20.02.2018
Dziewczęta na zgrupowaniuPrzygotowująca się do rundy rewanżowej rozgrywek II ligi kobiet, drużyna „Polonii” Środa udała się na obóz przygotowawczy do Nowej Rudy.
Zgrupowanie, na którym zawodniczki pracować będą nad sprawnością ogólną i specjalną, potrwa od 19- 25 lutego. Treningi odbywać się będą na obiektach Centrum Sportowo- Turystycznego. Do dyspozycji zespół ma boisko ze sztuczną nawierzchnią, halę sportową, siłownię, basen kąpielowy, no i piękną okolicę do zajęć w terenie.
Podczas zgrupowania polonistki rozegrają trzy mecze kontrolne.
W pierwszym dniu, po przyjeździe odbyły się zajęcia z piłkami na boisku ze sztuczną trawą. Pracowano nad wytrzymałością, sprawnością specjalną i techniką indywidualną.
Wieczorem, po kolacji dziewczęta zaliczyły w tym dniu drugą jednostkę treningową- godzinny trening na siłowni!
Mimo zmęczenia podróżą i treningiem, humory dziewczynom dopisują!
We wtorek, po południu „Polonia” ma zaplanowaną grę kontrolną z drużyną dziewcząt miejscowego, III- ligowego „Piasta” Nowa Ruda.
Najnowsze aktualności
-
26.09.2023
Sparing orlików w Krzywiniu (2014)
W sobotę zespół orlików młodszych udał się do Krzywinia na mecz kontrolny z miejscowym Promieniem.
-
26.09.2023
Zagrali z Błękitnymi (2013)
W sobotę druga grupa orlików starszych (2013) rozegrała mecz kontrolny z Błękitnymi Owińska. Spotkanie odbyło się na boisku CTP 2.
-
26.09.2023
Przełamać złą passę
W sobotę 30 września piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie KP Starogard Gdański a mecz odbędzie się na Stadionie Średzkim. Polonię Środa w tym meczu po raz pierwszy w roli szkoleniowca poprowadzi trener Paweł Kutynia. Średzcy kibice na pewno mają nadzieję że zadziała efekt nowej miotły i poloniści wrócą na zwycięską ścieżkę. Po za meczem dla wszystkich kibiców którzy zjawią się na stadionie klub przewidział wiele atrakcji. Będzie między innymi zamek dmuchany dla najmłodszych, będzie pyszna gastronomia, a także konkurs w przerwie meczu.
-
26.09.2023
Oczko młodzików (2012)
Aż dwadzieścia jeden bramek zdobyli w Kórniku młodzicy młodsi Polonii (rocznik 2012). Łupem w postaci bramek podzielili się Gabriel Banaszak - 8, Mikołaj Biskup - 4, Leon Jankowiak - 3, Franciszek Batycki - 3, Nikodem Mazurczak - 2 oraz Adam Płóciennik.
-
26.09.2023
Hokejowy rezultat z Koziołkiem (2010)
Hokejowym rezultatem zakończył się mecz drugiej grupy Polonii 2010 z Koziołkiem Poznań. Podopieczni Patryka Słomczyńskiego i Dominika Rogowskiego przegrali 6:8 (2:4).
-
26.09.2023
Zwycięstwo juniorek z Medykiem! (Dziewczyny)
Dwa mecze rozegrał w weekend zespół dziewcząt Polonii. W sobotę rozegrały mecz II ligi okręgowej trampkarzy starszych, który przegrały 2:4 (2:3) z Zawiszą Dolsk. W niedzielę natomiast zmierzyły się z Medykiem Konin w ramach ligi juniorek i wygrały to spotkanie 6:2!
-
26.09.2023
Rezerwy powalczą o ćwierćfinał
Już w środę 27 września o godzinie 17:00 na Stadionie Średzkim drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska rozegra spotkanie okręgowego Pucharu Polski. Rywalem młodych polonistów będzie występująca także w V lidze Warta Śrem a stawką tego pojedynku będzie awans do ćwierćfinału tych rozgrywek.
-
25.09.2023
Kolejne zwycięstwo w lidze młodzików (2013)
Doskonale radzi sobie zespół orlików starszych (rocznik 2013) w rozgrywkach I ligi okręgowej młodzików młodszych, w których nasz zespół rywalizuje ze starszymi zawodnikami. Poloniści odnieśli w weekend kolejne zwycięstwo, tym razem odwracając niekorzystny wynik do przerwy. W drugiej połowie Polonia odrobiła dwubramkową stratę i ostatecznie wygrała 3:2!

























































