22.08.2019
Błaszczak poprowadzi mecz z UniąDenis Błaszczak z Pełczyc poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie naszej Polonii z Unią Janikowo. Na liniach asystować mu będą Michał Świderski i Marcin Janawa. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Obsada sędziowska 5 kolejki III ligi grupa 2:
24 sierpnia, sobota, godzina 15:00
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin
Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska), Piotr Ciesielski (Włocławek)
24 sierpnia, sobota, godzina 15:00
Grom Nowy Staw - Górnik Konin
Sędziowie: Łukasz Buda (Pępowo), Artur Zakrzewski (Gdańsk), Jakub Bartlewski (Suchy Dwór)
24 sierpnia, sobota, godzina 16:00
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno
Sędziowie: Hubert Sawicki (Słupsk), Przemysław Pagacz (Słupsk), Wojciech Wit (Słupsk)
24 sierpnia, sobota, godzina 17:00
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Sędziowie: Paweł Wrzeszczyński (Kalisz), Paweł Kaczała, Adam Wieczorek (Ostrzeszów)
24 sierpnia, sobota, godzina 17:00
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo
Sędziowie: Denis Błaszczak (Pełczyce), Michał Świderski (Stara Dziedzina), Marcin Janawa (Szczecin)
24 sierpnia, sobota, godzina 18:00
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
Sędziowie: Mateusz Bieszke (Gdynia), Bartłomiej Behmke (Gdynia), Orest Lewosiuk (Gdańsk)
24 sierpnia, sobota, godzina 18:00
KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański
Sędziowie: Paweł Okunowicz (Białogard), Damian Skórka (Koszalin), Bronisław Golatowski (Białogard)
25 sierpnia, niedziela, godzina 11:00
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin
Sędziowie: Piotr Pazdecki (Koszalin)
25 sierpnia, niedziela, godzina 15:00
Radunia Stężyca - Chemik Police
Sędziowie: Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
Najnowsze aktualności
-
06.02.2024
7. miejsce juniorek w HMW U-16 (Dziewczyny)
W sobotę zespół juniorek Polonii Środa Wielkopolska wziął udział w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski do lat 16 rozgrywanych w Miejskiej Górce. Nasze zawodniczki nie miały tego dnia szczęścia, pechowo przegrywając dwa pierwsze mecze i dane im było zagrać jedynie o 7. miejsce. W ostatnim meczu Polonia wygrała ze Sparks II Poznań.
-
05.02.2024
Gra orlików z Wilkami (2013)
W sobotę zespół orlików starszych (2013 II) rozegrał na orliku przy ulicy Lipowej grę kontrolną z AP Wilki Dąbrówka.
-
05.02.2024
Wysoka porażka w Ostrowie Wlkp.
W sobotę 3 lutego zespół kobiet Polonii Środa rozegrał pierwszą tej zimy grę kontrolną. Polonistki udały się do Ostrowa Wielkopolskiego na pojedynek z wiceliderem drugiej ligi miejscową Ostrovią. Rywalki pokonały w wysokim stosunku bramkowym 7:1, Polonię Środa, co należy uznać za dużą niespodziankę.
-
05.02.2024
Z Chrobrym na remis
W sobotę 3 lutego piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrali kolejne spotkanie towarzyskie tej zimy. Tym razem rywalem podopiecznych Pawła Kutyni był pierwszoligowy Chrobry Głogów. Spotkanie odbyło się w Głogowie na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
-
05.02.2024
Zwycięstwo Polonii w Progres Cup! (2014)
Z niedzielę zespół orlików młodszych wziął udział w halowym turnieju Progres Cup w Stęszewie. Poloniści spisali się doskonale i wygrali całe zawody! Nasza drużyna rozpoczęła od porażki w pierwszym meczu, ale w kolejnych pojedynkach nie dali szans rywalom i sięgnęła po puchar. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Piotr Zys!
-
05.02.2024
Młodzicy wygrali z juniorkami (2012)
W niedzielę na średzkim boisku hokejowym zespół rocznika 2012 II zmierzył się w grze kontrolnej z drużyną juniorek Polonii. Do przerwy górą były dziewczyny, które szybko objęły prowadzenie za sprawą Martyny Nowaczyk, ale w drugiej połowie po bramkach Nikodema Mazurczaka i Franciszka Batyckiego zespół młodzików wywalczył zwycięstwo 2:1.
-
02.02.2024
Pracowity weekend zespołów seniorskich
Nie zwalniają tempa przygotowania zespołów seniorskich Polonii Środa Wielkopolska do rundy wiosennej sezonu 2023/24. Oprócz ciężkich treningów jakie odbywają się w tygodniu w ten weekend wszystkie trzy zespoły zagrają gry kontrolne.
-
01.02.2024
Porażka z Widzewem (2010)
Wczoraj w Licheniu Starym zespół trampkarzy młodszych (rocznik 2010) rozegrał mecz sparingowy z przebywającym tam na obozie Widzewem Łódź. Mecz zakończył się zwycięstwem łódzkiej drużyny 5:1, a jedynego gola dla Polonii strzelił Kamil Jankowiak.


























































