30.04.2018
Grad bramek (2006)W sobotę 28.04.2018 o godz. 11.00. na boisku w Grodzisku Wlkp. pierwsza drużyna młodzika młodszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Młodzika D2 z zespołem Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Polonii Środa 4-0. Bramki zdobyli: Rauhut Szymon - 1, Wawroski Jakub - 1, Oboda Oskar - 1, Kruk Kacper - 1.
Zespół z Grodziska to zaprzyjaźniona drużyna Polonii Środa jednak na boisku nie ma sentymentów. Trener Leszek Maźwa oczekiwał od zawodników przejęcia inicjatywy od pierwszej minuty i dominacji nad rywalem prze całe spotkanie. Pogoda była wakacyjna i pierwsza część spotkania wyglądała bardzo chaotycznie. Gra głownie toczyła się na połowie gości z Grodziska. Mimo kilku sytuacji zawodnikom Polonii nie udało sie pokonać bramkarza Dyskobolii. Pierwsza Połowa zakończyła się remisem 0-0. Druga połowa wyglądała znacznie lepiej w wykonaniu Polonistów. Kilka ciekawych akcji po których padły cztery bramki. Bramki zdobywali: Szymon Rauhut - 1, Jakub Wawroski - 1, Oskar Oboda - 1, Kruk Kacper - 1. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 4-0.
Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Płonka J, Kruk K, Nowakowski M, Oboda O(k), Rauhut Sz, Wawroski J, Wójkiewicz J, Manicki K, Hładyszewski P, Łoda J, Witczak J, Dębowski S, Górski O, Janas P, Banaszak O.
Najnowsze aktualności
-
13.06.2022
Zwycięstwo z Lechitą Kłecko
W sobotę 11.06.2022 o godz. 15.00 na boisku w Kłecku drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkaniu w klasie okręgowej z zespołem Lechita Kłecko. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 4-0. Bramki dla Polonii strzelili: Jędrzej Drame - 3, Krystian Pawlak - 1.
-
10.06.2022
Bez punktów w Przodkowie
W meczu 33 kolejki III ligi grupy drugiej piłkarze Polonii Środa udali się na Kaszuby do Przodkowa na spotkanie z tamtejszym GKS-em.
-
09.06.2022
Zwycięstwo przybliżyło do baraży (2008)
W zaległym meczu 6. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych Polonia Środa Wielkopolska wysoko pokonała Rawię Rawicz aż 7:0 (2:0). Bramki dla naszego zespołu strzelali Paweł Sarna - dwie, Aleksander Krause, Mikołaj Kowalski, Mikołaj Szymański, Wiktor Motyl oraz Jakub Michalak. Swój ostatni mecz rozegrał już KKS 1925 Kalisz, który pokonał Polonię 1912 Leszno. To oznacza, że jeśli Poloniści pokonają w sobotę GKS Grębanin to awansują do pierwszego etapu baraży o awans do Centralnej Ligi Juniorów U15!
Mecz z GKS-em Grębanin zostanie rozegrany w sobotę 11 czerwca o godzinie 12:00 na płycie głównej Stadionu CSiR.
-
09.06.2022
Młodziczki: 5 punktów w Racocie
W ostatnim turnieju ligowym rozegranym w Racocie młodziczki Polonii Środa Wielkopolska wywalczyły pięć punktów. Nasze zawodniczki pokonały 2:0 PKS Racot, a także bezbramkowo remisowały z Medykiem Konin oraz Juna-Trans Stare Oborzyska.
-
09.06.2022
Akademia: Harmonogram meczów (11-12 czerwca)
Powoli drużyny akademii KS Polonia Środa Wielkopolska zbliżają się ku końcowi rozgrywek ligowych. Dla kilku naszych zespołów najbliższe mecze będą bardzo istotne dla układu ligowej tabeli, zwłaszcza w ligach wojewódzkich. Bardzo ważne spotkanie mają przed sobą trampkarze (rocznik 2008), którzy walczą o zwycięstwo w rozgrywkach. W środę podopieczni Przemysława Otuszewskiego wygrali aż 7:0 z Rawią Rawicz, a w weekend ich rywalem będzie GKS Grębanin.
-
08.06.2022
W piątek do Przodkowa
Stosunkowo mało czasu na świętowanie mają piłkarze Polonii Środa po wtorkowym zwycięstwie w Wielkopolskim Pucharze Polski. Bo już w piątek 10 czerwca nasz zespół czeka kolejne spotkanie. Tym razem będzie to mecz trzeciej ligi w którym poloniści zmierzą się z GKS Przodkowo a mecz odbędzie się na boisku rywali.
-
08.06.2022
Zagrali w turnieju Red Box (2015)
W sobotę zespół skrzatów Polonii Środa Wlkp. 2015 brał udział w turniejowym graniu organizowanym przez Akademię Piłkarską RedBox na stadionie przy ul. Promienistej w Poznaniu. Gry sprawiły wszystkim wiele radości. Nasza drużyna mierzyła się z takimi zespołami jak Warta Poznań, PKS Racot, Lipno Stęszew, UKS Talent, czy Red Box Akademia Piłkarska.
-
08.06.2022
19. miejsce w Steel Cup 2022 (2013)
Zespół żaków starszych rywalizował w weekend w międzynarodowym turnieju Steel Cup 2022 w Zakopanym. Wśród 36 bardzo silnych drużyn Poloniści zajęli dobre 19. miejsce. Nasi zawodnicy mieli okazję rywalizować z takimi markami jak NK Lokomotiva Zagrzeb, Stoke City FC, Barça Academy Warszawa, FK AS Trenčín, Jagiellonia Białystok czy Stal Rzeszów. Drugi zespół wziął udział w ligowym turnieju rozgrywanym w Kórniku.


























































