OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

23.11.2017

Filip Kaliszewski poprowadzi mecz z Pogonią

Filip Kaliszewski z Gdańska poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii z rezerwami Pogoni Szczecin. Na liniach asystować mu będą Artur Zakrzewski i Krzysztof Świgoń. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Obsada sędziowska 17 kolejki III ligi grupy 2:

25 listopada, sobota, godzina 12:00

Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk), Artur Zakrzewski (Gdańsk), Krzysztof Świgoń (Reda)

Lech II Poznań - Świt Szczecin

Sędziowie: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz), Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz), Michał Sobczak (Bydgoszcz)

25 listopada, sobota, godzina 13:00

Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia

Sędziowie: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz), Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz), Rafał Kosek (Bydgoszcz)

Energetyk Gryfino - KP Starogard Gdański

Sędziowie: Michał Szmytke (Poznań-Grunwald), Patryk Kochański (Poznań-Stare Miasto), Radosław

Falgier (Środa Wielkopolska)

Górnik Konin - Wierzyca Decka Pelplin  

Sędziowie: Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda), Kamil Danielczyk (Plewiska), Tomasz Stelmaszewski

(Poznań-Nowe Miasto)

Wda Świecie - Centra 1946 Ostrów Wlkp.

Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin), Robert Betlejewski (Szczecin), Tomasz Winiarczyk (Szczecin)

25 listopada, sobota, godzina 18:00

GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg

Sędziowie: Eliasz Pawlak (Śrem), Łukasz Stankowski (Opalenica), Piotr Bacia (Poznań-Jeżyce)

Sędzia techniczny: Roman Zegar (Książ Wielkopolski)

26 listopada, niedziela, godzina 13:00

Elana Toruń - Unia Drobex Solec Kujawski

Sędziowie: Łukasz Wilk (Stargard), Tomasz Bryła (Stargard), Joanna Pondo (Stargard)

Najnowsze aktualności

  • 24.06.2024

    Wysokie zwycięstwo na zakończenie (2013)

    Bardzo udanie sezon zakończył zespół orlików starszych Polonii 2013 rywalizujący w rozgrywkach kategorii D2. W Poznaniu Poloniści wygrali 9:0 (3:0) z Przemysławem Poznań i przypieczętowali zajęcie czwartego miejsca w rozgrywkach I ligi okręgowej. Cztery gole w tym spotkaniu strzelił Jakub Przybyłek.

  • 24.06.2024

    Mistrz przegrał z wiceliderem (2012)

    W ostatniej kolejce Polonia 2012, która już wcześniej zapewniła sobie triumf w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej, przegrała na wyjeździe 3:4 (2:1) z Polonią 1912 Leszno, czyli wicemistrzem rozgrywek. Bramki dla Polonii strzelili Jeremi Sójka oraz Witold Chojnacki - dwie. Poloniści wygrali ligę z przewagą pięciu punktów nad zespołem z Leszna.

  • 21.06.2024

    Remis i zwycięstwo na zakończenie (2011)

    W czwartek i w sobotę ostatnie mecze w sezonie 2023/2024 rozegrała Polonia 2011. W meczu I ligi okręgowej nasz zespół zremisował 2:2 (1:0) z Avią Kamionki, a w tabeli końcowej Poloniści zajęli 1. miejsce z przewagą aż dziesięciu punktów nad drugą Wartą Śrem. W meczu II ligi okręgowej nasza drużyna wygrała 12:0 (6:0) z Orlikiem Poznań i przeskoczyła ten zespół w tabeli, zajmując ostatecznie 6. miejsce. Hat tricka w ostatnim meczu strzelili Oskar Różewicz i Marcel Łuczak.

  • 24.06.2024

    Akademia: Raport z rozgrywek (22/23.06.2024)

    W weekend drużyny akademii rozegrały ostatnie mecze ligowe w sezonie 2023/2024, odnosząc w nich dwa zwycięstwa. Polonia 2011 II wygrała aż 12:0 z Orlikiem Poznań, a Polonia 2013 wygrała 9:0 z Przemysławem Poznań 2012. Swoje ostatnie spotkanie zremisowała Polonia 2011, która już wcześniej zapewniła sobie 1. miejsce w I lidze okręgowej D1. Porażkę poniosła Polonia 2005, a z Polonią 1912 Leszno przegrała Polonia 2012, która też już wcześniej zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej.

  • 21.06.2024

    Akademia: Zapowiedź weekendu (22/23.06.2024)

    Przed nami ostatni ligowy weekend z udziałem drużyn akademii w sezonie 2023/2024. W sobotę i niedzielę rozegrane zostanę cztery mecze, w których zagrają roczniki 2005, 2011, 2012 oraz 2013.

  • 21.06.2024

    Akademia podsumowała sezon 2023/2024

    W czwartek na boisku CTP 1 odbył się piknik z okazji zakończenia sezonu 2023/2024 naszej akademii! Dla zawodników i ich rodzin przygotowano wyróżnienia i atrakcje, a każdy z uczestników mógł zjeść ciepłą kiełbaskę. W wydarzeniu wzięło udział prawie 500 osób, w tym ponad 300 zawodników akademii!

  • 20.06.2024

    Żacy grali w Mosinie (2015)

    W miniony weekend rocznik 2015 udał się na gry kontrolne do Mosiny. Pierwsza rywalizowała grupa biała, która rozegrała trójmecz z UKS Orlik Mosina oraz Wartą Poznań. Następnie z zespołem z Mosiny rywalizowała grupa czerwona.

  • 20.06.2024

    Ostatnie turnieje orlików (2014)

    W sobotę Poloniści z obu grup rocznika 2014 wzięli udział w ostatniej kolejce turniejów ligowych rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN. Ponadto w niedzielę pierwsza grupa rozegrała gry kontrolne z mocnymi rywalami - Lechem Poznań oraz UKS AP Reissa Jarocin.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.