29.12.2015
Grają z nami: FRD KukulskiKolejny odcinek cyklu Grają z nami i prezentujemy profil kolejnej firmy która wspiera sekcję piłki nożnej Polonii Środa. Tym razem jest to Firma Robót Drogowych Krzysztof Kukulski.
Firma Robót Drogowych Krzysztof Kukulski działa na polskim rynku od 1993r. Jest to firma z Wielkopolski specjalizująca się w robotach drogowych i innych robotach z tym związanych.
Zakres świadczonych usług:
- budowa dróg i placów,
- remonty dróg masą asfaltową i emulsją asfaltową z grysami,
- roboty ziemne i rozbiórkowe z odzyskiwaniem odpadów,
- budowa kanalizacji deszczowej i sanitarnej,
- budowa boisk sportowych,
- układanie masy asfaltowej o różnym kolorze i szerokości (np. ścieżki rowerowe w kolorze czerwonym)
- usługi transportowe samochodami ciężarowymi oraz zestawem niskopodwoziowym,
- sprzedaż żwiru z własnej żwirowni,
- frezowanie pni z wyciętych drzew,
- zimowe utrzymanie dróg (odśnieżanie i likwidacja gołoledzi)
Przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym sprzętem koniecznym do wykonania tego typu prac.
Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prawidłowym i szybkim wykonywaniu powyższych robót.
Kontakt:
Firma Robót Drogowych
Krzysztof Kukulski
Kijewo 36B
63-000 Środa Wielkopolska
tel. 508 124 144
tel. 502 518 648
tel./fax 61 285 58 79
frd@interia.eu
Najnowsze aktualności
-
19.11.2024
Runda rewanżowa czas start
Choć w zeszłym tygodniu piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrali ostatnie spotkanie rudny jesiennej sezonu 2024/25 w trzeciej lidze nie oznacza to końca grania dla polonistów w tym roku. Już w niedzielę podopieczni Macieja Rozmarynowskiego w spotkaniu 18 kolejki trzeciej ligi podejmą na własnym boisku Vinetę Wolin. W meczu pierwszej rundy pomiędzy oboma zespołami górą była Polonia Środa wygrywając 2:1.
-
19.11.2024
Orlicy zagrali w turnieju charytatywnym (2015)
W niedzielę 17 listopada dwa zespoły Polonii 2015 wzięły udział w turnieju halowym w Baranowie, podczas którego rywalizowały z drużynami złożonymi z zawodników urodzonych w 2014 oraz 2015 roku. Głównym celem turnieju było wsparcie Antosia, cierpiącego na nietypową chorobę - zespół PANS.
"Cieszymy się, że mogliśmy pomóc koledze robiąc to co lubimy, czyli grając w piłkę. Uczestnicząc w takich turniejach uczymy naszych adeptów, że pomóc drugiemu człowiekowi jest bardzo ważna."
-
19.11.2024
Sparingowa porażka z Ostrowskim KS (2013)
W sobotni poranek zespół Polonii 2013 II rozegrał grę kontrolną z Ostrowskim Klubem Sportowym. Młodzi Poloniści z dużym zaangażowaniem rywalizowali z gośćmi, ale musieli tego dnia pogodzić się z przegraną. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Mikołaj Jung.
-
18.11.2024
Porażka w Lesznie (2013)
Polonia 2013 zakończyła rundę jesienną wyjazdową porażką 1:5 (0:2) z zespołem Polonii 1912 Leszno. Jedynego gola dla Polonii strzelił Mikołaj Kaczałka. Nasz zespół zakończył jesienne rozgrywki na 4. miejscu w tabeli.
-
18.11.2024
Zwycięstwo z AT Krotoszyn (2012)
Bardzo udany weekend ma za sobą rocznik 2012, który wysoko wygrał oba swoje mecze. W 1. lidze wojewódzkiej drużyna wygrała 9:1 (5:0) z Akademią Talentów Krotoszyn i obecnie zajmuje 2. miejsce w tabeli. Poloniści tracą jeden punkt do Polonii 1912 Leszno, ale mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Kotwicą Kórnik. Drugi zespół wygrał 12:0 (5:0) z Liderem Swarzędz i rozgrywki 1. ligi okręgowej zakończył na czwartym miejscu.
-
18.11.2024
Trzy punkty w Kórniku (Juniorki)
Nasze juniorki rozegrały w sobotę mecz 2. ligi okręgowej trampkarzy z zespołem chłopców Kotwicy Kórnik 2011. Polonistki wygrały 3:1, choć do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Dziewczyny wyszły na prowadzenie tuż po przerwie, a w końcówce spotkania dołożyły jeszcze dwa trafienia, na do gospodarze odpowiedzieli tylko jednym golem. We wtorek Polonia rozegra ostatni mecz, w którym podejmie dziewczyny z Warty Poznań.
-
18.11.2024
Nieudane zakończenie rundy (2011)
Oba zespoły rocznika 2011 zakończyły w weekend rozgrywki. Pierwszy zespół przegrał 0:5 z Polonią 1912 Leszno, ale w tabeli został sklasyfikowany na 12. miejscu i zapewnił sobie utrzymanie w 1. lidze wojewódzkiej. Druga drużyna wsparta chłopakami z rocznika 2013 przegrała 2:13 z Koziołkiem Poznań, a bramki strzelili Marcin Buczak i Szymon Kiciński. Nasz zespół zajął 2. miejsce w 1. lidze okręgowej.
-
18.11.2024
Wyrwany punkt w końcówce (2010)
W ostatnim meczu 1. ligi okręgowej trampkarzy C1 zespół Polonii 2010, który już wcześniej zagwarantował sobie zwycięstwo w rozgrywkach i awans do 2. ligi okręgowej, zremisował 3:3 (0:1) z Błękitnymi Owińska. Do 70. minuty Poloniści przegrywali 1:3, ale dzięki dwóm trafieniom z końcówki spotkania zdołali doprowadzić do wyrównania.




























































