11.12.2017
Drugie miejsce w Szczecinie (2008)W sobotę późnym popołudniem kolejny turniej rozegrali orlicy młodsi Polonii Środa. Tym razem wyjechali oni do Szczecina na zaproszenie Football Academy Szczecin.

Młodzi poloniści w meczach grupowych zdobyli 9 punktów wygrywając 3-1 z Chemikiem Gorzów, 5-2 z Żaki Dąbie i 2-1 z Hutnikiem Szczecin. Nasz zespół w grupie przegrał także 1-0 z Gwardią Koszalin. Ostatecznie poloniści zajmują drugie miejsce w grupie i awansują do półfinału. Orlicy w półfinale turnieju zmierzyli się z Kotwicą Kołobrzeg wygrywając skromnie, ale zasłużenie 1-0. Dzięki temu nasz zespół awansował do finału, gdzie już czekała Gwardia Koszalin. Zespół Gwardii ponownie okazał się lepszy wygrywając tym razem 2-0.
Trener jest zadowolony z młodych zawodników. Po długiej podróży grali z dużym zaangażowaniem i może cieszyć wykonana praca, na treningach która procentuje w meczach i turniejach. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kuba Pawlaczyk. Warto wspomnieć, że bardzo dobrze w pierwszym turnieju zagrali Adrian Wojciechowski i Oliwier Pacholski którzy trenują w grupie dopiero miesiąc.
Bramki strzelali: Marcin Ratajczak, Piotr Kamiński, Patryk Karczewski, Miłosz Cichowlas, Wiktor Motyl i Oliwier Pacholski
Polonia Środa wystąpiła w składzie: Kuba Pawlaczyk, Adrian Wojciechowski, Miłosz Cichowlas, Patryk Karczewski, Piotr Kamiński, Marcin Ratajczak, Oliwier Pacholski, Wiktor Motyl
Najnowsze aktualności
-
04.08.2012
Relacja LIVE! Huragan Pobiedziska - Polonia Środa
Zapraszamy na relację na żywo z dzisiejszego wyjazdowego spotkania towarzyskiego średzkiej Polonii z Huraganem Pobiedziska.
-
03.08.2012
Statystyki z meczu Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Gelb-Weiß Görlitz.
-
03.08.2012
Galeria: Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
Dostępna jest już galeria zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z niemieckim zespołem NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 3:0.
-
03.08.2012
Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa 0:3
W rozegranym w Sierakowie meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska pokonali występujący w Landesligen Sachsen NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 3:0 (1:0).
-
03.08.2012
Relacja LIVE! Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa
W piątkowym, przedostatnim meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa podejmą na boisku w Sierakowie niemiecką drużynę NFV Gelb-Weiß Görlitz 09.
-
03.08.2012
Rezerwy zagrają z juniorami Unii Swarzędz
Trzeci mecz sparingowy w trakcie przygotowań letnich do sezonu 2012/2013 rozegrają w najbliższą sobotę piłkarze rezerw Polonii Środa, którzy podejmą na wyjeździe juniorów Unii Swarzędz.
-
03.08.2012
Gelb-Weiß Görlitz - Polonia Środa, piątek - 18:00
Dziś piłkarze Polonii Środa rozegrają przedostatni mecz towarzyski. Rywalem naszej drużyny będzie niemiecki zespół NFV Gelb-Weiß Görlitz 09. Spotkanie odbędzie się na boisku w Sierakowie.
-
02.08.2012
Remis juniorów młodszych w Krotoszynie
W środę 1 sierpnia juniorzy młodsi Polonii Środa rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem nasi zawodnicy udali sie na spotkanie do Krotoszyna z miejscową Astrą. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1.

























































