OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

20.06.2024

Ostatnie turnieje orlików (2014)

W sobotę Poloniści z obu grup rocznika 2014 wzięli udział w ostatniej kolejce turniejów ligowych rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN. Ponadto w niedzielę pierwsza grupa rozegrała gry kontrolne z mocnymi rywalami - Lechem Poznań oraz UKS AP Reissa Jarocin.

W sobotę 15 czerwca Poloniści z rocznika 2014 wzięli udział w ostatnim turnieju ligowym w tym sezonie piłkarskim. Gospodarzem zawodów był UKS Śrem. W turnieju zagrały jeszcze Kotwica Kórnik oraz Avia Kamionki. Każdy zespół zagrał trzy mecze po 25 minut, co przełożyło się na wiele czasu spędzonego na boisku przez wszystkich zawodników. W każdym spotkaniu młodzi Poloniści wykazywali się pozytywną energią i grając odważnie w ataku realizowali swoje założenia z minionego tygodnia, stwarzając przy tym wiele ciekawych akcji, a kibice zgromadzeni mogli oglądać piękne bramki. Wielkie brawa należą się młodym zawodnikom oraz licznie zgromadzonym kibicom, którzy zawsze są ze swoimi zawodnikami.

Polonia 2014 I: E2 orlik - grupa Poznań 12
15 czerwca 2024, godz. 16:00 - Śrem
Gospodarz: UKS Śrem

Uczestnicy turnieju:

 • Avia Kamionki
 • Kotwica Kórnik
 • Polonia Środa Wielkopolska
 • UKS Śrem

Polonia Środa Wielkopolska: Wojtek Bartczak, Kacper Matuszewski, Gustaw Plewiński, Samuel Wiłkość, Nikodem Czerniak, Jan Lewandowski, Adam Małolepszy, Filip Pietrzak, Szymon Różewicz, Wojciech Włodarczyk, Piotr Zys. Trenerzy: Weronika Rychlewska oraz Łukasz Kaczałka.


W niedzielę na boiskach treningowych naszego klubu Poloniści zagrali gry kontrolne z Lechem Poznań, który podzielony był na dwie drużyny oraz Akademią Piłkarską Reissa Jarocin. Przez kilka godzin na dwóch boiskach równocześnie bez przerw młodzi zawodnicy rywalizowali ze sobą, a kibice oglądali wyrównane mecze, które stały na wysokim poziomie. Gry z tak dobrymi zespołami i rywalizacja z rówieśnikami dają możliowść dalszego rozwoju oraz doskonalą umiejętności piłkarskie, co dla zawodników w tym wieku jest ważne

Polonia 2014 I: Gra kontrolna
16 czerwca 2024, godz. 11:00 - Środa Wielkopolska (boisko CTP 2)
Polonia Środa Wielkopolska - Lech Poznań - UKS AP Reissa Jarocin

Polonia Środa Wielkopolska: Wojtek Bartczak, Kacper Matuszewski, Gustaw Plewiński, Karol Krawczewski, Nikodem Czerniak, Jan Lewandowski, Adam Małolepszy, Filip Pietrzak, Szymon Różewicz, Wojciech Włodarczyk, Piotr Zys, Michał Zdziennicki. Trenerzy: Weronika Rychlewska oraz Łukasz Kaczałka.


Polonia 2014 II: E2 orlik - grupa Poznań 13
15 czerwca 2024, godz. 17:30 - Śrem
Gospodarz: UKS II Śrem

Polonia II Środa Wielkopolska: Jędrzej Barczak, Yurii Hnidenko, Adrian Lis, Igor Orłowski, Wiktor Pokładecki, Alan Szymkowiak, Vincenty Wysakowski. Trener: Michał Furmańczyk.

Najnowsze aktualności

 • 12.07.2024

  Składy lig wojewódzkich w rundzie jesiennej 2024/2025

  Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podał składy I lig wojewódzkich w kategorii młodzik oraz zaktualizował składy lig w kategoriach junior oraz trampkarz. W rundzie jesiennej sześć zespołów Polonii będzie rywalizować w I ligach wojewódzkich.

 • 05.07.2024

  TERMINARZ III LIGI

  Rozpoczynamy rywalizację od wyjazdowego meczu z Vinetą Wolin w sobotę - 3 Sierpnia

 • 04.07.2024

  R-GOL.com oraz JOMA! - Oficjalnym Partnerem Technicznym Polonii Środa!

  Z radością ogłaszamy, że firma R-GOL.com została nowym partnerem technicznym Polonii Środa. Umowa będzie obowiązywać przez kolejne 3 lata. R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce oraz oficjalny dystrybutor marki JOMA, oferujący szeroki wybór sprzętu sportowego.

 • 08.07.2024

  Polonia Dziewczyny: Podsumowanie wiosny 2024

  Na trzech frontach w rundzie wiosennej rywalizował zespół dziewczyn Polonii. Zimą Polonistki walczyły w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu, w których dotarły do trzeciej fazy. Następnie toczyły boje w III lidze okręgowej trampkarzy, gdzie rywalizowały z chłopcami z 2010 rocznika oraz w I lidze wojewódzkiej juniorek. Wiosną rozwijała się także nasza drużyna orliczek, która już od nowego sezonu również będzie brać udział w rozgrywkach - na początek będą to bezwynikowe turnieje ligowe Wielkopolskiego ZPN.

 • 08.07.2024

  Polonia 2017/2018: Podsumowanie wiosny 2024

  Zespół skrzatów (roczniki 2017-2019) w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rywalizował w turniejach bezwynikowych organizowanych pod kontrolną Wielkopolskiego ZPN. W swojej grupie Poloniści grali z Maratończykiem Brzeźno, Meblorzem Swarzędz oraz Clescevią Kleszczewo.

 • 08.07.2024

  Polonia 2016: Podsumowanie wiosny 2024

  W sezonie 2023/2024 zespół żaków młodszych F2 (rocznik 2016) w rundzie wiosennej rywalizował w turniejach bezwynikowych prowadzonych przez Wielkopolski ZPN. W grupie oprócz zespołu Polonii rywalizowały jeszcze Jedynka Luboń, SF Luboń, Unia Swarzędz oraz dziewczęta Warty Poznań.

 • 08.07.2024

  Polonia 2015: Podsumowanie wiosny 2024

  Sezon 2023/2024 był pełen wyzwań i sukcesów dla drużyn rocznika 2015 - grupy białej oraz grupy czerwonej. Drużyny aktywnie brały udział w rozgrywkach Wielkopolskiego ZPN, uczestniczyły również w licznych sparingach oraz prestiżowych turniejach, takich jak Polonia Cup i Luboń Cup, a także w turniejach kilkudniowych Hary Cup w Łodzi, Marathon Cup w Poznaniu, czy Bałtyk Cup w Ustce.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.