Bytów – Gwardia Koszalin 4:1
Błękitni Stargard – Kotwica Kołobrzeg 3:1
RKS Radomsko – KKS Kalisz 0:5
Radunia Stężyca – Sokół Ostróda 1:3
Hutnik Szczecin – Świt Szczecin 1:8
Chojniczanka Chojnice – Unia Janikowo 3:2
Jarota Jarocin – Sokół Kleczew 0:0
KP Starogard – Gryf Wejherowo 1:1
Chemik Police - Lechia Zielona Góra 2:1
Górnik Konin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:2
Grom Nowy Staw - Relax Ryjewo 7:0
Bałtyk Koszalin - Sokół Karlino 2:1
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 3:2
Najnowsze aktualności
-
23.09.2009
Średzkie firmy wspierające Polonię !
Klub KS Polonia Środa Wielkopolska to również wiele firm, które wspierają rozwój zarówno drużyn seniorskich jak i młodzieżowych w klubie. To właśnie dzięki nim Polonia powoli staje sie wizytówką całej Środy Wielkopolskiej.
-
23.09.2009
Potrzebujemy Was w niedziele !!!
W niedziele w Komornikach, zespół prowadzony przez trenera Ryszarda Rybaka zmierzy się w bardzo ważnym meczu z Gromem Plewiska. Dobry wynik pozwoli naszemu zespołowi na utrzymanie się w ścisłej czołówce i będzie niezłym prognostykiem przed przyjazdem za półtora tygodnia Lechii Kostrzyn.
-
23.09.2009
Dwie drużyny Polonii w czwartej rundzie Pucharu
Wczoraj w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary czwartej rundy Pucharu Polski w strefie poznańskiej. Od tej fazy swoje mecze zacznie również pierwsza drużyna Polonii.
-
21.09.2009
Juniorzy starsi inkasują 3 punkty !!!
Zespół juniorów starszych Polonii w końcu odniósł pierwsze zwycięstwo w Wielkopolskiej Lidze. W niedzielę 20 września nasi zawodnicy na własnym boisku pokonali zespół Młodzieżowej Szkółki Piłkarskiej Szamotuły 3:2, po bramkach Adriana Markiewicza, Michała Okninskiego i Krystiana Pawlaka.
-
21.09.2009
Polonia wiceliderem- podsumowanie VII kolejki
Ostatnia seria spotkań IV ligi gr. północnej przyniosła roztrzygnięcia, których mało kto się spodziewał. Wydawało się, że 7 kolejka nie przyniesie znaczących zmian w czołówce. A jednak- faworyci tracili punkty, co skrzniętnie wykorzystała średzka Polonia.






















































