16.01.2018
Czwarte miejsce w Suchym Lesie (2007)W niedziele 14 stycznia grupa Orlików Starszych wybrała się na kolejny turniej halowy. Tym razem nasz zespół wziął udział w Red Box Cup w Suchym Lesie. W turnieju wzięło udział 12 mocnych zespół. Poloniści w fazie grupowej trafili na takie zespoły jak: Red Box Suchy Las, Orlik Mosina, Warta Poznań, Red Box Katowice i Unia Swarzędz.
We wszystkich 5 meczach grupowych poloniści zebrali aż 11 punktów co pozwoliło zająć 1 miejsce w grupie. 9W półfinale przyszło nam się mierzyć z Lechem Poznań. Niestety po bardzo dobrym, wyrównanym meczu przegrywamy 2:1. Ostatnim meczem w turnieju dla naszego był mecz o 3 miejsce w całym turnieju. W tym meczu graliśmy z Warta Poznań, czyli kolejny bardzo mocny zespół. Emocje były jeszcze większe jak w półfinale z Lechem. Niestety ponownie przegrywamy 3:2, ale należy dodać ze Polonia dwa razy w tym meczu prowadziła.
Wielka szkoda ze ostatecznie zajmujemy 4 miejsce, lecz sam wynik nie jest najważniejszy.
Nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony przy odrobinie szczęścia mogliśmy grać w finale, ale taki już jest sport. Brawa dla całego zespołu oraz licznie zebranych kibiców!
Polonia zagrała w składzie: O. Pawlak, K. Jankowski, J. Wujek, M. Skrobich, O. Popis, T. Trójnara, M. Możewski, B. Markiewicz.
Najnowsze aktualności
-
27.03.2023
Orliki rozpoczęły zmagania (2014)
W niedzielę 26.03.2023r. podopieczni trenera Radosława Piotrowskiego byli gospodarzem turnieju ligowego w kategorii orlików młodszych Wielkopolskiego ZPN. Na boiska wybiegły zespoły: Polonii, Sparty Sklejki Orzechowo, Orlika Miłosław oraz Warty Śrem. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym. Podczas turnieju młodzi piłkarze Polonii zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, ambitnie walcząc o każdą piłkę. Spotkania obfitowały w pojedynki 1x1, piękne bramki i ciekawe akcje.
-
27.03.2023
Minimalna porażka z Sucharami (2011)
W minioną sobotę meczem z Sucharami Suchy Las rozgrywki ligowe zainaugurowali zawodnicy pierwszej drużyny rocznika 2011.
-
27.03.2023
Na inaugurację z Lubońskim (2011)
W sobotę na boisku na popularnej Rolibudzie pierwszą kolejkę ligowa rozegrali młodzicy młodsi naszego klubu, którzy występują w 2 lidze okręgowej. Przeciwnikiem polonistów był zespół Lubońskiego Luboń.
-
27.03.2023
Turniej orlików w Kórniku (2012)
W sobotę, 25 marca rozgrywki ligowe wznowił drugi zespół Orlików Starszych Polonii. Podobnie jak jesienią, rozgrywki dla zespołów składających się z zawodników urodzonych w 2012 r. i młodszych odbywają w formie bez wynikowych turniejów.
-
25.03.2023
Trzy punkty z Wolina
W kolejnym meczu ligowym piłkarze Polonii Środa udali się do Wolina na spotkanie z tamtejszym zespołem Vinety.
-
23.03.2023
Transmisja z Wolina
Ze spotkania 21 kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Vinetą Wolin przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji o godzinie 12:15.
-
22.03.2023
Towarzyskie granie skrzatów
W piątkowy wieczór zespoły Skrzata Młodszego i Skrzata Starszego rozegrały mecze kontrolne z rówieśnikami z LPFA Łubowo. Mecze rozgrywane były w systemie 5x5, więc zawodnicy zadowoleni wracali do domu z workiem bramek i asyst. Mecz obfitował pojedynkami 1x1, ale także kibice mogli oglądać świetne akcje dwójkowymi zakończone golami
-
22.03.2023
Pięć bramek od Lecha (2008)
Los w trzeciej kolejce Centralnej Ligi Juniorów skojarzył nasz zespół z Lechem Poznań.


























































