OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

02.05.2016

Bezbramkowy remis (2006)

W sobotę 30.04.2016r o godzinie 16.00 na boisku w Baranowie pierwsza drużyna orlika młodszego rozegrała kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej w rundzie wiosennej z drużyną Akademii Reissa Poznań. Młodzi poloniści przystępowali do spotkania bardzo zmotywowani i zmobilizowani. Chcieli zdobyć kolejne by przesunąć się w tabeli. Mecz zakończył się jednak remisem 0-0. 

Mecz rozgrywany był na większym boisku niż chłopcy grają na co dzień. Dość mocno świeciło słońce co nie ułatwiało gry. Tempo meczu było szybkie. Walka była na całym boisku. Sytuacji pod bramkami w pierwszej połowie zbyt wiele nie było. Zawodnicy Polonii Środa mieli kilka bardzo dobrych akcji jednak zabrakło wykończenia. Gospodarze nie zostawali dłużni, również przeprowadzili kilka groźnych sytuacji, jednak Polonia w bramce miała Dawida Kaczmarka który w fenomenalny sposób obronił sytuację sam na sam. 

Druga połowa to podobny obraz gry. Sytuacji podbramkowych znacznie więcej. Z każdą minutą było widać ogromne zmęczenie u zawodników. W końcówce spotkania poloniści mieli dwie dogodne sytuacje które w sposób niemożliwy obronił bramkarz gospodarzy. Piłkarze Akademii Reissa również razili skutecznością i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Po ostatnim gwizdku sędziego zawodnicy padli na murawę żeby złapać oddech. 

olejnym rywalem będzie zespół Błękitni Skórzewo. Mecz odbędzie się 07.05.2016 na boisku w Środzie Wlkp. o godzinie 11:00.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Tomaszewski S, Kusza J(k),  Kruk K, Nowakowski M, Oboda O, Rauhut Sz, Wawroski J, Łoda J, Wójkiewicz, Manicki K, Grajek K.

Najnowsze aktualności

  • 27.12.2024

    Szczęśliwego Nowego Roku

    Szanowni Kibice,

    Wraz z nadchodzącym rokiem, chcemy podziękować Wam za Wasze nieustanne wsparcie i oddanie, które dajecie naszej drużynie. Rok 2024 był dla nas wyjątkowy pod względem sportowych wyzwań i osiągnięć, ale również pod względem naszej wspólnej pasji do piłki nożnej, która łączy nas wszystkich.

     

  • 22.12.2024

    Futsal: Awans Polonii U-17 do III fazy eliminacji (2008/2009)

    Po niezwykle emocjonującym turnieju rozgrywanym w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu nasz zespół wywalczył sobie awans do III fazy eliminacji wygrywając rywalizację w grupie 6.! Poloniści rozpoczęli od zwycięstwa 3:2 z Górnikiem Polkowice, następnie po zaciętym spotkaniu zremisowali 3:3 z Polonią 1912 Leszno. W trzecim meczu emocji także nie brakowało, bo Polonia przegrywała już 1:3 z Red Dragons Pniewy, ale w pięknym stylu odwróciła wynik i wygrała 4:3. W ostatnim meczu zespół Jakuba Budycha i Mateusza Zawalskiego wygrał aż 10:0 z Mundialem Żary, co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło na zajecie pierwszego miejsca w tabeli!

  • 23.12.2024

    Wesołych Świąt

    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć wszystkim naszym zawodniczkom, zawodnikom, trenerom, pracownikom, kibicom oraz partnerom najserdeczniejsze życzenia. Niech te wyjątkowe dni przyniosą Wam spokój, radość i chwilę wytchnienia w gronie najbliższych.

  • 22.12.2024

    Piąte miejsce trenerów w Juna Cup

    Trenerzy naszej akademii w sobotę wzięli udział w turnieju halowym Juna Cup rozgrywanym w Starych Oborzyskach. Nasz zespół zajął trzecie miejsce w grupie, a następnie wygrał oba mecze w rywalizacji o miejsca 5-8. W ciągu turnieju nasi trenerzy przegrali tylko jeden mecz, trzy razy wygrali i raz zremisowali.

  • 20.12.2024

    Polonia ze Złotym Certyfikatem PZPN na rok 2025!

    Mamy przyjemność poinformować, iż Akademia Piłkarska Polonii Środa Wielkopolska otrzymała Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej na 2025!

  • 18.12.2024

    Składy lig wojewódzkich D w rundzie wiosennej 2024/2025

    Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej opublikował składy składy grup 1. i 2. lig wojewódzkich w kategorii młodzik. Swoich rywali w rozgrywkach ligowych poznały Polonia 2012 oraz Polonia 2013.

  • 17.12.2024

    Gra wewnętrzna młodzików (2012/2013)

    W sobotę zespoły Polonii 2012 II oraz 2013 II rozegrały wspólną grę wewnętrzną na boisku hokejowym. Zawodnicy spędzili aktywne 90 minut na wspólnej rywalizacji.

  • 17.12.2024

    Turniejowy debiut dziewcząt (Orliczki)

    W niedzielę w swoim pierwszym turnieju udział wzięły dziewczynki z rocznika 2014/2015. Turniej Olimpic Winter Cup II odbył się bez prowadzenia klasyfikacji. Dziewczynom udało się wygrać kilka meczów. Nasza drużyna zebrała niezbędne do rozwoju doświadczenie. Warto dodać, że w drużynie turnieju znalazła się Zosia Kostyra.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.