OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

02.10.2017

Ekstra Talent 2017

W piątek 29.09.2017 zespoły Polonii Środy 2006 i 2007 wzięły udział w turnieju organizowanym przez Ekstraklasę - Ekstra Talent 2017 który odbył się we Wronkach. Udział w nim wzięło szesnaście drużyn. 

Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym" w grupach, następnie rozegrano ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce i finał. Mecz trwał 15 minut. Do dyspozycji drużyn były cztery boiska na pięknym obiekcie Akademii Lecha Poznań. Trenerzy podzielili zawodników Polonii na trzy zespoły. Podopieczni Leszka Maźwy i Błażeja Czyżewskiego (w zastępstwie Fryderyka Haremskiego) na tle bardzo mocnych rywali spisali się bardzo dobrze.  Polonia I Środa po bratobójczym z Polonią III Środa pojedynku w meczu o 3 miejsce zwyciężyła 4-3.  Polonia II Środa dość pechowo w grupie przegrała awans do ćwierćfinału. Zwycięzcą całego turnieju została drużyna SF Luboń która w finale pokonała zespół Błękitnych Wronki. W trakcie turnieju każdy zawodnik był poddawany trzem próbą: Zwis na drążku, bieg 10x5 metrów, beep test. Dwóch zawodników Polonii na tle wszystkich zawodników wypadła najlepiej. Jan Wójkiewicz wypadł najlepiej w biegu 10x5 m, Kacper Manicki zwyciężył w zwisie na drążku. Wszystkim chłopakom grającym w turnieju należą się brawa.

Polonię godnie reprezentowali: Kaczmarek Dawid, Rauhut Szymon, Kruk Kacper(k), Kusza Jędrzej, Wójkiewicz Jan, Łoda Jakub, Manicki Kacper, Janas Piotr, Dębowski Stanisław, Witczak Jakub, Płonka Jakub, Scheffler Szymon, Muczke Bartosz, Skrobich Marcin, Wujek Jakub, Pośledni Jan, Forysiak Tomasz, Forysiak Łukasz, Jankowski Kuba, Tomaszewski Sebastian, Pośledni Jan, Korcz Jakub, Markiewicz Borys, Biskup Mateusz.

Najnowsze aktualności

  • 06.09.2023

    Zagrali z Wartą i obejrzeli Lecha (2013)

    Bardzo aktywnie i sportowo sobotę spędzili zawodnicy Polonii 2013 II. Najpierw rozegrali grę kontrolną z Wartą Poznań w Śremie, a popołudniu zespół udał się do Poznania, aby na żywo obejrzeć mecz PKO Ekstraklasy: Lech Poznań - Górnik Zabrze.

  • 06.09.2023

    Transmisja ze Swarzędza

    Oczywiście ze spotkania siódmej  kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z zespołem Unii Swarzędz przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji o godzinie 16:45.

  • 05.09.2023

    Przegrali z AKF Poznań (2010)

    W 4. kolejce II ligi okręgowej trampkarzy młodszych Polonia III Środa Wielkopolska prowadzona przez Patryka Słomczyńskiego i Dominika Rogowskiego przegrała 0:5 z poznańską Akademią Kreatywnego Futbolu.

  • 05.09.2023

    Pogrom w Brzeźnie (2008/2009)

    W meczu 1. kolejki II ligi okręgowej juniorów młodszych B2 zespół Polonii składający się z zawodników urodzonych w 2008 i 2009 roku pokonał na wyjeździe 15:0 Maratończyka Brzeźno. Dwóch Polonistów zdobyło w tym meczu hat tricka - Franciszek Błaszyk oraz Bartosz Szczepaniak.

  • 05.09.2023

    Strzelecki pojedynek z Wartą Śrem (2013)

    Intensywną niedzielę mieli orlicy starsi z rocznika 2013. Podopieczni Radosława Falgiera i Kamila Drzewieckiego z rana udali się na turniej ligowy do Psar Polskich, a wieczorem rozegrali emocjonujący mecz I ligi okręgowej młodzików młodszych przeciwko rok starszym chłopakom z Warty Śrem. Spotkanie zakończyło się porażką Polonii 4:6.

  • 05.09.2023

    Małe derby Wielkopolski

    W piątek na stadionie w Swarzędzu odbędzie się spotkanie trzeciej ligi grupy drugiej pomiędzy miejscową Unią a Polonią Środa Wielkopolska. Rywalizacja obu ekip ze względu na odległość dzielącą oba stadiony to takie małe derby Wielkopolski które elektryzują społeczność obu miejscowości.

  • 05.09.2023

    Trudna potyczka w Książu (2012)

    W 3. kolejce zespół młodzików młodszych (rocznik 2012) prowadzony przez Dominika Rogowskiego i Kornela Ladrowskiego udał się do Książa Wielkopolskiego. Po ekscytującym pojedynku średzki zespół przywiózł do domu trzy punkty. Drużyny grały cios za cios, a decydujące trafienie Poloniści zdobyli minutę przed końcem spotkania - w 79. minucie gola na wagę trzech punktów zdobył Timur Tsarenko.

  • 05.09.2023

    Zwycięstwo i porażka młodzików młodszych (2012)

    Dwa wyjazdowe spotkania w I lidze wojewódzkiej rozegrali młodzicy młodsi z rocznika 2012. Podopieczni Bartosza Tomaszewskiego i Miłosza Chojnackiego najpierw pokonali 10:2 zespół UKS AP Reissa Jarocin, a hat trick skompletowali Witold Chojnacki oraz Piotr Nowaczyk. Następnie w poniedziałek przegrali z SMS AP Reissa Ślesin 0:3.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.