23.11.2017
Filip Kaliszewski poprowadzi mecz z PogoniąFilip Kaliszewski z Gdańska poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii z rezerwami Pogoni Szczecin. Na liniach asystować mu będą Artur Zakrzewski i Krzysztof Świgoń. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Obsada sędziowska 17 kolejki III ligi grupy 2:
25 listopada, sobota, godzina 12:00
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin
Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk), Artur Zakrzewski (Gdańsk), Krzysztof Świgoń (Reda)
Lech II Poznań - Świt Szczecin
Sędziowie: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz), Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz), Michał Sobczak (Bydgoszcz)
25 listopada, sobota, godzina 13:00
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
Sędziowie: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz), Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz), Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Energetyk Gryfino - KP Starogard Gdański
Sędziowie: Michał Szmytke (Poznań-Grunwald), Patryk Kochański (Poznań-Stare Miasto), Radosław
Falgier (Środa Wielkopolska)
Górnik Konin - Wierzyca Decka Pelplin
Sędziowie: Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda), Kamil Danielczyk (Plewiska), Tomasz Stelmaszewski
(Poznań-Nowe Miasto)
Wda Świecie - Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin), Robert Betlejewski (Szczecin), Tomasz Winiarczyk (Szczecin)
25 listopada, sobota, godzina 18:00
GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg
Sędziowie: Eliasz Pawlak (Śrem), Łukasz Stankowski (Opalenica), Piotr Bacia (Poznań-Jeżyce)
Sędzia techniczny: Roman Zegar (Książ Wielkopolski)
26 listopada, niedziela, godzina 13:00
Elana Toruń - Unia Drobex Solec Kujawski
Sędziowie: Łukasz Wilk (Stargard), Tomasz Bryła (Stargard), Joanna Pondo (Stargard)
Najnowsze aktualności
-
24.06.2024
Wysokie zwycięstwo na zakończenie (2013)
Bardzo udanie sezon zakończył zespół orlików starszych Polonii 2013 rywalizujący w rozgrywkach kategorii D2. W Poznaniu Poloniści wygrali 9:0 (3:0) z Przemysławem Poznań i przypieczętowali zajęcie czwartego miejsca w rozgrywkach I ligi okręgowej. Cztery gole w tym spotkaniu strzelił Jakub Przybyłek.
-
24.06.2024
Mistrz przegrał z wiceliderem (2012)
W ostatniej kolejce Polonia 2012, która już wcześniej zapewniła sobie triumf w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej, przegrała na wyjeździe 3:4 (2:1) z Polonią 1912 Leszno, czyli wicemistrzem rozgrywek. Bramki dla Polonii strzelili Jeremi Sójka oraz Witold Chojnacki - dwie. Poloniści wygrali ligę z przewagą pięciu punktów nad zespołem z Leszna.
-
21.06.2024
Remis i zwycięstwo na zakończenie (2011)
W czwartek i w sobotę ostatnie mecze w sezonie 2023/2024 rozegrała Polonia 2011. W meczu I ligi okręgowej nasz zespół zremisował 2:2 (1:0) z Avią Kamionki, a w tabeli końcowej Poloniści zajęli 1. miejsce z przewagą aż dziesięciu punktów nad drugą Wartą Śrem. W meczu II ligi okręgowej nasza drużyna wygrała 12:0 (6:0) z Orlikiem Poznań i przeskoczyła ten zespół w tabeli, zajmując ostatecznie 6. miejsce. Hat tricka w ostatnim meczu strzelili Oskar Różewicz i Marcel Łuczak.
-
24.06.2024
Akademia: Raport z rozgrywek (22/23.06.2024)
W weekend drużyny akademii rozegrały ostatnie mecze ligowe w sezonie 2023/2024, odnosząc w nich dwa zwycięstwa. Polonia 2011 II wygrała aż 12:0 z Orlikiem Poznań, a Polonia 2013 wygrała 9:0 z Przemysławem Poznań 2012. Swoje ostatnie spotkanie zremisowała Polonia 2011, która już wcześniej zapewniła sobie 1. miejsce w I lidze okręgowej D1. Porażkę poniosła Polonia 2005, a z Polonią 1912 Leszno przegrała Polonia 2012, która też już wcześniej zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej.
-
21.06.2024
Akademia: Zapowiedź weekendu (22/23.06.2024)
Przed nami ostatni ligowy weekend z udziałem drużyn akademii w sezonie 2023/2024. W sobotę i niedzielę rozegrane zostanę cztery mecze, w których zagrają roczniki 2005, 2011, 2012 oraz 2013.
-
21.06.2024
Akademia podsumowała sezon 2023/2024
W czwartek na boisku CTP 1 odbył się piknik z okazji zakończenia sezonu 2023/2024 naszej akademii! Dla zawodników i ich rodzin przygotowano wyróżnienia i atrakcje, a każdy z uczestników mógł zjeść ciepłą kiełbaskę. W wydarzeniu wzięło udział prawie 500 osób, w tym ponad 300 zawodników akademii!
-
20.06.2024
Żacy grali w Mosinie (2015)
W miniony weekend rocznik 2015 udał się na gry kontrolne do Mosiny. Pierwsza rywalizowała grupa biała, która rozegrała trójmecz z UKS Orlik Mosina oraz Wartą Poznań. Następnie z zespołem z Mosiny rywalizowała grupa czerwona.
-
20.06.2024
Ostatnie turnieje orlików (2014)
W sobotę Poloniści z obu grup rocznika 2014 wzięli udział w ostatniej kolejce turniejów ligowych rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN. Ponadto w niedzielę pierwsza grupa rozegrała gry kontrolne z mocnymi rywalami - Lechem Poznań oraz UKS AP Reissa Jarocin.



























































