11.12.2017
Drugie miejsce w Szczecinie (2008)W sobotę późnym popołudniem kolejny turniej rozegrali orlicy młodsi Polonii Środa. Tym razem wyjechali oni do Szczecina na zaproszenie Football Academy Szczecin.

Młodzi poloniści w meczach grupowych zdobyli 9 punktów wygrywając 3-1 z Chemikiem Gorzów, 5-2 z Żaki Dąbie i 2-1 z Hutnikiem Szczecin. Nasz zespół w grupie przegrał także 1-0 z Gwardią Koszalin. Ostatecznie poloniści zajmują drugie miejsce w grupie i awansują do półfinału. Orlicy w półfinale turnieju zmierzyli się z Kotwicą Kołobrzeg wygrywając skromnie, ale zasłużenie 1-0. Dzięki temu nasz zespół awansował do finału, gdzie już czekała Gwardia Koszalin. Zespół Gwardii ponownie okazał się lepszy wygrywając tym razem 2-0.
Trener jest zadowolony z młodych zawodników. Po długiej podróży grali z dużym zaangażowaniem i może cieszyć wykonana praca, na treningach która procentuje w meczach i turniejach. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kuba Pawlaczyk. Warto wspomnieć, że bardzo dobrze w pierwszym turnieju zagrali Adrian Wojciechowski i Oliwier Pacholski którzy trenują w grupie dopiero miesiąc.
Bramki strzelali: Marcin Ratajczak, Piotr Kamiński, Patryk Karczewski, Miłosz Cichowlas, Wiktor Motyl i Oliwier Pacholski
Polonia Środa wystąpiła w składzie: Kuba Pawlaczyk, Adrian Wojciechowski, Miłosz Cichowlas, Patryk Karczewski, Piotr Kamiński, Marcin Ratajczak, Oliwier Pacholski, Wiktor Motyl
Najnowsze aktualności
-
31.07.2012
Dłuższa przerwa Macieja Gendka
Kontuzja Macieja Gendka, obrońcy drużyny Polonii Środa, okazała się groźniejsza niż wcześniej przypuszczano. Nie wiadomo kiedy polonista wróci do gry.
-
08.08.2012
Razem kibicujemy Polonii Środa
W tym sezonie chcemy pokazać naszym piłkarzom, że także kibice potrafią się zjednoczyć i wspólnie im kibicować. To właśnie dla naszych obecnych i przyszłych kibiców przygotowaliśmy ofertę specjalną obejmującą zakup karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/2013.
-
31.07.2012
Gelb-Weiß Görlitz i Huragan Pobiedziska rywalami Polonii
Powoli kończą się przygotowania Polonii Środa do zbliżającego się sezonu 2012/2013. Średzianie w piątek i sobotę rozegrają dwa ostatnie spotkania kontrolne. Rywalami polonistów będą NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 oraz Huragan Pobiedziska.
-
30.07.2012
Kolejny pracowity tydzień Polonii
Kolejny tydzień treningów do nadchodzącego sezonu 2012/2013 rozpoczną dziś piłkarze trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska. Podopieczni Mariana Kurowskiego mają na najbliższe sześć dni zaplanowane cztery treningi oraz dwa spotkania kontrolne.
-
30.07.2012
Żaki rozpoczynają treningi
W najbliższą środę, 1 sierpnia treningi rozpocznie drużyna żaków z rocznika 2004.
-
30.07.2012
Juniorzy młodsi wygrali z Pogonią Krakow
W niedzielę 29 lipca o godz. 19.00 zespół juniorów młodszych rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem Poloniści pojechali do pobliskiego Błażejewka na mecz z zespołem Pogoń Skotniki Kraków. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Polonii 2:0 po bramkach Macieja Polodego oraz Krystiana Olczyka.
-
30.07.2012
Raport ligowy cz. V
Dziś przedstawiamy kolejną, piątą część cotygodniowego raportu ligowego dotyczącego przygotowań rywali Polonii Środa Wielkopolska do nadchodzącego sezonu 2012/2013.
-
28.07.2012
Polonia TV: Wypowiedzi trenerów po meczu z Obrą
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów Polonii Środa i Obry Kościan po dzisiejszym meczu sparingowym.























































