29.11.2025
Futsal: Polonia U-17 awansowała do II fazy (2009/2010)
Polonia 2009/2010 bez straty gola wygrała sobotni turniej I fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu. W hali w Zaniemyślu nasz zespół wygrywał kolejno 7:0 z III LO Futsal Leszno, 7:0 z Iskrą Kochlice oraz 2:0 z Polonią 1912 Leszno! Druga faza eliminacji, do której awans z grupy 3. wywalczyła też Polonia 1912 Leszno, zostanie rozegrana w terminie 20/21 grudnia.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-17 w futsalu - I faza eliminacji
29 listopada 2025, godz. 10:00 - Zaniemyśl
Wyniki:
Polonia Środa Wielkopolska 7:0 (2:0) III LO Futsal Leszno
Adam Mostowiak 3, 19, Maciej Jachnik 7, Filip Staszak 12, Kamil Jankowiak 14, Nikodem Walkowiak 18, Benjamin Wałuszko 20
Iskra Kochlice 1:4 (0:1) Polonia 1912 Leszno
Polonia Środa Wielkopolska 7:0 (5:0) Iskra Kochlice
Kamil Jankowiak 7, 9, Mateusz Fórmaniak 8, 8, 14, Antoni Łukaszewski 10, 12
III LO Futsal Leszno 1:5 (0:3) Polonia 1912 Leszno
Polonia 1912 Leszno 0:2 (0:1) Polonia Środa Wielkopolska
Kacper Pustkowiak 2, Maciej Jachnik 20
Iskra Kochlice 2:4 (1:2) III LO Futsal Leszno
Tabela końcowa:
1. Polonia Środa Wielkopolska | 16:0 | 9 punktów - AWANS
2. Polonia 1912 Leszno | 9:4 | 6 punktów - AWANS
3. III LO Futsal Leszno | 5:14 | 3 punkty
4. Iskra Kochlice | 3:15 | 0 punktów
Kadra Polonii:
12. Bartlomiej Wiczyński (bramkarz)
13. Nikodem Walkowiak (bramkarz)
4. Maciej Jachnik
7. Kamil Jankowiak
8. Benjamin Wałuszko
9. Filip Staszak
17. Kacper Pustkowiak
18. Antoni Łukaszewski
20. Adam Mostowiak
99. Mateusz Fórmaniak
Trener: Jakub Budych.
Najnowsze aktualności
-
26.09.2023
Zagrali z Błękitnymi (2013)
W sobotę druga grupa orlików starszych (2013) rozegrała mecz kontrolny z Błękitnymi Owińska. Spotkanie odbyło się na boisku CTP 2.
-
26.09.2023
Przełamać złą passę
W sobotę 30 września piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie KP Starogard Gdański a mecz odbędzie się na Stadionie Średzkim. Polonię Środa w tym meczu po raz pierwszy w roli szkoleniowca poprowadzi trener Paweł Kutynia. Średzcy kibice na pewno mają nadzieję że zadziała efekt nowej miotły i poloniści wrócą na zwycięską ścieżkę. Po za meczem dla wszystkich kibiców którzy zjawią się na stadionie klub przewidział wiele atrakcji. Będzie między innymi zamek dmuchany dla najmłodszych, będzie pyszna gastronomia, a także konkurs w przerwie meczu.
-
26.09.2023
Oczko młodzików (2012)
Aż dwadzieścia jeden bramek zdobyli w Kórniku młodzicy młodsi Polonii (rocznik 2012). Łupem w postaci bramek podzielili się Gabriel Banaszak - 8, Mikołaj Biskup - 4, Leon Jankowiak - 3, Franciszek Batycki - 3, Nikodem Mazurczak - 2 oraz Adam Płóciennik.
-
26.09.2023
Hokejowy rezultat z Koziołkiem (2010)
Hokejowym rezultatem zakończył się mecz drugiej grupy Polonii 2010 z Koziołkiem Poznań. Podopieczni Patryka Słomczyńskiego i Dominika Rogowskiego przegrali 6:8 (2:4).
-
26.09.2023
Zwycięstwo juniorek z Medykiem! (Dziewczyny)
Dwa mecze rozegrał w weekend zespół dziewcząt Polonii. W sobotę rozegrały mecz II ligi okręgowej trampkarzy starszych, który przegrały 2:4 (2:3) z Zawiszą Dolsk. W niedzielę natomiast zmierzyły się z Medykiem Konin w ramach ligi juniorek i wygrały to spotkanie 6:2!
-
26.09.2023
Rezerwy powalczą o ćwierćfinał
Już w środę 27 września o godzinie 17:00 na Stadionie Średzkim drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska rozegra spotkanie okręgowego Pucharu Polski. Rywalem młodych polonistów będzie występująca także w V lidze Warta Śrem a stawką tego pojedynku będzie awans do ćwierćfinału tych rozgrywek.
-
25.09.2023
Kolejne zwycięstwo w lidze młodzików (2013)
Doskonale radzi sobie zespół orlików starszych (rocznik 2013) w rozgrywkach I ligi okręgowej młodzików młodszych, w których nasz zespół rywalizuje ze starszymi zawodnikami. Poloniści odnieśli w weekend kolejne zwycięstwo, tym razem odwracając niekorzystny wynik do przerwy. W drugiej połowie Polonia odrobiła dwubramkową stratę i ostatecznie wygrała 3:2!
-
25.09.2023
Zwycięstwa z Lubońskim i Orlikiem (2011)
Dwa zwycięstwa odnieśli w weekend młodzicy starsi Polonii (rocznik 2011). Podopieczni Kamila Kudły i Kornela Ladrowskiego w meczu I ligi okręgowej wygrali 6:2 (3:1) z Lubońskim Klubem Sportowym, dzień wcześniej natomiast rozgromili w wyjazdowym meczu II ligi okręgowej Orlika Miłosław aż 15:3 (5:0). Oba zespoły zajmują w swoich ligach drugie miejsce.

























































