05.06.2019
Drugie miejsce Polonii (2011)W niedzielę 2 czerwca na Stadionie Polonii odbył się finał strefy poznańskiej w kategorii Żak F2 rocznik 2011.
Po całorocznych eliminacjach do finału awansowały 3 drużyny : Akademia Piłkarska Reissa, Orlik Poznań, Polonia Środa.
W finale każda drużyna rozegrała ze sobą po 2 mecze( mecz oraz rewanż).
Nasza drużyna odniosła dwa zwycięstwa z Orlikiem Poznań oraz doznała dwóch porażek z Akademią Reissa.
Wyniki zespołów Polonii:
Polonia Środa 4:1 Orlik Poznań
Polonia Środa 4:1 Orlik Poznań
Polonia Środa 0:4 Akademia Reissa
Polonia Środa 2:3 Akademia Reissa
Akademia Reissa 4:1 Orlik Poznań
Akademia Reissa 3:1 Orlik Poznań
Turniej wygrała Akademia Reissa odnosząc same zwycięstwa.
Nasza drużyna po raz kolejny pokazała się z bardzo dobrej strony, a zajęcie drugiego miejsca na pewno zmobilizuje chłopców do dalszej ciężkiej pracy, by za rok znów móc wystartować w finale i go wygrać.
Drużyna wystąpiła w składzie: Borczyk Mikołaj, Burchacki Dominik, Henriquez Giovanni, Gorączniak Maksymilian, Jankowski Adam, Kruk Kuba, Majchrzak Filip, Pawlaczyk Piotr, Twardowski Oliwier, Ratajczak Wojciech
Najnowsze aktualności
-
11.10.2011
Festiwal strzelecki młodzików w Kórniku
Zespół młodzików Polonii Środa w miniony poniedziałek 10 października powrócił do rywalizacji o ligowe punkty. Nasi zawodnicy udali się na rewanżowy mecz do pobliskiego Kórnika. Wyjazd ten okazał się bardzo udany gdyż poloniści pokonali miejscową Kotwicę aż 8:1, prowadząc do przerwy 4:1.






















































